Home

 Torpedo
    Klub
    Soupiska
    Stadion
    Fotogalerie
    Rozhovory

 Statistika
    Účasti v soutěžích
    Tabulka střelců
    Brankáři
    Starty
    Rekordní výsledky

 Aktuální sezóna
    Tabulka
    Výsledky
    Rozpis zápasů
    Soupeři

 Historie
    Torpedo Ohrobec

 Dokumenty
    Seznam hřišť
    Termínový kalendář
    Konečné tabulky
    Historická tabulka
    Zápis o utkání

 Odkazy

    Pražský svaz malého fotbalu

    Bowlingový tým Torpedo Ohrobec
    Obec Ohrobec - stránky obce

    Stránky 1999 Praha
    Oficiální stránky Bohemians 1905
    Výsledky z českých soutěží
    Zprávy z fotbalu na fotbal.idnes.cz
    Zprávy z fotbalu na isport.blesk.cz
    Zprávy z fotbalu na efotbal.cz
    Pražský fotbalový svaz
    Pražský Deník - sekce sport
    Soccerway.com - všechny ligy světa
    On-line zápasy
    Livesport.cz - výsledky živě

NAŠI PARTNEŘI:

ICC - Plus Import

Canon

Pivovar Braník

Blue Style-Travel Agency

Cestovní kancelář Cicala

Tratottoria Cicala

Obec Ohrobec


Vítejte na stránkách SKA Torpedo Ohrobec, účastníka 4. Hanspaulské ligy
03.02.2023
Torpedo zná neoficiální složení skupiny pro jaro´23!

znaky miš-maš

Torpedo se dozvědělo neoficiální složení skupiny, ve které by mělo odehrát sezónu jaro´23. Našimi soupeři by měli být stejně jako na podzim Real TIDE XXL, La Famiglia, Viki team, Steve, dále z jiné skupiny 3. ligy Městská policie, sestupující z druhé ligy Úderka Žižkov junioři a hned pětice postupujících ze 4. ligy FC Pfefrs, Misch Masch, Speciál Bráník B, HT Rum Zahořany a FC Rozmetadlo. Skupina tentokrát nemá jasného favorita na postup, zvlášť poté, co k nám do skupiny nebyli nalosováni ambiciózní Zmanipulovanci. Bližší info k týmům tradičně v sekci soupeři.


15.12.2022
S kým se Torpedo utká na jaře?

znaky miš-maš

Po právě skončené sezóně podzim 2022 je jasné, které týmy sestupují, které se v soutěži udržely a které naopak postupují. Pro Torpedo, hrající zápasy PO+ÚT+ST, by měla být vybrána jedenáctka soupeřů z těchto týmů: sestupující ze 2. ligy: Úderka Žižkov junioři, UTS Vršovice a 1.FC Saens, nesestupující ani nepostupující ze 3. ligy: Sokol Picasso, KMK Břewnow boys, FC Milenium Praha, FC Weekend Warriors, Amfora restaurant, AFK Purple Team, SK Ujde to 1980, FC U.G.A.R., Yellow Dildos, Viki team, Real TIDE XXL, Gladiators Beroun, La Famiglia, Steve, AHC Pavilon 8, Homunculus, Velký špatný, Městská policie, PC Santa Tranta, Queens Park Club, VV Vokra, Absinth, AC SK FC, a AHC Pavilon 8 a postupující ze "čtyřky": SK MPI Dvorce, VK Blesk, Zmanipulovanci (který s bilancí 11-0-0 a 100 nastřílenými góly je jasným favoritem na další postup v řadě), FC Pfefrs, Misch Masch, Kluci bez budoucnosti, HT Rum Zahořany a Restaurace U Pecků B. Přesnou jedenáctku soupeřů bychom se měli dozvědět začátkem února. Oranžově jsou označeny týmy, které hrály naposledy v "úterní" skupině nebo výhradně v úterý.


29.11.2022
Poslední zápas sezóny jsme nezvládli!

Gladiators Beroun

Přestože jsme šli do vedení 1:0, nakonec poslední zápas sezóny prohráváme 4:5. Shodou ostatních výsledků se ale i tak zachraňujeme a zahrajeme si třetí ligu i v jarní sezóně. Více k utkání zde.
 TORPEDO - Gladiators Beroun 4:5


22.11.2022
Zápas s A.G.Č.V. vzdáváme!

A.G.Č.V.

Na dohrávku osmého kola se bohužel nesejdeme, a tak s A.G.Č.V. prohráváme kontumačně a v posledním zápase proti Gladiators Beroun musíme bezpodmínečně nastoupit. Více k utkání zde.
 TORPEDO - A.G.Č.V. 0:6 k.


15.11.2022
Se Stevem splňujeme povinnost!

Steve

Důležitý zápas o záchranu zvládáme a zejména díky čtyřem gólům Suchánka vyhráváme zaslouženě 7:3 a mílovými kroky se tak přibližujeme k definitivní záchraně. Více k utkání zde.
 TORPEDO - Steve 7:3


08.11.2022
S Warriorem jsme nezvládli koncovku!

MAC Warrior

Přestože jsme ještě 14 minut před koncem vedli 1:0, nakonec prohráváme 1:4, když rozhodující gól na 1:2 padl v 58. minutě. Více k utkání zde.
 TORPEDO - MAC Warrior 1:4


25.10.2022
"Lazaret derby" jsme nakonec nezvládli!

Viki team

Zápas, kde oběma týmům chyběla řad opor, jsme nakonec nezvládli, ale za druhý poločas se určitě nemusíme stydět. Bohužel ale tímto výsledkem vyklízíme pozice s ambicemi na případný postup. Více k utkání zde.
 TORPEDO - Viki team 2:4


17.10.2022
Minela brankáře nás stála vítězství!

La Famiglia

Po obrovské minule brankáře Němce jsme přišli o vyhraný zápas, kdy jsme bezpečně vedli 2:0 a po vyrovnání soupeře v oslabení jsme v závěru už nestihli strhnout vedení na svoji stranu. Více k utkání zde.
 TORPEDO - La Famiglia 2:2


11.10.2022
Festival marnosti!

Real TIDE

Na skvělé výkony posledních týdnů jsme bohužel nenavázali a v jednom s klíčových zápasů o případnů postup do "dvojky" prohráváme 1:3. Více k utkání zde.
 TORPEDO - Real TIDE XXL 1:3


05.10.2022
Torpedo se dočkalo 250. výhry v HL!

Torpedo Ohrobec

Vítězství nad Torolkou 12:6 je naší jubilejní už 250. výhrou v Hanspaulské lize, kterou hrajeme od podzimu 1999. Celkově jsme k tomu potřebovali 477 pokusů, což činí úspěšnost 52,4 % (u neprohry 65,0 %). 18 výher jsme zaznamenali v 8. lize, 43 výher v 7.lize, 20 výher v 6.lize, 30 výher v 5.lize, 70 výher v 4.lize, 69 výher v 3.lize, druholigová výhra nám zatím chybí.


04.10.2022
Ofenzivní festival pro Torpedo!

Torolke

Skvělý výkon dopředu, ale trochu rozpačitý výkon vzadu, což znamená osmnáct gólů, a jubilejní 250. ligová výhra v poměru 12:6. Čtyřmi góly se dnes blýskl Eppert, hattrickem pak Šmied. Více k utkání zde.
 TORPEDO - Torolka 12:6


28.09.2022
Oslabené Scarface porážíme vysoko 7:0!

Scarface

Scarface, kteří byli nechtěně převedeni do "úterní" skupiny, měli opět k ideální sestavě daleko s my jsme si tak s chutí zastříleli a vyhráli vysoko 7:0, když už o poločase byl stav 6:0. Více k utkání zde.
 TORPEDO - AC Scarface 7:0


20.09.2022
V silné sestavě drtíme "chovance"!

Pavilon8

Po rozpačitém začátku, kdy jsme už ve druhé minutě inkasovali, jsme rychle otočili na 2:1, soupeř po naší taktické chybě sice vyrovnal, ale do poločasu jsme stihli dát ještě dva góly a jít tak dvougólového vedení. Druhý poločas už to byla z naší strany radost z fotbalu a po krásných akcích a gólech nakonec "chovance" Pavilonu 8 porážíme stylově 8:2. Více k utkání zde.
 TORPEDO - AHC Pavilon 8 8:2


06.09.2022
Nepovedená premiéra s nováčkem!

Yellow Dildos

První zápas nové sezóny jsme výsledkově ani herně nezvládli a prohráváme po nerozhodném poločase nakonec 1:4. Hořkou premiéru v dresu Torpeda zažil brankář Marek Němec, který byl už ve 4. minutě vyloučen za držení v gólové šanci. Více k utkání zde.
 TORPEDO - Yellow Dildos 1:4


02.08.2022
Torpedo zná neoficiální složení skupiny pro podzim!

znaky miš-maš

Torpedo se dozvědělo neoficiální složení skupiny, ve které by mělo odehrát sezónu podzim´22. Našimi soupeři by měli být stejně jako na jaře A.G.Č.V., Gladiators Beroun, La Famiglia, Torolka, , z jiné skupiny jarní 3. ligy AC Scarface, AHC Pavilon 8, dále sestupující z druhé ligy Real Tide XXL a čtveřice postupujících ze 4. ligy Yellow Dildos A, MAC Warrior, Viki team a Steve. Skupina tentokrát nemá jasného favorita na postup jako třeba loni na podzim v podobě Flyers Jinonice, ale nahoře by dle předpokladů měli hrát Real Tide XXL, Yellow Dildos a Viki team, se kterým jsme se často potkávali ještě pod hlavičkou Koberce Trend. Bližší informace k týmům tradičně v sekci soupeři.


