góly 15. Rychlý, 25. Kuděj - 7.+ 21.+ 43. Semotán,
Herní podmínky (10 maximum)
Muž Torpeda v utkání David Eppert
Sestava Torpeda:
Nezbeda - Salašovič, Šmied - Eppert, Kozák, Opočenský, Štefánek - Mašek (C), Semotán

Jinonice Po dvou neúspěšných zápasech bez bodu už nás čekal čistě záchranářský boj proti Rumu Zahořany, kterému se naopak na jaře dařilo. Sešli jsme se ve velmi slušné sestavě, poprvé v sezóně nastoupil kapitán Mašek, naopak soupeři chybělo několik hráčů, ale Kuděj, který rozhodl podzimní duel minutu před koncem a na kterém mají Zahořany postavenu taktiku, nechyběl.

Ilustrace

Utkání začne s drobným časovým posunem neb nejme kompletní a musíme proto využít čekací dobu na maximum (Salašovič má tradiční trénink s mládeží na nedaleké Mrázovce a Štefánek spěchá z dalekého Miletína, kde plnil pracovní povinnosti). Od začátku jsme byli lepším týmem a první šanci měl navrátilec do sestavy Mašek, kterého vybídl k zakončení Šmied, ale jeho neumístěnou střelu brankář Pecho vyráží. Ve velké šanci selže i Semotán, ale v sedmé minutě se už mění skóre, kdy Eppert nachází za obranou znovu Semotána a ten se tentokrát nemýlí - 1:0. To se už do hry zapojí i duo "opozdilců" a jsme kompletní. Za minut šest Eppert nachází Šmieda a na jeho utaženou přízemní ránu si sice Pecho sáhne, ale míč končí za jeho zády - 2:0. Pak se na chvilku přeleje hra na stranu Zahořan a po obrovském nedorozumění v našem střídání čelí samostatnému nájezdu "dva na nulu" Nezbeda, ale vytahuje fantastický zákrok!! Bohužel ani ne minutu poté, jinak vcelku přesný sudí odpíská "nefaul" cca z 12 m a následná rána z přímého kopu proletí zdí a kontaktní gól na 2:1 je na světě! Jsme stále ale aktivní v ofenzivních manévrech a po individuální akci se opět prosazuje agilní Semotán - 3:1. Šest minut před změnou stran Šmied vystihne na polovině hřiště špatnou rozehrávku Pecha a i přes jeho ruku mimo vápno míč končí v síti a vypadá to na pohodovou dohrávku - 4:1. Bohužel krátce po rozehrávce vyšel tradiční soupeřův nákop přes celé hřiště na vysokého Kuděje a ten po precizní hlavičce zahanbuje nedůsledného nevyběhnuvšího Nezbedu - 4:2!! Druhý poločas už je pouze čistě v naší režii. Nejprve se efektně uvolní Eppert a dostane se tak do sóla, které zakončuje přesně ránou mezi nohy Pecha - 5:2. Po pohledné kombinaci na jeden dotek a lahůdkové finální přihrávce Kozáka, nemá problém uklidit do prázdné brány Opočenský 6:2! Semotán následně kompletuje hattrick, kdy bojovně ve skluzu "zavře" zadní tyč - 7:2. Poté dojde k "vynucené power play" neb zraněný Nezbeda musí opustit hřiště a to ještě umocní drtivý tlak na defenzivu Zahořan. Na začátku poslední čtvrthodinky se nejprve zastřeluje Štefánek po přihrávce Maška, ale jeho následná bomba o minutu později už byla zcela nechytatelná - 8:2. Poslední gólová akce byla reklamou na malý fotbal, kombinací na jeden dotek jsme zcela "rozmontovali" defenzivu již odevzdaného, ale sympatického soupeře a na jejím konci stanovuje Mašek ze "své milované pozice" na zadní tyči konečné skóre - 9:2. Příští utkání za týden u nás v "kleci" na nás čeká tradiční soupeř z řad Městské policie a je potřeba se opět sejít v kvalitní sestavě neb zápas to bude velice důležitý, který když zvládneme, nebudeme muset řešit případný souboj o záchranu.