Home

  Torpedo
    Klub
    Soupiska
    Stadion
    Fotogalerie
    Rozhovory

 Statistika
    Účasti v soutěžích
    Tabulka střelců
    Brankáři
    Starty
    Rekordní výsledky

 Aktuální sezóna
    Tabulka
    Výsledky
    Rozpis zápasů
    Soupeři

 Historie
    Torpedo Ohrobec

 Dokumenty
    Konečné tabulky
    Histor. tabulka HL
    Zápis o utkání

 Odkazy

    Pražský svaz malého fotbalu
    Týdeník Hanspaulka
    Torpedo na mujtym.psmf.cz

    Stránky 1999 Praha
    Výsledky z českých soutěží
    Zprávy z fotbalu na fotbal.idnes.cz
    Zprávy z fotbalu na isport.blesk.cz
    Zprávy z fotbalu na efotbal.cz
    Pražský fotbalový svaz
    Portál o fotbale
    Soccerway.com - všechny ligy světa
    On-line zápasy
    Livesport.cz - výsledky živě




3.B liga - jaro 2024

pořadí zm. tým zápasů bilance skóre body
1. FC Andezit 8 7-1-0 53:15 15
2. Rum Zahořany HT 8 5-1-2 32:15 13
3. Club de Falco 8 6-0-2 37:22 12
4. Warrior MAC 8 5-0-3 25:19 10
5. Městská policie 8 4-1-3 19:24 9
6. TMK Černý koně 8 4-1-3 22:32 9
7. FC K.T.S. 8 3-2-3 32:30 8
8. Zimbru Olymp 8 3-1-4 23:23 7
9. SKA Torpedo Ohrobec 8 3-0-5 27:34 6
10. FC Misfits 8 1-1-6 20:41 3
11. FK Notorkros 8 1-0-7 24:40 2
12. La Famiglia 8 1-0-7 9:28 2

        Vysvětlivky:

          Postup
          Případný postup (v případě odstoupení mužstva z vyšší soutěže)
          Sestup

Aktuální tabulka na stránkách PSMF


Zbývá odehrát:

9. kolo:
La Famiglia - Notorkros FK Út 28.5.24 18:30 MIKU1
K.T.S. FC - Torpedo Ohrobec Út 28.5.24 19:15 MOTO1
Černý koně TMK - Misfits FC Út 28.5.24 19:30 SANC1
Městská policie - Zimbru Olymp A St 29.5.24 19:00 ZABEH
Andezit FC A - Warrior MAC Čt 30.5.24 19:15 KORAB
Club de Falco - Rum Zahořany HT Čt 30.5.24 20:30 TEMPO

10. kolo:
Zimbru Olymp A - Warrior MAC Út 4.6.24 18:00 KORAB
Notorkros FK - Andezit FC A Út 4.6.24 18:30 MIKU1
Torpedo Ohrobec - La Famiglia Út 4.6.24 19:15 MOTO1
Misfits FC - K.T.S. FC Út 4.6.24 19:30 SANC1
Městská policie - Club de Falco St 5.6.24 19:00 ZABEH
Rum Zahořany HT - Černý koně TMK Čt 6.6.24 20:30 TEMPO

11. kolo:
Černý koně TMK - Městská policie Út 18.6.24 18:00 ZABEH
Club de Falco - Zimbru Olymp A Út 18.6.24 18:00 HRAB2
La Famiglia - Misfits FC Út 18.6.24 18:15 ARIT
Andezit FC A - Torpedo Ohrobec Út 18.6.24 18:15 STER3
K.T.S. FC - Rum Zahořany HT Út 18.6.24 18:30 MIKU3
Warrior MAC - Notorkros FK Út 18.6.24 18:30 MIKU4



























SKA TORPEDO OHROBEC




    Copyright Torpedo Ohrobec 2007   Webmaster: Lukáš Mašek   e-mail: Lukas.Masek@seznam.cz