29.06.2022
S kým se Torpedo utká na podzim?

znaky miš-maš

Po právě skončené sezóně jaro 2022 je jasné, které týmy sestupují, které se v soutěži udržely a které naopak postupují. Pro Torpedo, hrající zápasy PO+ÚT+ST, by měla být vybrána jedenáctka soupeřů z těchto týmů: sestupující ze 2. ligy: SK Ujde to 1980, Amfora restaurant, Real TIDE XXL a Řežem to United, nestupující ani nepostupující ze 3. ligy: AC Texaské hyeny, KMK Břewnow boys, AFK Purple Team, Admira 97, FC Milenium Praha, Sokol Picasso, Domácí potřeby, FC Weekend Warriors, Torolka, Gladiators Beroun, La Famiglia, Městská policie, Absinth, VV Vokra, A.G.Č.V., PC Santa Tranta PC, AC SK FC, 4077 DUCKS, Queens Park Club, MVS Penguins 6:5, AC Scarface, GFC Regent A a AHC Pavilon 8 a postupující ze "čtyřky": Yellow Dildos A, THK Celtic, MAC Warrior, FC Champions, Barclays, Viki team (dříve Koberce TREND), Steve, Velký špatný a Homunculus. Přesnou jedenáctku soupeřů bychom se měli dozvědět začátkem srpna. Oranžově jsou označeny týmy, které hrály naposledy v "úterní" skupině nebo výhradně v úterý.


25.06.2022
Torpedo titul na Karlštejně neobhájilo!

Memoriál Pepíčka Končela

Torpedo na 20. ročníku Memoriálu Pepíčka Končela na Karlštejně titul neobhájilo a v kombinované sestavě se dvěma hráči mimo kádr, navíc bez možnosti střídání (sestava: Sloboda - Salašovič, Raška - Opočenský, Semotán - Mašek) s bilancí v základní skupině 1-0-3 nepostoupilo ani do čtvrtfinále. Premiérový titul slavil tým FAAZ U18. Bližší info zde.


21.06.2022
V posledním zápase jsme dostali trochu naloženo!

Švestky

V posledním kole, kdy už jsme měli jistotu záchrany, nás čeká Městská policie slušně vyučila a nakonec prohráváme vysoko 3:12. Měšťákům by dnes nakonec nestačila ani remíza, ale po tomto výsledku si zajistili zaslouženou účast ve "trojce" pro další sezónu. Za nás se alespoň mezi střelce po dlouhých 11 letech zapsal 68letý Karen Chačaturov. Více k utkání zde.
 TORPEDO - Městská policie 3:12


07.06.2022
Torpedo si zahraje trojku i na podzim!

K.T.S.

Torpedo v důležitém zápase o třetiligovou příslušnost rozdílem třídy rozneslo K.T.S. 9:1 a kolo před koncem si zajistilo účast ve třetí lize i pro podzim. Hattrickem se dnes blýskl Štefánek a premiérovým gólem za Torpedo pak budoucí tatínek Procházka. Více k utkání zde.
 TORPEDO - FC K.T.S. 9:1


25.05.2022
Erko Kbely vyloučeno z HL!

Erko Kbely

Tým Erko Kbely potřetí v sezóně a navíc i podruhé po sobě prohrál kontumačně a tím pádem je vyloučen z HL a je tedy automaticky prvním sestupujícím a všechny jeho výsledky byly kontumovány 0:6 ve prospěch soupeře. S tímto tradičním týmem, který hraje HL už od roku 1987, jsme se měli utkat v příštím kole a to po téměř 22 letech (naposledy to bylo na podzim 2000 v 7.lize), ale k tomu již nedojde. Nejvíce na tom vydělal Absinth, který jako jediný v dosavadní sezóně s "Erkem" ztratil body a i díky naší nesmyslné prohře s tímto soupeřem z minulého kola výrazně přiživil naději na záchranu. Aktuální tabulka s dopočítanými kontumacemi Erka Kbely zde.


24.05.2022
Zápas s Dvacítkou předem vzdáváme!

Dvacítka

Zápas 8. kola proti Dvacítce, který pro nás měl být původně duelem jaru, nakonec z důvodu omluvenek hned deseti hráčů základního kádru dopředu vzdáváme a soupeř si tak připisuje 2 body do tabulky a my tak prohráváme kontumačně 0:6. Další zápas proti Erko Kbely, který už dokonce dvakrát prohrál kontumačně, už bude čistě s přívlastkem "záchranářský".
 TORPEDO - Dvacítka 0:6 kont.


21.05.2022
Torpedo Moskva se vrací do ruské Premier ligy!

Torpedo Moskva

Fotbalový klub Torpedo Moskva, podle kterého jsme v roce 1999 pojmenovali náš milovaný klub, se vrací po sedmi letech do ruské Premier ligy. Založen byl roku 1924. V 60. až 90. letech patřil k předním ruským klubům, třikrát vyhrál ligu Sovětského svazu (1960, 1965, 1976), šestkrát sovětský pohár (1949, 1952, 1960, 1968, 1972, 1986), jednou ruský fotbalový pohár (1993) a třikrát se probojoval do čtvrtfinále evropského poháru - Poháru vítězů pohárů 1967/68, Poháru vítězů pohárů 1986/87 a Poháru UEFA 1990/91. V letech 2015-19 hrál jen třetí ligu.


17.05.2022
Ani napotřetí jsme na Absinth nevyzráli!

Absinth

Prokletí jménem Absinth pokračuje dál a už potřetí a i když jsme byli jasně lepším týmem, prohráváme o gól 3:4. Tento duel se nápadně podobal odpolednímu zápasu na MS v hokeji mezi Českem a Rakouskem. Více k utkání zde.
 TORPEDO - Absinth 3:4


10.05.2022
S Famiglií opět jen bod!

La Famiglia

Přestože jsme byli většinu zápasu lepším týmem a i dvakrát vedli, nakonec jsme minutu před koncem vydřeli alespoň bod za remízu 3:3. Více k utkání zde.
 TORPEDO - La Famiglia 3:3


03.05.2022
Poslední desetiminutovka rozhodla!

Samson Bonella

Po bezbrankovém poločase šla domácí Bonella po osmi minutách druhé půle do vedení. Naše trápení skončilo až v 50. minutě kdy při naší power-play s autobrankářem vyrovnal Suchánek. Pak se začaly dít věci a my ve zbylých minutách nasázeli čtyři góly a vezeme si ze Záběhlic výhru 5:1. Více k utkání zde.
 TORPEDO - Samson Bonella 5:1


03.05.2022
Lukáš Mašek odehrál čtyřstý ligový duel!

Máša

Kapitán a zakládající člen Lukáš Mašek nastoupil proti Samsonu Bonella jako první hráč našeho týmu ke svému 400. ligovému zápasu v dresu SKA Torpedo Ohrobec. Tento zápas je celkově naším 467. ligovým zápasem a 451. hraném (zbylé se neodehrály pro omluvu jednoho z týmů nebo byl soupeř v průběhu sezóny vyloučen), což u našeho kapitána činí 88,7% účast. První zápas odehrál 4. září 1999 proti Boca teamu a hned týden poté na Zelené Lišce zaznamenal i první gól (Notor clan 8:1). Těch celkem nastřílel 74. Ve dvou duelech zaznamenal po čtyřech gólech, a to proti týmům Chodovský Šimani (17:3, podzim´99) a FC Peňarol (7:3, podzim´02). Do více jak osmi zápasů nastoupil jako brankář a jednou si připsal čisté konto. K tomu si připsal ještě 26 startů v poháru, kde zaznamenal 10 gólů.


26.04.2022
Gladiátoři nás nemile překvapili!

Gladiators Beroun

Tak tohle se hrubě nepovedlo. Možná i trochu podcenění, každopádně hezky rychle zpátky na zem a ponaučit se, že s takovým přístupem o body vážně ne. Více k utkání zde.
 TORPEDO - Gladiators Beroun 2:5


12.04.2022
V nádherném zápase porážíme Vokru!

Vokra

Nejlepšího střelce soupeře, Svatopluka Sýkoru jsme sice neuhlídali, přesto v pohledném zápase plném překrásných branek porážíme Vekru zaslouženě vysoko 10:4. Více k utkání zde.
 TORPEDO - VV Vokra 10:4


05.04.2022
Tradičního soupeře vyprovázíme debaklem!

A.G.Č.V.

