Home

  Torpedo
    Klub
    Soupiska
    Stadion
    Fotogalerie
    Rozhovory

 Statistika
    Účasti v soutěžích
    Tabulka střelců
    Brankáři
    Starty
    Rekordní výsledky

 Aktuální sezóna
    Tabulka
    Výsledky
    Rozpis zápasů
    Soupeři

 Historie
    Torpedo Ohrobec

 Dokumenty
    Seznam hřišť
    Kalendář akcí
    Konečné tabulky
    Histor. tabulka HL
    Zápis o utkání

 Odkazy

    Pražský svaz malého fotbalu
    Torpedo na mujtym.psmf.cz

    Stránky 1999 Praha
    Výsledky z českých soutěží
    Zprávy z fotbalu na fotbal.idnes.cz
    Zprávy z fotbalu na isport.blesk.cz
    Zprávy z fotbalu na efotbal.cz
    Pražský fotbalový svaz
    Soccerway.com - všechny ligy světa
    On-line zápasy
    Livesport.cz - výsledky živě


Pfefrs byli nad naše síly!

Aritma, úterý 02/05/2023, 20:45
FC Pfefrs
6. koloSKA Torpedo Ohrobec
5:3
(3:1)
góly 5. Patenidis, 23. Polák, 26.+ 41. Hájek, 49. Veselý - 17. Šmied, 56. Šnajder, 60. Štefánek
žluté karty
červené karty
rozhodčí (tým) (tým) 7
počet diváků 2 (z toho fans Torpeda: 1)
Kvalita utkání (10 maximum)
Herní podmínky (10 maximum)
Muž Torpeda v utkání Jan Štefánek
Sestava Torpeda:
Nezbeda - Salašovič, Šmied, Šnajder - Eppert, Kozák, Štefánek - Mašek (C)

Vokovice V dalším kole jsme cestovali na Aritmu, kde nás přivítal nováček FC Pfefrs. Oproti posledními zápasu chyběl tentokrát Opočenský s Dratvou. Naopak v sestavě se na chvíli objevil Mašek, který se pár hodin před zápasem vrátil z delší dovolené. Počasí i přes jistý chlad fotbalu přálo, rozhodčí byli obstojní, co ale nepomohlo, byly světla, kdy po konci tréninku na velkém hřišti, na nás v rámci šetření zůstal svítit pouze jeden stožár, čili hodně málo luxů a pološero byl až nadsazený výraz, zkrátka byla tam tma jak v řiti... :-(Ilustrace

Běhavý soupeř byl od začátku více na míči a už v páté minutě ze své třetí šance udeřil. U brankové čáry došlo ke srážce, avšak hrálo se dál!! Brankář Nezbeda situaci podcenil a neb se domníval, že se pískne faul, volným krokem jal se míč sebrati do ruky... Toho využil však Patenidis a špičičkou jak lasička "píchnul" z bezprostřední blízkosti mičudu za překvapeného Nezbedu a Pfefrs se tak zdarma dostávají do vedení 0:1. Soupeř se dobře pohybuje plus aplikuje hru s brankářem v poli "hodně vysoko" a jeho "granáty" od půlky tak byly hodně nepříjemné, navíc měl výbornou rozehrávku, takže nám nechal soupeř opět pocítit "naší" často aplikovanou "medicínu", kdy držíme míč více času na kopačkách. Přesto se hraje na obě strany atraktivní podívaná s přehršlí příležitostí.
Nakonec se dostáváme k vyrovnání my, kdy další z mnoha útočných "výprav" brankáře Rotheho končí jeho střelou vedle. A s návratem do opuštěné brány zrovna 3x nespěchá!! Toho využije Šmied, vyzve Nezbedu k okamžité rozehrávce a přes 3/4 hřiště trefuje opuštěnou bránu více než precizně - 1:1. Remíza nám ale vydrží jen 6 minut, kdy naše útočné snažení vyústí v trošku zbytečnou ztrátu a následný brejk 2na1 "Pepříci" zkušeně vykombinují do prázdné branky 1:2! No a aby toho nebylo do poločasu málo, k odraženému míči na vápně se dostane Hájek a z prvního doteku jeho bodlo otře o tyč 1:3 (a zde se bohužel rozhodně z naší strany nejedná o slavnou Csaplárovu past:-)).
Druhý poločas začal naší aktivitou, ale k brankovému efektu to dlouho nevede neb zejména Štefánek má opravdu smůlu a jeho šance 3 či 4 zastavuje tyč!!! Šance Epperta i Salašoviče zůstanou taktéž nevyužity. Pfefrs nezůstává ale vůbec pozadu, bohužel pro nás ale dokáže využít okénka v naší defenzívě a samostatný únik Hájek řeší chladnokrevně 1:4!! A když navýší Veselý ve 49. min vedení na 5:1 vypadá to, že si odvezeme z Vokovic nepěkný debakl... Ale opak je pravdou! V poslední desetiminutovce jsme lepší. V 56. Eppert zatáhne míč od půlky po lajně a narýsuje přihrávku na zadní tyč, kterou perfektně náběhem "zavře" Šnajder - 2:5. V poslední minutě máme sérii rohů, z toho posledního Šmied lobem najde Štefánka a ten z voleje přízemní bombou skrz celé vápno trefí přesně za "háčky" 3:5!! Na větší dramata už bohužel není čas a tak podruhé v řadě odcházíme ze hřiště s prázdnou.
Příští zápas hostíme doma v Jinonicích poslední Real TIDE XXL.
A zda-li ještě chceme opravdu myslet na postup do 2.ligy, musíme tento zápas bezpodmínečně vyhrát!!!

© Ladia Nezbeda a Filip Šmied 2023

SKA Torpedo Ohrobec

Copyright Torpedo Ohrobec 2009 Webmaster: Lukáš Mašek e-mail: Lukas.Masek@seznam.cz