Home

  Torpedo
    Klub
    Soupiska
    Stadion
    Fotogalerie
    Rozhovory

 Statistika
    Účasti v soutěžích
    Tabulka střelců
    Brankáři
    Starty
    Rekordní výsledky

 Aktuální sezóna
    Tabulka
    Výsledky
    Rozpis zápasů
    Soupeři

 Historie
    Torpedo Ohrobec

 Dokumenty
    Seznam hřišť
    Kalendář akcí
    Konečné tabulky
    Histor. tabulka HL
    Zápis o utkání

 Odkazy

    Pražský svaz malého fotbalu
    Torpedo na mujtym.psmf.cz

    Stránky 1999 Praha
    Výsledky z českých soutěží
    Zprávy z fotbalu na fotbal.idnes.cz
    Zprávy z fotbalu na isport.blesk.cz
    Zprávy z fotbalu na efotbal.cz
    Pražský fotbalový svaz
    Soccerway.com - všechny ligy světa
    On-line zápasy
    Livesport.cz - výsledky živě


Na úvod jara vítězství nad ex-druholigistou!

Motorlet 4, středa 22/03/2023, 20:30
SKA Torpedo Ohrobec
1. koloÚderka Žižkov junioři
4:3
(1:2)
góly 8. Salašovič, 39.+ 51. Štefánek, 43. Opočenský - 11. Paprčiak, 22. Laho, 60. Freiman
žluté karty 32. Semotán -
červené karty
rozhodčí (tým) (tým) 9
počet diváků 2 (z toho fans Torpeda: 1)
Kvalita utkání (10 maximum)
Herní podmínky (10 maximum)
Muž Torpeda v utkání Ladia Nezbeda
Sestava Torpeda:
Nezbeda - Salašovič, Šmied - Kozák, Opočenský, Semotán, Štefánek - Mašek (C)

Jinonice Na úvodní zápas proti adeptovi na návrat do 2.ligy jsme se museli obejít bez střelců Suchánka, Vejražky a Měsky a další zranění vyřadilo i historicky nejlepšího střelce Torpeda Viktora Chačaturova, přesto jsme se sešli v solidní sestavě s odhodláním favorita potrápit. Soupeři chyběly dvě největší hvězdy, které však už delší dobu moc nenastupují, ligisté Dominik Preisler ze Slovanu Liberec a Marek Hanousek z Widzewu Łódź.Ilustrace

V úvodu duelu jsme balon soupěři prakticky nepůjčili a opticky jsme působili lepším dojmem. Navíc už v 8. minutě zápasu jsme šli do vedení, kdy se gólově prosadil aktivní Salašovič - 1:0. Bohužel po vstřeleném gólu jsme až do konce poločasu přenechali iniciativu technickému soupeři a už za čtyři minuty srovnal krásnou dělovkou ex-ligista a divadelní herec Matěj Paprčiak - 1:1. Po dalších jedenácti minutách už šla Úderka do vedení, kdy pěknou akci žižkovských zakončil mladý Laho - 1:2. Do druhého poločasu jsme ale vkročili jako vyměnění a opět byli lepším týmem. Velkou šanci na vyrovnání měl Salašovič, ale nadvakrát nedokázal golmana Úderky překonat. To se povedlo až Štefánkovi, který po precizně zahraném autu Kozáka usměrnil špičkou kopačky do odkryté části branky hostí - 2:2. Už za čtyři minuty se nám povedl obrat, kdy po dalším tlaku prostřelil vše před sebou Opočenský - 3:2! Pak ale přebírá iniciativu soupeř a místy v drtivém tlaku nás několikrát podrží fantastický Nezbeda. Deset minut před koncem ale zvýší druhým svým gólem skvěle hrající Štefánek a dva body jsou opravdu blízko - 4:2! V závěru soupeř riskuje s vysunutým golmanem na polovině hřiště a přicházejí šance na obou stranách. Dvě šance Maška zůstávají nevyužity, naopak v úplném závěru ještě Úderka koriguje na 4:3. Naštěstí hned poté je duel ukončem a my si tak připisujeme drahocenné dva body a za šest dní se vypravíme na Přažačku, kde nás přivítá Steve, který v prvním kole fasoval od Viki teamu "devítku".
Dnes bylo opravdé těžké hledat jednu hvězdu zápasu, bo adeptů bylo několik, ale Nezbeda dnes svým heroickým výkonem, kdy chytil nespočet šancí a navíc zrychlil rozehrávku, si to jistě zaslouží. Forza, Ladia!

© Lukáš Mašek 2023

SKA Torpedo Ohrobec

Copyright Torpedo Ohrobec 2009 Webmaster: Lukáš Mašek e-mail: Lukas.Masek@seznam.cz