Již podeváté jsme se utkali s A.G.Č.V. a nejen že jsme vyrovnali vzájemnou bilancina 4-1-4, ale i s chutí zastříleli a vyhráli vysoko 8:0. Hattrickem se dnes blýskl Ondřej Měska, pro kterého to byly vůbec první góly za Torpedo a čistým kontem a fantastickými zákroky také Ladia Nezbeda. Více k utkání zde.
 TORPEDO - A.G.Č.V. 8:0


29.03.2022
Vstup do jarní sezóny jsme vůbec nezvládli

Torolka

První zápas v nové sezóně jsme roli favorita nezvládli a přestože se nám 12 minut před koncem podařilo vyrovnat, nakonec jsme i tak prohráli 3:5. Více k utkání zde.
 TORPEDO - Torolka 3:5


31.01.2022
Torpedo zná soupeře pro jaro´22!

znaky miš-maš

Torpedo se dozvědělo neoficiální složení skupiny, ve které by mělo odehrát sezónu jaro´22. Našimi soupeři by měli být stejně jako na podzim Absinth, A.G.Č.V., La Famiglia, Městská policie, Dvacítka, FC K.T.S., dále sestupující z druhé ligy Erko Kbely a čtveřice postupujících ze 4. ligy Samson Bonella, VV Vokra, Torolka, a Gladiators Beroun. Skupina tentokrát nemá jasného favorita na postup jako na podzim v podobě Flyers Jinonice. Bližší info k týmům tradičně v sekci soupeři.


06.12.2021
S kým se Torpedo utká na jaře?

znaky miš-maš

Po právě skončené sezóně podzim 2021 je jasné, které týmy sestupují, které se v soutěži udržely a které naopak postupují. Pro Torpedo, hrající zápasy PO+ÚT+ST, by měla být vybrána jedenáctka soupeřů z těchto týmů: sestupující ze 2. ligy: Admira 97, Erko Kbely, Torpedo Barrandov a FC Steaua, nesestupující ani nepostupující ze 3. ligy: AC Scarface, AFK Purple Team, Bakera, SK MPI Dvorce, KMK Břewnow boys, FC Milenium Praha, AC Texaské hyeny, Speciál Bráník A, Domácí potřeby A, La Famiglia, Dvacítka, Absinth, Městská policie, FC K.T.S., A.G.Č.V., MVS Penguins 6:5, Queens Park Club, AC SK FC, GFC Regent A, PC Santa Tranta C, Mystique Dynamo CF, 4077 DUCKS a PAPE Dejvice a postupující ze "čtyřky": Sokol Picasso B, FC Weekend Warriors, Torolka, Samson Bonella A, Defect Praha, 1.SK Trops, VV Vokra, Klapzubova jedenáctka a AHC Pavilon 8. Přesnou jedenáctku soupeřů bychom se měli dozvědět v polovině února. Oranžově jsou označeny týmy, které hrály naposledy v "úterní" skupině nebo výhradně v úterý.


01.12.2021
Poslední zápas sezóny prohráváme!

Dvacítka

V posledním zápase sezóny, kdy už v podstatě šlo jen o to, jestli skončíme pátí nebo až sedmí, nakonec prohráváme 2:5. V prvním poločase jsme absolutně nestíhali a soupeř nám dal tři góly. Do druhého dějství jsme ale vkročili o poznání lépe a zápas výrazně zdramatizovali. Nakonec však prohráváme 2:5. Více k utkání zde.
 TORPEDO - Dvacítka 2:5


09.11.2021
Sedm tyčí, nula bodů!

Absinth

Nehorázná smůla, ale opravdu nehorázná, kterou doprovázela Torpedo v zápase s Absinthem! Soupeř byl kvalitní a v úvodu možná i lepší, ale pak se karta obrátila, my měli mnohem více šancí a územní převahu a minimálně bod si zasloužili. Bohužel místo gólů jsme nastřelovali tyče, které dneska zacinkaly celkem sedmkrát. Snad si štěstí schováváme na jarní třetiligové zápasy. Více k utkání zde.
 TORPEDO - Absinth 1:2


09.11.2021
I Demoliční četa vyloučena z HL!

Demoliční četa

Tým Demoliční četa podruhé po sobě prohrál kontumačně a tím pádem je vyloučen z HL a je tedy automaticky druhým sestupujícím a všechny jeho výsledky byly kontumovány 0:6 ve prospěch soupeře. Bohužel s výjimkou zápasu s Torpedem Ohrobec, kdy jsme se my už tehdy omluvili z utkání a tento duel je tak kontumačně 0:6 pro oba týmy, což pro nás znamená, že ještě nemámestoprocentní jistotu záchrany. Aktuální tabulka s dopočítanými kontumacemi Demoliční čety zde.


02.11.2021
Souboj o druhé místo jsme nezvládli!

Domácí potřeby

Přestože jsme šli do vedení, zápas o druhé místo jsme absolutně nezvládli a to zejména v tragické koncovce a nakonec prohráváme vysoko 3:7. Více k utkání zde.
 TORPEDO - Domácí potřeby 3:7


21.10.2021
Rezerva Pecků je vyloučena z HL!

RuP B

Tým Restaurace U Pecků B potřetí v sezóně prohrál kontumačně a tím pádem je vyloučen z HL a je tedy automaticky prvním sestupujícím a všechny jeho výsledky byly kontumovány 0:6 ve prospěch soupeře. Nám tak odpadá zápas 10. kola (původně plánovaný 16.11.). Nejvíce na tom vydělal FC K.T.S., který jako jediný v dosavadní sezóně s "Pecky" ztratil body a posunul se na průběžné 9. místo. Aktuální tabulka s dopočítanými kontumacemi RuP B zde.


19.10.2021
S tradičním soupeřem tentokrát ve velkém stylu!

A.G.Č.V.

Proti našemu tradičnímu soupeři jsme se představili ve velmi dobrém světle a zejména díky skvělému výkonu na začátku druhé půle vítězíme vysoko 6:2 a volném týdnu si zahrajeme s Domacími potřebami o druhé místo. Více k utkání zde.
 TORPEDO - A.G.Č.V. 6:2


12.10.2021
S La Famiglia se rozcházíme bez branek!

La Famiglia

Proti La Famiglia jsme se prezentovali solidním výkonem, ale s obrovským trápením v koncovce. Štefánek nastřelil pouze tyč a břevno, ostatní šance pochytal skvělý brankář Krajč. I soupeř měl tři velké šance, ale ani Nezbeda se nenechal zahambit, a tak se rozcházíme smírně bez branek. Více k utkání zde.
 TORPEDO - La Famiglia 0:0


05.10.2021
V silném dešti porážíme Měšťáky!

Švestky

I bez řady opor zápas s Městskou policií zvládáme a v těžkých podmínkách za vydatného deště si připisujeme dva body za přesvědčivé vítězství 5:1 po dvou gólech Štefánka, a jednom Cicaly, Kačeny a Epperta. Více k utkání zde.
 TORPEDO - Městská policie 5:1


28.09.2021
Torpedo se dnes na zápas nesejde!

Demoliční četa

Torpedo se dnes na utkání z důvodu rozsáhlé marodky a dalších omluvenek nesejde a prohrává tak s Demoliční četou kontumačně 0:6. K dalšímu duelu tak nastoupí až za týden 5.10. na Motorletu proti Městské policii.
 TORPEDO - Demoliční četa 0:6 kont.


21.09.2021
Flyers byli nad síly oslabeného Torpeda!

Flyers

Do zápasu podzimu proti největšímu favoritovi na postup jsme nastoupili bez celé řady opor, a tak jsme nebyli ani důstojným soupeřem a nakonec schytali těžký debakl 2:10 a Flyers ukázali, že jejich ambice hrát 1. ligu jsou opravdu na místě. Více k utkání zde.
 TORPEDO - FC Flyers Jinonice 2:10


14.09.2021
Brazilská samba v Jinonicích!

FC Kliďas

Přestože v naší sestavě chyběla řada opor, nakonec jsme se s tím vypořádali a i když jsme prohrávali 0:1, zápas jsme otočili a po fantastickém výkonu Kliďas nakonec přejeli 6:1. Hattrickem se dnes blýskl Salašovič, kterému sekundoval třemi přihrávkami a gólem navrátilec do sestavy Kozák. Více k utkání zde.
 TORPEDO - FC Kliďas 6:1


07.09.2021
Roli favorita jsme naplnili!

K.T.S.

V prvním zápase nové sezóny jsme se sice rozjížděli pomalu, ale nakonec jsme roli favorita zvládli vyhráli zslouženě 5:2, když se mezi střelce zapsali čerstvý tatínek Salašovič, Semotán, Eppert, Štefánek a jeden gól si srazil do vlastní sítě sám soupeř. V závěru pak díky dvěma gólům soupeře sice přišel o čisté konto dnes skvěle chytající Nezbeda, ale i tak je povinnost splněna a připisujeme si do tabulky první dva body. Více k utkání zde.
 TORPEDO - FC K.T.S. 5:2


03.08.2020
Torpedo zná soupeře pro podzim´21!

znaky miš-maš

Torpedo se dozvědělo neoficiální složení skupiny, ve které by mělo odehrát sezónu podzim´21. Našimi soupeři by měli být Absinth, A.G.Č.V., FC Kliďas, La Famiglia, Městská policie, Domácí potřeby, Dvacítka, Restaurace U Pecků B a trojice postupujících ze 4. ligy Demoliční četa, FC K.T.S. a FC Flyers Jinonice, což je jasný favorit na postup do druhé ligy (jádro týmu tvoří hráči třetiligového Motorletu a za tři sezóny existence mají bilanci 30-0-3 při skóre 300:43). Bližší info k týmům tradičně v sekci soupeři.


