Home

  Torpedo
    Klub
    Soupiska
    Stadion
    Fotogalerie
    Rozhovory

 Statistika
    Účasti v soutěžích
    Tabulka střelců
    Brankáři
    Starty
    Rekordní výsledky

 Aktuální sezóna
    Tabulka
    Výsledky
    Rozpis zápasů
    Soupeři

 Historie
    Torpedo Ohrobec

 Dokumenty
    Konečné tabulky
    Histor. tabulka HL
    Zápis o utkání

 Odkazy

    Pražský svaz malého fotbalu
    Týdeník Hanspaulka
    Torpedo na mujtym.psmf.cz

    Stránky 1999 Praha
    Výsledky z českých soutěží
    Zprávy z fotbalu na fotbal.idnes.cz
    Zprávy z fotbalu na isport.blesk.cz
    Zprávy z fotbalu na efotbal.cz
    Pražský fotbalový svaz
    Portál o fotbale
    Soccerway.com - všechny ligy světa
    On-line zápasy
    Livesport.cz - výsledky živě



   Jaro 2024  

   Výsledky Torpeda v lize         
kolo soupeř    datum výsledek komentář
1. Warrior MAC 19.03.24 1:3 komentář
2. FK Notorkros 26.03.24 6:2 komentář
3. Zimbru Olymp 09.04.24 1:5 komentář
4. FC Misfits 16.04.24 4:6 komentář
5. Rum Zahořany HT 23.04.24 9:2 komentář
6. Městská policie 30.04.24 1:5 komentář
7. Club de Falco 07.05.24 1:11 komentář
8. TMK Černý koně 14.05.24 4:0 komentář
9. FC K.T.S. 28.05.24 4:4 komentář
10. La Famiglia 04.06.24 9:5 komentář
11. FC Andezit 18.06.24 0:6 kont. komentář



   Výsledky 3.B ligy          


Výsledky 1. kola:
Club de Falco - Černý koně TMK 3:4
Notorkros FK - Zimbru Olymp A 2:3
Torpedo Ohrobec SKA - Warrior MAC 1:3
Misfits FC - Andezit FC A 2:8
Městská policie - K.T.S. FC 3:3
Rum Zahořany HT - La Famiglia 5:0

Výsledky 2. kola:
Notorkros FK - Torpedo Ohrobec SKA 2:6
K.T.S. FC - Club de Falco 1:2
Warrior MAC - Misfits FC 6:4
Zimbru Olymp A - Černý koně TMK 5:2
La Famiglia - Městská policie 0:3
Andezit FC A - Rum Zahořany HT 2:2

Výsledky 3. kola:
Torpedo Ohrobec SKA - Zimbru Olymp A 1:5
Misfits FC - Notorkros FK 3:8
Městská policie - Andezit FC A 0:4
Club de Falco - La Famiglia 4:0
Černý koně TMK - K.T.S. FC 4:4
Rum Zahořany HT - Warrior MAC 4:0

Výsledky 4. kola:
Notorkros FK - Rum Zahořany HT 1:2
Zimbru Olymp A - K.T.S. FC 2:3
Torpedo Ohrobec SKA - Misfits FC 4:6
La Famiglia - Černý koně TMK 2:4
Andezit FC A - Club de Falco 10:0
Warrior MAC - Městská policie 7:0

Výsledky 5. kola:
Club de Falco - Warrior MAC 7:1
Rum Zahořany HT - Torpedo Ohrobec SKA 2:9
K.T.S. FC - La Famiglia 4:1
Misfits FC - Zimbru Olymp A 1:1
Městská policie - Notorkros FK 4:1
Černý koně TMK - Andezit FC A 0:11

Výsledky 6. kola:
Notorkros FK - Club de Falco 3:5
Torpedo Ohrobec SKA - Městská policie 1:5
Misfits FC - Rum Zahořany HT 0:6 kont.
Zimbru Olymp A - La Famiglia 0:4
Warrior MAC - Černý koně TMK 0:2
Andezit FC A - K.T.S. FC 7:5

Výsledky 7. kola:
Černý koně TMK - Notorkros FK 6:3
Club de Falco - Torpedo Ohrobec SKA 11:1
Městská policie - Misfits FC 4:2
La Famiglia - Andezit FC A 2:7
K.T.S. FC - Warrior MAC 1:7
Rum Zahořany HT - Zimbru Olymp A 5:3

Výsledky 8. kola:
Notorkros FK - K.T.S. FC 4:11
Warrior MAC - La Famiglia 1:0
Torpedo Ohrobec SKA - Černý koně TMK 4:0
Misfits FC - Club de Falco 2:5
Zimbru Olymp A - Andezit FC A 4:5
Rum Zahořany HT - Městská policie 6:0 kont.

Výsledky 9. kola:
La Famiglia - Notorkros FK 0:2
K.T.S. FC - Torpedo Ohrobec SKA 4:4
Černý koně TMK - Misfits FC 3:6
Městská policie - Zimbru Olymp A 4:2
Andezit FC A - Warrior MAC 8:1
Club de Falco - Rum Zahořany HT 1:4

Výsledky 10. kola:
Zimbru Olymp A - Warrior MAC 2:1
Notorkros FK - Andezit FC A 1:9
Torpedo Ohrobec SKA - La Famiglia 9:5
Misfits FC - K.T.S. FC 2:2
Městská policie - Club de Falco 6:9
Rum Zahořany HT - Černý koně TMK 7:0

Výsledky 11. kola:
Černý koně TMK - Městská policie 3:0
Club de Falco - Zimbru Olymp A 2:1
La Famiglia - Misfits FC 2:4
Andezit FC A - Torpedo Ohrobec SKA 6:0 kont.
K.T.S. FC - Rum Zahořany HT 3:4
Warrior MAC - Notorkros FK 13:1









SKA TORPEDO OHROBEC

    Copyright Torpedo Ohrobec 2007   Webmaster: Lukáš Mašek   e-mail: lukas.masek@seznam.cz