Další zápas – teď už o opuštění nižších pater ligy!

SKA Torpedo Ohrobec
4. koloFC Misfits
4:6
(1:2)
góly 2.+ 40. Suchánek, 43. Opočenský, 52. Eppert – 19. Beránek, 29.+ 50. Lebeda, 53. Macho, 56. Janda, 59. Čuda
Nezbeda (C) - Eppert, Šmied - Kozák, Štefánek - Opočenský, Suchánek

Jinonice Další kolo nám los přihrál soupeře ze spodku tabulky a tak to dnes měl být souboj o klidný střed tabulky pro Torpedo. Opět se potýkáme s (ne)docházkou, ale scházíme se ve více jak solidní sestavě s jedním hráčem na střídání.

Ilustrace

Úvod máme z říše snů, už ve 2.minutě přesně zakončuje Suchánek a ani herní projev nenasvědčuje tomu, že by body neměly zůstat na Motorletu ve správných rukou. Dobře kombinujeme, vytváříme si šance, ale většinou shoříme na brankáři soupeře nebo brankové konstrukci. A tak přijde první jobovka, kdy Misfits hrající s brankářem na půlce, ten za ní napřáhne a prostřelí vše co mu stojí stojí v cestě a vyrovnává 1:1! Aby toho nebylo málo tak před odchodem do šaten inkasujeme podruhé, kdy Nezbeda vyběhne hůř jak špatně a soupeř padáčkem strhává vedení na svou stranu 1:2!! Druhý poločas začínáme jako ten první, jsme aktivní, držíme míč na svých kopačkách a také po pěkných kombinacích otáčíme průběh zápasu v náš prospěch na 3:2. Obrázek hry je stále stejný, jsme o něco lepší, ofenzívní naše hra je lepší než defenzivní. Obrovskou šanci Kozáka na "zlomení zápasu" v náš prospěch zastaví bohužel pro nás břevno a odraz míče padá 20cm před čáru. A tak opět platí milionkrát otřepaná fráze "nedáš, dostaneš!" Výsledkem je, že další střela ze střední vzdálenosti, která letí patrně těsně mimo bránu se lehce otře o Šmiedovy záda do protipohybu Nezbedy a je vyrovnáno 3:3!! Hned za 2 minuty ale jdeme díky Eppertovi do vedení 4:3, kdy mu perfektně před prázdnou "klec" předloží Suchánek. Misfits ale nezlomíme, naopak si opět vybere slabý ultramegamoment Nezbeda, kdy hrůzostrašně zareaguje na slabý přízemní centr, který k šoku všech na hřišti zapadne za jeho záda 4:4!!! Dílo zkázy dokončujeme pět minut před koncem, kdy odkopáváme svící na soupeřovu polovinu, jejich obránce ji z voleje vrátí úplně stejným způsobem zpět na naše vápno, kde námi zcela ignorovaný útočník Misfits má snad kanagon na noze, míč brilantně zalepí a rozdá ho spoluhráči před prázdnou branku 4:5!! Není na co čekat, jdeme do powerplay, drobné šance si ještě stačíme vypracovat, ale již ne vyložené. Minutu před koncem bohužel definitivně utne naše šance alespoň na bod Šmied, kdy ve snaze o rychlou rozehrávku "se tragikomicky pohádá s nohama" a míč předloží soupeři, který ho efektně lobem uklidí do prázdné branky 4:6!! Aktuálně tedy hrajeme o záchranu a bude to ještě zatraceně těžká šichta udržet 3.ligu, kterou hrajeme od podzimu 2015 (s intermezzem v 2.lize na jaře 2018). Aktuálně je nutno se také zamyslet na celkovým fungováním týmu, kdy ještě odpoledne před zápasem ani nevíme, jestli vůbec a v jaké sestavě se sejdeme!! Příští možnost budeme mít opět za týden v náš tradiční čas na stejném místě, kde přivítáme zatím neporažený Rum Záhořany, který po 4. odehraných kolech vévodí tabulce!!

© Ladia Nezbeda 2024

Copyright Torpedo Ohrobec 2009 Webmaster: Lukáš Mašek e-mail: Lukas.Masek@seznam.cz