02.07.2021
S kým se Torpedo utká na podzim?

znaky miš-maš

AKTUALIZOVÁNO: Po právě skončené sezóně podzim 2020 je jasné, které týmy sestupují, které se v soutěži udržely a které naopak postupují. Pro Torpedo, hrající zápasy PO+ÚT+ST, by měla být vybrána jedenáctka soupeřů z těchto týmů: sestupující ze 2.ligy: KMK Břewnow boys a SK MPI Dvorce, nestupující ani nepostupující ze 3. ligy: AC Texaské hyeny, Speciál Bráník A, Orange Predators, Vojenské lesy, Restaurace U Pecků B, Domácí potřeby, WT Ekonom, AFC Gepard, A.G.Č.V., La Famiglia, Speciál Bráník B, Městská policie, Absinth, FC Kliďas, GFC Regent, Dvacítka, Queens Park Club, PC Santa Tranta, The Penguins 6:5, 4077 DUCKS, Bakera, a AC SK FC a postupující ze "čtyřky": FC Milenium Praha, AFK Purple Team, Stará dáma, FC K.T.S., Pivson a Pofel, Demoliční četa, Dirty Bastards a CF Mystique Dynamo. Přesnou jedenáctku soupeřů bychom se měli dozvědět na konci července. Oranžově jsou označeny týmy, které hrály naposledy v "úterní" skupině nebo výhradně v úterý.


30.06.2021
Torpedo si samozřejmě zahraje trojku i na podzim!

GFC Regent

Torpedo dnes ve výrazně oslabené sestavě zvládlo záchranářský duel s Regentem a zaslouženě vyhrálo po brankách Šmieda a Štefánka 2:1 a tím si bez ohledu na další výsledky zajistilo účast ve 3. lize i pro podzimní sezónu. Více k utkání zde.
 TORPEDO - GFC Regent 2:1


15.06.2021
Výhrou nad Braníkem se přibližujeme k záchraně!

Speciál Bráník

I ve třetím dohrávaném zápase z podzimu vyhráváme a naše účast ve 3. lize pro podzimní sezónu dostává jasnější obrysy. Torpedo může sestoupit jen při jediné kombinaci výsledků, a to když v posledním kole prohraje s Regentem, Akta-Rez porazí Městskou polici, Kliďas remízuje s Barclays, La Famiglia prohraje s A.G.Č.V. a Speciál Braník bude bodovat s Absinthem. Pak by v minitabulce desetibodových obsadilo poslední místo. Více k utkání zde.
 TORPEDO - Speciál Bráník B 4:2


08.06.2021
Až ve druhém poločase jsme potvrdili dominanci!

ACAB

V 9. kole nás čekal další záchranářský duel, tentokrát proti beznadějně posledním Barclays a po nevýrazném prvním poločase jsme ve druhém potvrdili roli favorita a po třech brankách Štefánka, dvou Epperta a jedné Salašoviče vyhráli vysoko 6:1 a konečně se posouváme na nesestupovou pozici. Zároveň se už rozhodlo o jediném postupujícím a tím se stává FC Debakl. Více k utkání zde.
 TORPEDO - Barclays 6:1


26.05.2021
Nikův hattrick nakonec zajistil všechny body!

ACAB

Pohodové vedení 3:0 se nakonec změnilo ve velké drama a až třetí gól Salašoviče tři minuty před koncem zajistil v záchranářském souboji zasloužené a veledůležité 2 body. Více k utkání zde.
 TORPEDO - Koberce Trend 4:3


12.05.2021
Dohrání sezóny Podzim 2020 od 24.5.2021!

PSMF

Podle posledních informací by vláda ČR měla ve čtvrtek 13.5.2021 schválit opatření, která by od pondělí 24.5.2021 umožnila sport pro 30 osob na jednom hřišti bez omezení věku. Vnitřní prostory sportovišť budou nejspíše uzavřeny. Kapitán týmu bude odevzdávat vytištěné antigenní testy hráčů (mohou být i od zaměstnavatele), atd. Upřesnění by bylo v Propozicích na www.psmf.cz, na webu svazu budou i rozpisy utkání na období od 24.5. do 1.7.2021 a to tento čtvrtek 13.5. (nejpozději v pátek), mailem by je obdrželi vedoucí týmů s Propozicemi. Sezóna Jaro 2021 se neuskuteční, proto je teď v zájmu dohrát rozehranou sezónu Podzim 2020, na což je potřeba necelých šest hracích (kalendářních) týdnů. Podzim 2021 by již snad proběhl jako dříve, tedy „normálně“. Protože se 71 týmů rozhodlo před dohráváním v prosinci sezónu ukončit, nebo byly ještě předtím v průběhu podzimu vyloučeny (sedm týmů), byli jsme nuceni stávající rozpisy upravit a na hřištích vytvořit opět tzv. bloky utkání, preference hracích dnů z přihlášek jsme se snažili zachovat. Teď je vše připraveno tak, že od 24.5.2021, by mohla soutěž pokračovat, záleží už „jen“ na dalším rozhodnutí vlády.


15.12.2020
Poslední zápas v letošním roce ve velkém stylu!

ACAB

Návrat po covidové pauze jsme zvládli a v silné sestavě neponechali nic náhodě a zaslouženě vyhráli po brankách Vejražky, Šmieda, dvou Suchánka a Viktora Chačaturova 5:3. Poprvé se v dresu Torpeda v hanspaulské lize konečně představily obě letní posily Měska se Salašovičem. Více k utkání zde.
 TORPEDO - Městská policie 5:3


30.11.2020
Pokračování přerušených hanspaulských soutěží!

PSMF

Snížení stupně PES, avizované vládou ČR na čtvrtek, umožňuje pokračování Hanspaulské ligy. Od pondělka 7. prosince do neděle 20. prosince (a dále snad v lednu) budou soutěže pokračovat od termínu, kdy skončily, tedy 12. října, a to ve většině případů podle původních rozpisů tak, že utkání z pondělí 12.10. se odehrají ve stejných časech a na stejných hřištích opět v pondělí, ale 7.12., utkání ze 13.10. se budou hrát 8.12. atd. Analogicky se posune též rozpis pískání. Samozřejmě mohou nastat dílčí změny - cca 60 týmů v soutěži nepokračuje, provozovatelé některých areálů mohou přijmout opatření k omezení počtu osob na sportovištích apod. Nové termíny se tvoří postupně (v současné době je hotový týden 7.12.-13.12., pracujeme na dalším týdnu). Protože při rozeslání částečně inovovaných rozpisů utkání a pískání (týden od 7. do 13.12. je hotov) by mohl vzniknout chaos, termíny prozatím budou opravovány na webu PSMF. Nás tedy s největší pravděpodobností v tomto kalendářním roce čeká jen jeden zápas a to v rámci 8. kola nastoupíme v úterý 15.12. proti Městské policii a pak bychom v lednu měli pokračovat dohrávkou 7. kola proti Kobercům Trend.


18.11.2020
Torpedo má nový znak!

Torpedo Ohrobec

Torpedo Ohrobec představilo nový klubový znak. Po 15 letech se rozhodlo o inovaci a má tak třetí znak ve své jednadvacetileté historii. Oproti předchozímu erbu, kde bylo jen písmeno "T" a rok založení, je v novém název klubu celý. Naopak dominantní oranžová, která je klubovou barvou od roku 2003, zůstala zachována.


29.10.2020
Soutěž zůstává nadále přerušena!

PSMF

AKTUALIZOVÁNO. Rozhodnutí VV PSMF a VV PSF: Soutěže PSMF jsou nadále přerušeny. Čekáme na rozhodnutí, do kdy bude nouzový stav prodloužen (má se rozhodnout zítra, tj. 30.10.2020) a jaká budou další opatření (v jejich uvolnění příliš nevěříme). Vzhledem k nelepšící se situaci s pandemií se uvažuje o několika variantách. První z nich je dohrát soutěž v období prosinec až únor, druhá během ledna a února, na tyto by pak mohla navázat jarní sezóna - Jaro´21. Další možnosti: dohrát Podzim´20 v dubnu až červnu, případně sezónu Podzim 20 zrušit a hrát rovnou sezónu Jaro´21. Je také pravděpodobné, že se vedoucím týmů rozešle anketa, aby se k situaci mohli vyjádřit a pomohli PSMF z ní najít východisko. O novinkách budeme neprodleně informovat.


06.10.2020
Tentokrát nás na hřiště nepustil Covid!

La Famiglia

Letošní sezóna je opravdu zakletá a ani zápas 6.kola neodehrajeme. Tentokrát je viníkem Covid, který se bohužel objevil u dvou našich hračů. Další zápas tak prohráváme kontumačně 0:6, ale přestože je to druhá po sobě jdoucí kontumace, tentokrát po doložení výsledku testu by se mělo jednat o kontumaci technickou.
 TORPEDO - La Famiglia 0:6 kont.


28.09.2020
Zápas s A.G.Č.V. vzdáváme!

AGČV

Zápas 5. kola proti A.G.Č.V., který pro nás měl být duelem podzimu, nakonec z důvodu kolize s dohrávkou odloženého utkání 1999 Praha vzdáváme a soupeř si tak připisuje 2 body do tabulky a my tak prohráváme kontumačně 0:6. Další zápas proti La Famiglia už bude čistě s přívlastkem "záchranářský".
 TORPEDO - A.G.Č.V. 0:6 kont.


