Home

  Torpedo
    Klub
    Soupiska
    Stadion
    Fotogalerie
    Rozhovory

 Statistika
    Účasti v soutěžích
    Tabulka střelců
    Brankáři
    Starty
    Rekordní výsledky

 Aktuální sezóna
    Tabulka
    Výsledky
    Rozpis zápasů
    Soupeři

 Historie
    Torpedo Ohrobec

 Dokumenty
    Seznam hřišť
    Kalendář akcí
    Konečné tabulky
    Histor. tabulka HL
    Zápis o utkání

 Odkazy

    Pražský svaz malého fotbalu
    Torpedo na mujtym.psmf.cz

    Stránky 1999 Praha
    Výsledky z českých soutěží
    Zprávy z fotbalu na fotbal.idnes.cz
    Zprávy z fotbalu na isport.blesk.cz
    Zprávy z fotbalu na efotbal.cz
    Pražský fotbalový svaz
    Soccerway.com - všechny ligy světa
    On-line zápasy
    Livesport.cz - výsledky živě


Ofenzivní festival pro Torpedo!

Motorlet 1, úterý 04/10/2022, 19:15
Torolka
4. koloSKA Torpedo Ohrobec
6:12
(3:6)
góly 15.+ 38. Čermák, 20. Matějka, 25. Flanderka, 32. Peca, 55. Srba - 3. Salašovič, 7.+ 39.+ 49. Šmied, 10.+ 22.+ 33.+ 41. Eppert, 14. Opočenský, 21.+ 50. Měska, 45. Kačena L.
žluté karty
červené karty
rozhodčí (tým) (tým) 6
počet diváků 0 (z toho fans Torpeda: 0)
Kvalita utkání (10 maximum)
Herní podmínky (10 maximum)
Muž Torpeda v utkání David Eppert a Ondřej Kozák
Sestava Torpeda:
Nezbeda - Kačena L., Salašovič, Šmied - Cicala, Eppert, Kozák, Opočenský - Mašek (C), Měska

Jinonice Oproti minulému kolu došlo opět kněkolika změnám v sestavě a místo Suchánka, Štefánka a Vejražky se do sestavy vrátili Salašovič, Šmied a poprvé v sezóně i Měska, takže opět se čtyřmi kusy na střídání. To soupeř se k úvodnímu hvizdu sešel akorát 5+1 a a ž na druhý poločas dorazil jeden jejich hráč na střídání.Ilustrace

Od úvodu jsme diktovali tempo hry a už ve 3. minutě šli do vedení, kdy Šmied přes celé hřiště našel Salašoviče a ten ramenem uklidil míč přesně k tyči - 1:0. V 7. minutě bylo ještě veseleji, když Cicala nachazí rozběhlého Šmieda a ten svůj brejk zakončil do tyče a od brankáře pak do brány - 2:0. Za tři minuty už vedeme luxusně 3:0, kdy pohlednou akci Kozáka zakončuje Eppert - 3:0. Ještě před polovinou poločasu zvyšuje Opočenský po dokonalé přihrávce Kozáka do odkryté brány - 4:0 a o zápase se zdá být rozhodnuto. Soupeř ale během další minuty sníží po špatném dirigování naší obrany na 4:1 a o pět minut později tečovanou střelou doprostřed brány dokonce na 4:2, ale o další dvě minuty je po gólech Měsky a Epperta naše vedení opět čtyřgólové. To ale ještě neni ani konec poločasu a snaživý soupeř vykřesává jiskřičku naděje dalším gólem - 6:3. Tak končí první sada. ;) A druhý set? V podstatě to samé, jen v jiném průběhu. Na 6:4 sníží dalším gólem Torolka, ale my opět unikáme na 7:4, kdy Eppert kompletuje hattrick. Torolka opět koriguje krásným granátem do vinglu na 7:5, což bylo ale poslední drama, pak totiž Šmied dává svůj druhý gól a Eppert z dálky přes stínícího Měsku dokonce čtvrtý a my jdeme do vedení 9:5. Brejk Kozáka zakončuje do odkryté brány perfektním náběhem Kačena a máme tu vedení 10:5. Už čtyři minuty poté kompletuje hattrick Šmied a i aktivní Měska dává svůj druhý dnešní gól a vedeme tak 12:5. Druhý set nakonec uzavírá gólově opět soupeř, kdy brejkovou situaci tři na tři zakončuje pohledným ťukesem do prázdné brány a my tak po výsledku 6:3, 6:3 postupujeme do dalšího kola Motorlet Open. Dnešní vítězství je navíc naše jubilejní 250. výhra v Hanspaulské lize (ze 477 zápasů).

© Lukáš Mašek 2022

SKA Torpedo Ohrobec

Copyright Torpedo Ohrobec 2009 Webmaster: Lukáš Mašek e-mail: Lukas.Masek@seznam.cz