Home

  Torpedo
    Klub
    Soupiska
    Stadion
    Fotogalerie
    Rozhovory

 Statistika
    Účasti v soutěžích
    Tabulka střelců
    Brankáři
    Starty
    Rekordní výsledky

 Aktuální sezóna
    Tabulka
    Výsledky
    Rozpis zápasů
    Soupeři

 Historie
    Torpedo Ohrobec

 Dokumenty
    Seznam hřišť
    Kalendář akcí
    Konečné tabulky
    Histor. tabulka HL
    Zápis o utkání

 Odkazy

    Pražský svaz malého fotbalu
    Torpedo na mujtym.psmf.cz

    Stránky 1999 Praha
    Výsledky z českých soutěží
    Zprávy z fotbalu na fotbal.idnes.cz
    Zprávy z fotbalu na isport.blesk.cz
    Zprávy z fotbalu na efotbal.cz
    Pražský fotbalový svaz
    Soccerway.com - všechny ligy světa
    On-line zápasy
    Livesport.cz - výsledky živě


Nikdy nesestoupíme, nikdy!

Motorlet 1, úterý 04/06/2024, 19:15
SKA Torpedo Ohrobec
10. koloLa Famiglia
9:5
(6:3)
góly 3. vlastní (Zuna), 9. Opočenský, 12.+ 45. Měska,
    14.+ 30. Štefánek, 16.+ 32. Vejražka, 41. Šmied -
     5. fejkový Glanc, 8.+ 29.+ 56. Obhlídal, 43. Lhotský
žluté karty
červené karty
rozhodčí (tým) (tým) 3,5
počet diváků 1 (z toho fans Torpeda: 1)
Kvalita utkání (10 maximum)
Herní podmínky (10 maximum)
Muž Torpeda v utkání Ondřej Měska
Sestava Torpeda:
Nezbeda - Eppert, Šmied - Opočenský, Štefánek - Mašek (C), Měska, Vejražka

Jinonice Na veledůležitý duel s již sestupující La Famiglií jsme se měli sešli ve velmi slušné sestavě, i když jen se dvěma kusy na střídání. To soupeř musel vyčerpat čekací dobu, aby mohl nastoupit v plném počtu, když se čekalo na jejich nejlepšího střelce Glance, který nám na podzim dal hattrick a ještě jednoho spoluhráče. Glanc ale evidentně ztratil glanc, trochu přibral, zmenšil se, nechal se potetovat, no prostě byl úplně k nepoznání a to i po herní stránce ;)Ilustrace

S La Famiglií jsme nebyli zvyklí na nějaké gólové hody a jednou náš vzájemný duel skončil dokonce remízou 0:0. To teda dnes vůbec neplatilo, zejména úvodních 16 minut, kdy padlo hned 7 gólů. Nejprve střílený centr stopera Šmieda si srazil jen z dvojčat Zunových do vlastní sítě, pak na druhé straně vyrovnal dublér Glance, kdy se na jeho bránění nepochopitelně doslova vykašlal Šmied a po dalším našem tragikomickém bránění soupeř jde do konce do vedení -1:2. Soupeřovo vedení naštěstí netrvalo ani minutu a na konci další akce je Opočenský a začíná se od začátku - 2:2. Další akci zakončuje navrátilec do sestavy Měska a už to s námi vypadá dobře 3:2. Kolotoč ale dostal silnější voltáž a my nezastavujeme. Štefánek zblízka lobne gólmana a rozvlňuje, Vejražka dostane ideální přihrávku před prázdnou a už je to na rozdílových 5:2. Soupeř se ještě jednou gólově chytne minutu před poločasem po našem dalším excesu v bránění, pro tentokrát se ujal Štefánek role diváka v defenzivní činnosti - 5:3! Ale v ofenzivě, tak to je ale jiná písnička a Štefánek opět pěknou technickou finesou (toho dne jeho oblíbený lob nad padajícího gólmana) zakončuje přesně - 6:3. Je třeba poznamenat, že soupeř měl ještě dvě obrovské šance, ale poskakující balon na brankové čáře po několika dorážkách fantasticky zastavuje Nezbeda. Vstup do druhého dějství máme ještě rychlejší a po dvou minutách zvyšuje po pěkné akci opět Vejražka - 7:3. Pak se skóre dlouho nemění a to zejména proto, že na hrotu pálí svoje dvě obrovské šance kapitán Mašek, kdy z bezprostřední blízkosti sice trefuje síť, ale vždy pouze tu boční. Po precizní přihrávce Epperta zvyšuje z úhlu Šmied a přestože i soupeř se opět gólově prosazuje, po dalších dvou minutách brejk využívá Měska a je to už 9:4. Do konce zbývá 15 minut a populární "desítka" visí ve vzduchu. Nakonec ale už tolik vyložených příležitostí na naší straně nepřichází, naopak dublér Glance zahodí neskutečnou šanci, ale i tak se La Famiglia prosazuje, když jejich kmenový hráč kompletuje hattrick a stanovuje konečné skóre na 9:5.
Po zápase se dovídáme výsledek duelu Misfits s K.T.S (2:2) a tímto výsledkem se tak definitivně zachraňujeme. My vám jenom chceme říct, že nikdy nesestoupíme. Nikdy. Nech si to všichni zapamatují. Nikdy!
Letošní sezóna má jeden signifikantní markant a tou je docházka, která je naprosto tristní a je třeba si přes léto férově říct, kdo chce za Torpedo hrát a kdo ho má někde pod pasem.

© Lukáš Mašek, Filip Šmied & Ladia Nezbeda 2024

SKA Torpedo Ohrobec

Copyright Torpedo Ohrobec 2009 Webmaster: Lukáš Mašek e-mail: Lukas.Masek@seznam.cz