23.09.2020
Brankář Debaklu čaroval!

FC Debakl

Proti lídrovi tabulky jsme nepředvedli špatný výkon, ale naše útoky zastavila skvěle organizovaná obrana včele s dnes neskutečným gólmanem Debaklu, a tak nakonec prohráváme 1:3 a sen o postupu se pomaličku rozpouští... Více k utkání zde.
 TORPEDO - FC Debakl 1:3


15.09.2020
Akta-Rez se ze zápasu omlouvá!

Akta - Rez

Ve třetím kole proti nám nakonec Akta - Rez nenastoupí, a tak vyhráváme nad ex-ligistou kontumačně 6:0 a připisujeme si důležité dva body do tabulky. Ve středu za týden nás čeká FC Debakl na libeňském Korábu.
 TORPEDO - Akta-Rez 6:0 kont.


08.09.2020
Torzo Torpeda na nevýrazný Kliďas nevyzrálo!

FC Kliďas

Na druhý zápas nás potkala nebývalá marodka, kdy se nakonec z různých důvodů omluvilo hned devět hráčů aktuálního kádru, a tak si po dlouhé době zahráli za Torpedo Opočenský s veteránem Karenem Chačaturovem. I soupeři chyběla největší hvězda, Lukáš Rom, a ačkoliv jsme po většinu zápasu byli lepším týmem, přesto nakonec slaví soupeř, který byl v koncovce daleko přesnější. Naše šance, které měli postupně Šnajder, Opočenský, Kozák a Mašek, zůstaly nevyužity. Více k utkání zde.
 TORPEDO - FC Kliďas 0:4


01.09.2020
Po dlouhé pauze zoufalý výkon!

Absinth

Po dlouhé koronavirové pauze nás konečně čekal mistrovský zápas, do kterého jsme sice vstoupili dobře a brzy zaslouženě vedli 1:0, ale v mnoha aspektech jsme zápas, kde jsme byli jasným favoritem, zcela nezvládli a nakonec prohráváme 2:3. V příštím kole proti Kliďasu máme co napravovat. Více k utkání zde.
 TORPEDO - Absinth 2:3


31.08.2020
Nikolas Salašovič do Torpeda!

Nik

Pětadvacetiletý obránce Nikolas Salašovič, který je i jarní posilou 1999 Praha, se stal i hráčem Torpedo Ohrobec! Odchovanec Motorletu, který sedm let strávil ve Slavii Praha, pak krátce hostoval v Písku a ve Viktorii Žižkov, než se vrátil zpátky do Motorletu. Nastupoval za české mládežnické reprezentace kategorie U16 - U20. Na EURO U17 v roce 2011 dokonce zaznamenal 1 gól a v témže roce startoval i na mistrovství světa vedle hráčů jako Trávník, Lüftner, O. Kolář, Čermák, Juliš, Karafiát, D. Mašek... Dres Torpeda si už vyzkoušel na turnaji na Karlštejně, který jsme vyhráli. Minimálně na první mistrovský zápas však bude ještě kvůli zranění chybět. Niku, vítej oficiálně v Torpedu a hodně štěstí!


21.06.2020
Torpedo vyhrává turnaj na Karlštejně!

Memoriál Pepíčka Končela

Torpedo vyhrálo XIX. memoriál Pepíčka Končela na Karlštejně! Přestože se ve skupině rozjíždělo pomalo a nepředvádělo bůhvíjaké výkony, nakonec postoupilo ze třetího místa skupiny (kde se utkalo postupně s GNĚ Team 2:4, FC Kolotouš 3:3 a Sport Overtime 3:2). V osmifinále vyřadilo Manchlaster 2:1, druhý tým skupiny A. Ve čtvrfinále pak obhájce trofeje Hospodský povaleče vysoko 5:0, oslabené o Radka Šírla, ale posílené o alkohol. V semifinále nás čekal Kolotouš, se kterým jsme remízovali ve skupině, ale v nejlepším výkonu turnaje vyhráváme tentokrát 5:2. Ve finále nás čekal opět tým ze skupiny, dokonce poslední tým konečné tabulky, Sport Overtime. A stejně jako v základní skupině šel do vedení 1:0, ale my opět otočili a po chycené penaltě Procházkou a po výsledku 2:1 slavíme celkové vítězství na karlštejnském turnaji! Turnaje se zúčastnila tato sestava: Nezbeda, Procházka - Salašovič, Šmied - Chačaturov V., Štefánek, Eppert, Semotán - Suchánek, Mašek.


11.06.2020
Torpedo čeká během koronavirové pauzy turnaj na Karlštejně!

Memoriál Pepíčka Končela

Torpedo se během vynucené dlouhé pauzy přihlásilo na 19. ročník Memoriálu Pepíčka Končela na Karlštejně, kde už dvakrát před více než 10 lety startovalo. Turnaj se uskuteční v sobotu 20. června a zúčastní se ho 16 týmů, které budou rozděleny do čtyř čtyřčlených skupin. Do vyřazovacích bojů postupují všechny týmy. Nás ve skupině čekají postupně GNĚ Team, FC Kolotouš a Sport Overtime. Titul obhajují Hospodský povaleči.


13.03.2020
Soutěže odloženy na neurčito!

PSMF

Po dobu trvání nouzového stavu, vyhlášeného vládou ČR, se žádná utkání neuskuteční. V tuto chvíli se neví, jak bude situace vypadat kolem Velikonoc, proto jsou soutěže odloženy na neurčito. Uvažuje se o prodloužení sezóny (tj. jejím dohrání v červenci) nebo o odehrání části sezóny na jaře a jejím dohrání v září a říjnu (podzimní sezóna by se nekonala). Uvažuje se i o zrušení jarní sezóny. O novinkách s jarní sezónou budeme neprodleně informovat.


24.02.2020
Ondřej Měska do Torpeda!

Andre

Pětadvacetiletý útočník Ondřej Měska, který je i čerstvou posilou 1999 Praha, se stal i hráčem Torpedo Ohrobec! S fotbalem začínal na Aritmě, ale jinak téměř celou dosavadní kariéru strávil na Motorletu, kde zaznamenal 26 divizních a 40 přeborových gólů. V roce 2013 si na půl sezóny vyzkoušel i dres Sparty, ve kterém si zahrál juniorskou ligu U21 a i zde se zapsal mezi střelce. Hodně štěstí a vítězných gólů v Torpedu, Andre!


24.02.2020
Pohárový zápas s ligovými Pecky jsme vzdali!

Pohár Pavla Formáčka

Na zápas prvního kola ligového poháru Pavla Formáčka se nakonec nesejdeme, a prohráváme tak s favorizovaným prvoligovým týmem Restaurace U Pecků "A" kontumačně 0:6. Sezónu tak začneme až v polovině března zápasem ve třetí lize.

 TORPEDO - Restaurace U Pecků A 0:6 k.


04.02.2020
Torpedo zná soupeře pro jaro´20!

znaky miš-maš

Torpedo se dnes dozvědělo složení skupiny, ve které by mělo odehrát sezónu jaro´20. Našimi soupeři by měli být A.G.Č.V., Akta - rez, FC Debakl, Koberce Trend ARG, Městská policie, Speciál Bráník B, FC Kliďas a čtveřice postupujících ze 4. ligy Absinth, Barclays, GFC Regent A a La Famiglia. Bližší info k týmům tradičně v sekci soupeři.


16.12.2019
S kým se Torpedo utká na jaře?

znaky miš-maš

Po právě skončené sezóně podzim 2019 je jasné, které týmy sestupují, které se v soutěži udržely a které naopak postupují. Pro Torpedo, hrající zápasy PO+ÚT+ST, by měla být vybrána jedenáctka soupeřů z těchto týmů: sestupující ze 2.ligy: 4077 DUCKS, PAPE Dejvice, FC Bedna 98 a Bakera, nestupující ani nepostupující ze 3. ligy: WT Ekonom, Domácí potřeby, Domácí potřeby A, Dvacítka, Speciál Bráník A, AC Texaské hyeny, Vojenské lesy, 1.SK Trops, AFC Gepard, Akta - rez, A.G.Č.V., FC Debakl, Městská policie, Speciál Bráník B, Koberce Trend ARG, Restaurace U Pecků B, PC Santa Tranta, The Penguins 6:5, Queens Park Club, FC Holosmetky B, FC Kliďas, VV Vokra, Kvantanámo a Borussia Bubeneč a postupující ze "čtyřky": Orange Predators A, Admira 97, Absinth, La Famiglia, GFC Regent A, Barclays, AC SK FC a FC Pajzovna. Přesnou jedenáctku soupeřů bychom se měli dozvědět na začátku února. Oranžově jsou označeny týmy, které hrály na podzim v "úterní" skupině.


