Home

  Torpedo
    Klub
    Soupiska
    Stadion
    Fotogalerie
    Rozhovory

 Statistika
    Účasti v soutěžích
    Tabulka střelců
    Brankáři
    Starty
    Rekordní výsledky

 Aktuální sezóna
    Tabulka
    Výsledky
    Rozpis zápasů
    Soupeři

 Historie
    Torpedo Ohrobec

 Dokumenty
    Seznam hřišť
    Kalendář akcí
    Konečné tabulky
    Histor. tabulka HL
    Zápis o utkání

 Odkazy

    Pražský svaz malého fotbalu
    Torpedo na mujtym.psmf.cz

    Stránky 1999 Praha
    Výsledky z českých soutěží
    Zprávy z fotbalu na fotbal.idnes.cz
    Zprávy z fotbalu na isport.blesk.cz
    Zprávy z fotbalu na efotbal.cz
    Pražský fotbalový svaz
    Soccerway.com - všechny ligy světa
    On-line zápasy
    Livesport.cz - výsledky živě


V posledním zápase jsme dostali trochu naloženo!

Motorlet 4, úterý 21/06/2022, 19:15
Městská policie
11. koloSKA Torpedo Ohrobec
12:3
(7:2)
góly3.+ 5.+ 10.+ 21.+ 33.+ 54. Puk, 8. Panýrek, 16.+ 57. Bártek, 22.+ 51. Babica, 52. Martinček - 25.+ 29. Štefánek, 59. Chačaturov K.
žluté karty
červené karty
rozhodčí (tým) (tým) 5
počet diváků 2 (z toho fans Torpeda: 1)
Kvalita utkání (10 maximum)
Herní podmínky (10 maximum)
Muž Torpeda v utkání Jan Štefánek
Sestava Torpeda:
Šmied - Salašovič, Šnajder - Štefánek, Opočenský - Mašek (C), Chačaturov K., Vejražka

Jinonice Na zápas posledního kola, když už jsme měli jistotu záchrany, nám z různých důvodů chyběli tradiční hráči Eppert, Viktor Chačaturov, Kozák, Měska, Nezbeda, Semotán a Suchánek. Po roce a půl tak nastoupil nestárnoucí osmašedesátiletý Karen Chačaturov a do brány od začátku indisponovaný Filip Šmied. To soupeři šlo o hodně a jeho sestava byla de facto kompletní, včetně obávaného střelce Martina Puka.Ilustrace

A byl to právě Martin Puk, který si vzal úvodní slovo a naši téměř neexistující obranu zatížil v první pětiminutovce dvěma góly. Do 10. minuty to už bylo hrozivých 0:4, kdy se trefil Panýrek a Puk zkompletoval hattrick. Po chybě na polovině hřiště dostáváme v 16. minutě bůra a začíná to smrdět rekordní prohrou. Stále se hraje ofenzivní fotbal, ale šanci Opočenského vychytá efektně gólman Měšťáků a dvě střely Vejražky končí mimo zařízení. To na druhé straně se Puk ani Babica nemýlí a už je to 0:7. Až pět minut před koncem Štefánek vystřelí přes skrumáž hráčů a míč končí v síti – 7:1. Ten samý hráč ještě do poločasu pěknou střelou koriguje na 7:2. Úvod druhého dějství sice patří nám, ale po ztrátě na polovině vystřelí Puk asi ze 35 metrů na naši odkrytou bránu a přidává tak svůj pátý gól 8:2. Po pěkné akci a centru Šnajdera krkolomně zakončuje Mašek, ale bez gólového efektu. Pak přichází náš totální zmar a během šesti minut dostáváme v rychlém sledu další čtyři branky – 12:2 a rekordní prohra (jak celková 0:12 s FC Vulcano, tak třetiligová 0:11 s Tropsem) se třese v základech. Soupeř, vědom si definitivní záchrany v soutěži, naštěstí nutně polevuje, my máme další šance, ale dvě loženky Karena Chačaturova brankou zatím nekončí. To se stane až z poslední akce, kdy Mašek předloží lépe postavenému Karenovi a ten se konečně od 27. května 2011 opět zapisuje mezi střelce a razantně tak přepisuje svůj vlastní rekord nejstaršího střelce gólu Torpeda v HL, který má nyní hodnotu 68 let 6 měsíců 12 dní. Sezónu tak končíme ostudným debaklem, přesto nakonec s kladnými čísly, co se týká skóre, ale kvůli minitabulce jedenáctibodových až potupně za Absinthem na 7.místě. Do „dvojky“ se posouvá suverén letošní sezóny, Dvacítka. Naopak do čtyřky se sesouvá zaslouženě FC K.T.S. a smolař sezony Samson Bonella. Erko Kbely bylo v průběhu sezóny vyloučeno.

© Lukáš Mašek 2022

SKA Torpedo Ohrobec

Copyright Torpedo Ohrobec 2009 Webmaster: Lukáš Mašek e-mail: Lukas.Masek@seznam.cz