03.12.2019
Bolestivá prohra na závěr!

Restaurace U Pecků

Poslední zápas s posílenou rezervou Restaurace U Pecků jsme výsledkově nezvládli a přes velmi dobrý výkon zejména v druhém dějství odcházíme poraženi 3:5. Porážka o to víc bolí, když se dovídáme, že vedoucí Dvorce překvapivě prohrály a nás mohla případná výhra posunout do druhé ligy. Více k utkání zde.
 TORPEDO - Restaurace U Pecků B 3:5


19.11.2019
Torpedo poráží lídra!

Akta - Rez

Torpedo svou teoretickou šanci zajistit si postup chytlo za pačesy a dosavadního lídra tabulky porazilo po naprosto fantastickém výkonu 7:3 a o postupujícím se tak rozhodne až v posledním kole a naše akcie o něco málo zase stouply. Dvorcům, které ale porazily A.G.Č.V. 5:1 tak k postupu do 2. ligy stačí v posledním kole remíza se Speciálem Braník B. Více k utkání zde.
 TORPEDO - Akta-Rez 7:3


12.11.2019
Palouk dnes rezignoval na bránění!

SK Palouk

V zápase proti Palouku jsme sice opět inkasovali jako první, ale pak se rozjeli k velkému výkonu, jehož výsledkem byla nakonec rekordní výhra ve 3. lize - 15:6. Hned pětkrát se trefil Vejražka. A vzhledem k tomu, že dosud první A.G.Č.V. prohrálo s posledními "Pecky", naše naděje na postup stále ještě žije. Více k utkání zde.
 TORPEDO - SK Palouk 15:6


29.10.2019
Výhra v přestřelce!

Samson Bonella

V opatrnějším prvním poločase padl gól až v závěru, kdy se radovali domácí. Druhý poločas už byl o něčem jiném a padlo v něm hned osm gólů, k naší radosti hned pět do sítě Bonelly, a tak nás díky vítězství čeká klidnější závěr sezóny. I když vedoucí A.G.Č.V. ve šlágru prohrálo s Akta-Rez, tak možná... Více k utkání zde.
 TORPEDO - Samson Bonella 5:4


23.10.2019
80% držení míče, přesto prohra!

Speciál Bráník

Přestože se hrál druhý poločas prakticky jen na polovině soupeře, nakonec dostáváme 4 minuty před koncem rozhodující gól a připisujeme si tak 150. ligovou prohru v Hanspaulce. Zápas jsme dnes nezvládli zejména po taktické stránce, protože alespoň na bod jsme si dnes sáhnout měli. Více k utkání zde.
 TORPEDO - Speciál Bráník B 1:2


15.10.2019
Zápas o postup jsme nakonec nezvládli!

A.G.Č.V.

Přestože jsme šli ve 20. minutě do vedení 4:2, nakonec po gólové přestřelce prohráváme 5:7. Výsledek o to ví mrzí, když dosud první Dvorce prohrály s posledními Vršovicemi a mohli se tak vrátit na první místo tabulky. Více k utkání zde.

 TORPEDO - A.G.Č.V. 5:7


08.10.2019
Šmied čtvrtým stogólovým střelcem!

Kiliště

Osmatřicetiletý Filip Šmied dal proti Kobercům Trend stý gól za Torpedo a stal se tak čtvrtým hráčem Torpeda, který na tuto metl dosáhl a vůbec první z pozice obránce. Stihl to za 210 ligových startů v dresu Torpeda, dříve působil v klubech Béčko a Fugas CF, než v listopadu 2008 přestoupil do Torpeda. Hned v prvním zápase proti Růžovým delfínkům zaznamenal gól. Kromě zmíněných 100 ligových gólů si připsal i 4 góly v ligovém poháru. Do kronik Torpeda se mimo jiné zapsal nesmazatelným písmem tím, že dokázal odehrát bez přerušení 102 zápasů v řadě (jaro 2013 5.kolo - podzim 2017 11.kolo). Hodně štěstí do dalších zápasů, Herr Schmidtke! ;)


08.10.2019
I zápas s Kobercemi jsme otočili!

Koberce Trend

Přestože jsme od začátku zápasu byli jasně lepším týmem, v polovině prvního poločasu šli však do vedení domácí. Nám se ještě do půle podařilo otočit a v druhém dějství si celkem v klidu dokráčeli pro další vítězství. Více k utkání zde.
 TORPEDO - Koberce Trend ARG 5:3


01.10.2019
Torzo Torpeda souboj o první místo nezvládlo!

MPI Dvorce

V dohrávce 1. kola nám chyběla řada opor a bez možnosti střídání jsme na posílené Dvorce prostě neměli a nakonec dostali potupnou desítku. Soupeř se tak dostává na průběžné první místo. Více k utkání zde.
 TORPEDO - SK MPI Dvorce 2:10


24.09.2019
Další otočený zápas!

ACAB

Přestože šli "měšťáci" v úvodu zápasu do vedení, nám se opět povedlo otočit a po brankách Vejražky, Suchánka, Štefánka a Viktora Chačaturova vyhráváme po dalším kvalitním výkonu 4:1 a vyhříváme se nadále na čele tabulky. Příště v dohrávce 1. kola nás čeká šlágr s druhým týmem tabulky, SK MPI Dvorce. Více k utkání zde.
 TORPEDO - Městská policie 4:1


17.09.2019
Nebyl to zas takový debakl ;)

FC Debakl

I když to v úvodu vypadalo, že si odvezeme debakl my, nakonec po skvělém kolektivním výkonu vítězíme 5:2. Hattrickem se dnes blýskl navrátilec do sestavy Viktor Chačaturov. Více k utkání zde.
 TORPEDO - FC Debakl 5:2


10.09.2019
Kanonáda na úvod sezóny!

MVS Vršovice

Proti stejnému soupeři, se kterým jsme sezónu zavírali jsme se utkali i na úvod té nové, ale tentokrát se prezentovali lepším výkonem a nakonec vyhráli vysoko 7:0. Hattrick zaznamenal Vejražka, čtyři asistence Štefánek, pět tyčí a pak gól Šmied a čisté konto skvěle chytající Nezbeda. Více k utkání zde.
 TORPEDO - MVS Vršovice 7:0


19.07.2019
Torpedo zná své podzimní soupeře!

znaky miš-maš

Torpedo se dnes dozvědělo soupeře, se kterými se utká v sezóně podzim 2019. A je jimi jedenáctka těchto týmů: sestupující ze 2.ligy: Akta - rez, SK MPI Dvorce a Koberce Trend ARG, nestupující ani nepostupující ze 3. ligy: Restaurace U Pecků B, Speciál Bráník B, MVS Vršovice, Samson Bonella, A.G.Č.V. a FC Debakl, postupující ze "čtyřky": SK Palouk a Městská policie. Celkově je to určitě náročnější skupina než ta, jakou jsme měli na jaře. Více o soupeřích zde.


18.06.2019
Torpedo vychytal brankář Vršovic!

MVS Vršovice

Zápas o konečné šesté místo jsme výsledkově nezvládli, a přestože jsme v druhé půli byli lepším týmem a vytvořili si nespočet šancí, brankář MVS předváděl neskutečné zákroky, čtyřikrát mu navíc pomohla branková konstrukce a jeho spoluhráči nás pak trestali z brejků. Více k utkání zde.
 TORPEDO - MVS Vršovice 2:4


04.06.2019
Andrej šestým dvoustovkařem Torpeda!

dvouKiliště

Sedmatřicetiletý Andrej Šnajder nastoupil proti Restauraci U Pecků "B" ke svému dvoustému ligovému zápasu v dresu Torpeda a stává se tak šestým členem "dvoustovkařů". Dříve působil v klubech 64! FC Kobylisy a Jednota Košík, než na jaře 2006 přestoupil do Torpeda. Mezi střelce se zapsal v ligových zápasech celkem 51x, kromě toho přidal ještě 11 startů v ligovém poháru, kde si zahrál i v semifinále. Hodně štěstí do dalších zápasů, Andrejisko!


04.06.2019
Den otevřených dveří na Motorletu!

U Pecků

Zápas o šesté místo v tabulce jsme hrubě nezvládli a přestože jsme na začátku druhého poločasu snížili na 2:3, nakonec "Peckové" posílení o Václava Sochera z "áčka" nás vyprovodili výpraskem 4:11. Neúnávný Socher si připsal v kanadském bodování neuvěřitelných 6+5. Jubilejní 200. ligový start za Torpedo si připsal Andrej Šnajder. Více k utkání zde.
 TORPEDO - Restaurace U Pecků B 4:11


28.05.2019
Premiérové góly Epperta se Štefánkem zajistily bod!

1.FC morová rána

Proti nečekenámu lídrovi tabulky jsme se prezentovali dobrým výkonem a po dvou premiérových gólech Epperta a v poslední vteřině i Štefánka získáváme cenný bod za remízu 3:3. Více k utkání zde.
 TORPEDO - 1. FC Morová rána 3:3


21.05.2019
Zasloužená výhra a 2000. bod!

FC U.G.A.R.

Proti ukrajinsko-ruskému výběru FC U.G.A.R. jsme se prezentovali velice dobrým výkonem a zaslouženě vyhráváme 5:3. Na góly Cicaly a Maška navázal v druhém poločase hattrickem Michal Suchánek a směřujeme tak mílovými kroky k záchraně. Navíc překonáváme metu 2000 bodů v historické tabulce PSMF. Více k utkání zde.
 TORPEDO - FC U.G.A.R. 5:3


14.05.2019
Na duel s posledním K.T.S. se nesejdeme!

FC K.T.S.

Na zápas 7. kola proti poslednímu týmu tabulky FC K.T.S. se nesejdeme a prohráváme tak kontumačně 0:6 a závěr sezóny tak budeme bojovat opět jen o záchranu. Hodně napoví už příští kolo, kdy se utkáme s FC U.G.A.R..
 TORPEDO - FC K.T.S. 0:6 kont.


30.04.2019
Duben uzavíráme porážkou!

Speciál Bráník

Proti Bráníku jsme se neprezentovali dobrým výkonem a přestože soupeř nebyl bůhví jaké kvality, poindividuálních chybách tak duben uzavíráme porážkou. Více k utkání zde.
 TORPEDO - Speciál Bráník B 3:5


23.04.2019
Oslabené Torpedo vybojovalo bod!

Dvacítka

Dnes bez tradičních opor Viktora Chačaturova, Suchánka, Šnajdera a Vejražky nás čekala těžká písemka, ale zvládli jsme ji. A po skvělém týmovém výkonu s kouzlícím Nezbedou v bráně si připisujeme bod za bezbrankovou remízu 0:0. Více k utkání zde.
 TORPEDO - Dvacítka 0:0


16.04.2019
Poslední Bonella nám zápas odřekla!

Samson Bonella

Přestože i my jsme měli mít dnes k ideální sestavě daleko, nakonec soupeř zápas předem odřekl, a tak vyhráváme kontumačně 6:0 a připisujeme si tak další dva bodíky do tabulky.
 TORPEDO - Samson Bonella 6:0 kont.


09.04.2019
Šmíďák pátým dvoustovkařem Torpeda!

dvouKiliště

Osmatřicetiletý Filip Šmied nastoupil proti BongoBongo ke svému dvoustému ligovému zápasu v dresu Torpeda a stává se tak pátým členem "dvoustovkařů", ale prvním nezakládájícím, který na tuto metu dosáhl. Dříve působil v klubech Béčko a Fugas CF, než v listopadu 2008 přestoupil do Torpeda. Hned v prvním zápase proti Růžovým delfínkům zaznamenal gól. Mezi střelce se zapsal v ligových zápasech celkem 98x, kromě toho přidal ještě 8 startů v ligovém poháru, kde si připsal 4 góly. Do kronik Torpeda se mimo jiné zapsal nesmazatelným písmem tím, že dokázal odehrát bez přerušení 102 zápasů v řadě (jaro 2013 5.kolo - podzim 2017 11.kolo). Hodně štěstí do dalších zápasů, Filipe!


09.04.2019
Zdecimované Bongo jsme v poklidu porazili!

BongoBongo

Po vyrovnaném úvodu se soupeři zranil jeden z hráčů a protože neměli nikoho na střídání, téměř 40 minutovou přesilovku jsme využili a vyhráli v tréninkovém tempu 4:0 a připsali si tak snadné, ale důležité dva body. Všechny góly zaznamenal Suchánek. Dvoustý ligový zápas v dresu Torpeda odehrál Filip Šmied. Více k utkání zde.
 TORPEDO - AC BongoBongo 4:0


03.04.2019
Torpedo posiluje kádr!

Kiliště

Čtyřiadvacetiletý David Eppert posílil Torpedo a svoji premiéru v novém dresu by si měl odbýt ve třetím kole proti AC BongoBongo. Epi, který je i jarní posilou v 1999 Praha, s hanspaulkou nemá dosud zkušenosti, bude nastupovat s dresem číslo 27. Hodně štěstí v Torpedu!


02.04.2019
Oranžové Torpedo rozhodlo až po půli!

Torpedo Cannabis

Torpedo se ujalo v 19. minutě vedení, kdy se mezi střelce zapisuje Vejražka, bohužel po zbytečné ztátě Viktora Chačaturova soupeř vyrovnává. Hned po změně stran strhává vedení na naši stranu dělovkou Šmied. Ten samý rozehraje standardku na Vejražku, který zvyšuje na 3:1. Po tomto gólu soupeř úplně odpadá a my dalšími čtyřmi góly zvyšujeme na konečných 7:1. Vejražka dnes vsítil hned čtyři góly, ale největší hvězdou byl dnes v bráně čarující Nezbeda. Více k utkání zde.

 TORPEDO - Torpedo Cannabis 7:1


20.03.2019
Davide dvanáctým stovkařem Torpeda!

Kiliště

Devětatřicetiletý Davide Cicala nastoupil proti A.G.Č.V. ke svému stému ligovému zápasu v dresu Torpeda a stává se téměř přesně po čtrnácti letech, co v tomto klubu působí, dvanáctým členem "stovkařů Torpeda". David k nám přestoupil na jaře 2005 z týmu 1.FC Black rov, za který mimo jiné nastoupil i proti Torpedu na jaře 2000 (zápas skončil 1:0 s velkým štěstím pro Ohrobec). Hned v prvním zápase proti Jabadabadoo Prosek se střelecky prosadil a ukázal, že bude výraznou posilou. Mezi střelce se zapsal v ligových zápasech celkem jednačtyřicetkrát, kromě toho přidal ještě šest startů v ligovém poháru a podílel se na účasti v semifinále této soutěže v ročníku 2008. Hodně štěstí do dalších zápasů, Dávide! Forza Roma!


19.03.2019
Z tragického úvodu jsme se už nevzpomatovali

A.G.Č.V.

Tak jak jsme minulou ligovou sezónu zakončili, tak tu letošní otevřeli - proti "akademikům" na Mikulovce. Po pouhých třech měsících a devatenácti dnech jsme se utkali se stejným ligovým soupeřem. Bohužel tentokrát po strašidelném úvodu, kdy jsme po pěti minutách prohrávali 0:3 a v polovině první půle dokonce 0:4, jsme sice do půle snížili na 2:4, ale i úvod druhého dějství nám nevyšel podle představ, a tak odcházíme z úvodního zápasu s debaklem 3:9. Více k utkání zde.

 TORPEDO - A.G.Č.V. 3:9


10.02.2019
Pohárová konečná už v 1. kole!

LPPF

Přestože jsme v poháru narazili na soupeře o soutěž níž, zaslouženě postupuje do dalších bojů papírový outsider, který působil pohyblivějším a bojovnějším dojmem. První a zřejmě rozhodující gól padl tři minuty před změnou stran. Na začátku druhé půle Huňáč zvýšil a v poklidu si dokráčel pro postup. V závěru, když už jsme hru hodně otevřeli, přidal s chutí hrající soupeř ještě dva góly. Jeden z nich technickou parádou i obávaný kanonýr modrých Vladyslav Yash. My se tak můžeme soustředit jen ligové zápasy. Více k utkání zde.

 TORPEDO - PK Huňáč 0:4


05.02.2018
Torpedo zná své jarní soupeře!

znaky miš-maš

Torpedo se dnes dozvědělo složení svojí skupiny a na jaře bychom se měli utkat (zatím neoficiálně) s těmito týmy: sestupujícím z 2. ligy: MVS Vršovice, nesestupujícími ani nepostupujícími ze 3. ligy: Restaurace U Pecků B, AC BongoBongo, Speciál Bráník B, A.G.Č.V., Dvacítka, Torpedo Cannabis a FC K.T.S. a postupující ze "čtyřky": FC U.G.A.R., Samson Bonella a 1.FC Morová rána. Hned s osmi týmy jsme se v minulosti už utkali. Více o našich soupeřích naleznete zde.


05.12.2018
S kým se Torpedo utká na jaře?

znaky miš-maš

Po právě skončené sezóně podzim 2018 je jasné, které týmy sestupují, které se v soutěži udržely a které naopak postupují. Pro Torpedo, hrající zápasy PO+ÚT+ST, by měla být vybrána jedenáctka soupeřů z těchto týmů: sestupující ze 2.ligy: MVS Vršovice, Traktor Humus a Amfora restaurant, nestupující ani nepostupující ze 3. ligy: WT Ekonom, Borussia Bubeneč, Restaurace U Pecků B, Domácí potřeby, Vojenské lesy, Vládci Prahy, AC BongoBongo, Speciál Bráník B, Real TIDE XXL, Sokol Picasso, A.G.Č.V., Hodkovičky United, Deportivo Estudiantil, Zimbru Olymp, AC Scarface, Santa Tranta, Mystique Dynamo, 1.SK Trops, Queens Park Club, The Penguins 6:5, Dvacítka, Torpedo Cannabis a FC K.T.S. a postupující ze "čtyřky": Sean team, Speciál Bráník A, Texaské hyeny, Bakera, FC U.G.A.R., Samson Bonella, 1.FC Morová rána, FC AC SK, Líheň talentů 2015, FC Bruins a AC Efficenza. Přesnou jedenáctku soupeřů bychom se měli dozvědět na začátku února.


29.11.2018
Torpedo získává bod s hodnotou záchrany!

A.G.Č.V.

Přestože jsme měli herně proti "akademikům" po většinu zápasu navrch a ještě 13 minut před koncem vedli 3:1, nakonec bereme bod za remízu 3:3, která nám ale zajišťuje účast ve třetí lize i na jaře. Třetím sestupujícím se nakonec stává FC Kliďas. Více k utkání zde.

 TORPEDO - A.G.Č.V. 3:3


13.11.2018
S 40minutovou přesilovkou jsme naložili otřesně!

Zimbru Olymp

Proti Zimbru jsme odehráli jeden z nejhorších zápasů v naší historii a ačkoliv jsme hráli téměř 45 minutovou přesilovku po vyloučení jednoho z hráčů soupeře, prohráli jsme vysoko 4:9. O zápase hlavně rozhodla bojovnost, která byla jednoznačně na straně moldavského Zimbru. Uvidíme, jak dopadnou ostatní výsledky, ale s největší pravděpodobností se o definitivní záchraně rozhodně až v posledním kole za 14 dní proti A.G.Č.V. Více k utkání zde.
 TORPEDO - Zimbru Olymp 4:9


09.11.2018
Ladia vstupuje do klubu třístovkařů!

Roleta za tři kila

Téměř devětatřicetiletý Ladislav Nezbeda nastoupil proti PAPE Dejvice ke svému třístému ligovému zápasu v dresu Torpeda a stává se tak čtvrtým členem "třístovkařů Torpeda". Legendární Ladia, AKA Roleta je zakládajícím členem Torpeda, takže je v jeho kádru již od léta 1999. Začínal jako neotřesitelná brankářská jednička a až později se přesunul na pozici stopera. Až v posledních dvou letech se mezi tři tyče vrací nebývale často. Každopádně tento hráč, který je dle mnohých i největším srdcařem našeho týmu, mezi třemi tyčemi strávil dobrých 10 000 minut a v tomhle suverénně vede ve statistikách našich brankářů. Třiatřicetkrát vychytal čisté konto a drží si dlouhodobý průměr 2,13 gólu na zápas. Mezi střelce se zapsal v ligových zápasech celkem pětadvacekrát. Kromě toho přidal ještě 23 startů v ligovém poháru a tam zaznamenal tři čistá konta a jeden gól. Hodně štěstí do dalších zápasů, legendo!


07.11.2018
Proti lídrovi v šesti bez šance!

PAPE Dejvice

Proti lídrovi nám oproti minulému zápasu chybělo trio Kozák Suchánek a Vejražka, což se přirozeně projevilo na výsledku. V prvním poločase jsme absolutně nestíhali a s chutí hrající PAPE nás po pěkných akcích zasypalo hned šesti góly. V druhém dějství při nás pro změnu stáli všichni svatí a debakl překvapivě nenarostl. Více k utkání zde.
 TORPEDO - PAPE Dejvice 0:6


31.10.2018
V silné sestavě proti "latinos" na vítězné vlně!

Deportivo Estudiantil

Na dohrávku prvního kola jsme se sešli ve velice silné sestavě a ačkoliv jsme se potkali s technicky vyspělým soupeřem, celkem bez nervů jsme tentokrát dokráčeli k přesvědčivému vítězství 4:1. Hattrick dnes zaznamenal navrátilec po zranění Suchánek. Po osmi odehraných kolech tak máme solidních devět bodů a zaplouváme do horní poloviny tabulky. Více k utkání zde.
 TORPEDO - Deportivo Estudiantil 4:1


23.10.2018
Favorita jsme naší taktikou zaskočili!

Sokol Picasso

Dva góly navrátilce Vejražky stačily alespoň na bod proti jednomu z favoritů na postup do "dvojky". Soupeře jsme evidentně zaskočili taktikou s autobrankářem Šmiedem, se kterou si běhaví kluci ze Sokola Picasso nedokázali poradit a tak slavíme v šesti bez střídání překvapivou remízu. Více k utkání zde.
 TORPEDO - Sokol Picasso 2:2


16.10.2018
Torpedo zvládlo přestřelku!

Scarface

V zápase, kdy padlo celkem 11 gólů nakonec slavíme my a rozhodujícím gólem deset sekund před koncem si připisujeme oba body. Hattrickem se dnes blýskli Kozák s Viktorem Chačaturem. Více k utkání zde.
 TORPEDO - AC Scarface 6:5


11.10.2018
Kanonáda v záchranářském souboji!

Power Rangers

Návrat do sestavy Davida Cicaly a brankáře Lišaníka přinesl přinesl důležité dva body! Fantastickým výkonem se dnes prezentoval zejména Viktor Chačaturov, který vsítil hned čtyři góly. Podrobnosti připravujeme. Více k utkání zde.
 TORPEDO - Power Rangers 8:3


02.10.2018
Na Kliďas se dnes nesejdeme!

FC Kliďas

Dnes jsme se měli poprvé představit na Slivenci, ale kvůli nebývalé absenci hráčů dnes raději zápas vzdáváme předem a soupeř si tak připíše kontumační výhru 6:0 a posune se na průběžné první místo, my naopak klesáme kvůli skóre na dno tabulky.
 TORPEDO - FC Kliďas 0:6 kont.


25.09.2018
Konečně: první letošní výhra!

pavilon8

Torpedu se podařilo otočit nepříznivý stav 0:3, ukončilo tak třináct zápasů dlouhé čekání a slaví první výhru v roce 2018. Tentokrát vyzkoušelo taktiku "když nevíš, co s míčem, nacentruj do vápna, třeba, si to tam soupeř nějak srazí", která vyšla hned čtyřikrát. Více k utkání zde.
 TORPEDO - AHC Pavilon 8 6:4


19.09.2018
Na první letošní výhru čekáme dál!

Real Tide XXL

Ve velice solidní sestavě jsme ani na třináctý letošní pokus na vítězství nedosáhli. Tentokrát jsme se obrovsky trápili v koncovce, a přestože by dnešnímu zápasu slušela remíza, odcházíme poraženi 0:2 po bezbrankovém poločase. Více k utkání zde.
 TORPEDO - Real Tide XXL 0:2


14.09.2018
Pět statečných na body nedosáhlo!

HUFC

Na favorizované Hodkovičky jsme se nakonec nesešli ani v dostatečném počtu, ale taktika "easy v pěti" slavila celkem úspěch, poločas jsme drželi nerozhodný výsledek 1:1, a i když se soupeř v druhém dějství ujal vedení, měli jsme opět šance na srovnání. O to víc mrzí fakt, že kdybychom se sešli v šesti, mohli jsme rozhodně bodovat. Více k utkání zde.
 TORPEDO - Hodkovičky United FC 1:2


24.07.2018
Torpedo zná své podzimní soupeře!

znaky miš-maš

Torpedo se dnes dozvědělo složení svojí skupiny a na jaře bychom se měli utkat (zatím neoficiálně) s těmito týmy: sestupujícím z 2. ligy: Sokol Picasso, nesestupujícími ani nepostupujícími ze 3. ligy: FC Hodkovičky United, FC Kliďas, PAPE Dejvice, Power Rangers, AHC Pavilon 8, AC Scarface (kde působí i dvojice našich spoluhráčů z 1999 Praha Roubíček s Gregorem), A.G.Č.V. a Zimbru Olymp a postupující ze "čtyřky": Real TIDE XXL a FC Deportivo Estudiantil. Jen s pěticí týmů jsme se v minulosti utkali. Více o našich soupeřích naleznete zde.


14.06.2018
Derniéra v solidní sestavě končí debaklem!

FC Lucián

Na druholigovou derniéru jsme se sešli v celkem solidní sestavě a přestože jsme po úvodním gólu Luciánu do poločasu otočili na 2:1 a v úvodu druhého dějství šli ve dvou sami na brankáře, nakonec prohráváme vysoko 2:9 a zcela zaslouženě opouštíme druholigovou společnost. Druhou ligu opouští i druhý nováček, Sokol Picasso, které se naopak prezentovalo velice dobrým fotbalem a sestup je pro nás velkým překvapením. Více k utkání zde.
 TORPEDO - FC Lucián 2:9


14.06.2018
Torzo Torpeda neuspělo ani v derby!

Barrandov

Ani v předposledním kole bez řady opor nemáme šanci na úspěch a po zásluze prohráváme 0:4. V posledním kole v druholigové derniéře a v nejhorší sezóně v naší devatenáctileté historii přivítáme na Motorletu předposlení Lucián. Více k utkání zde.
 TORPEDO - Torpedo Barrandov 0:4


05.06.2018
Torpéďácké srdce už u někoho asi dotlouklo...

Koberce Trend

Tak tohle je opravdu hodně smutnej příběh, ke kterému se jen těžko hledají slova. Každopádně zakládající členové Torpeda se prostě nevzdávají a dnes si jdeme vypít ten kalich hořkosti až do dna a nastupujeme ve čtyřech v poli, bez řady opor a "opor". V úvodu nastřelíme břevno, pak už se ale projevuje vyšší kvalita a i počet hráčů Koberců a do půle prohráváme po pěkných akcích sympaticky hrajícího soupeře 0:5. V úvodu druhého dějství tlak soupeře citelně polevuje a i my máme nějaké šance, ale bez toho pátého hráče v poli je to opravdu těžká písemka. Po dalších dvou gólech v naší síti ale přichází v závěru duelu nesmyslné rozhodnutí zkušeného delegovaného rozhodčího, kdy za ruku obránce Koberců ve vlastním vápně v gólové situaci nenařídí penaltu a ještě obhajuje slovy: "to bych mu musel dát i červenou". Tak proč to, kurva, za stavu 0:7, neuděláš? To už bylo i na nás moc a naštěstí zápas končí. Naše prohra tak znamená již stoprocentní jistotu sestupu dvě kola před koncem. Více k utkání zde.
 TORPEDO - Koberce Trend ARG 0:7


22.05.2018
Suchy jedenáctým stovkařem Torpeda!

Suchy kilíčko

Sedmatřicetiletý Michal Suchánek nastoupil proti UTS Vršovice ke svému stému ligovému zápasu v dresu Torpeda a stává se tak jedenáctým členem "stovkařů Torpeda", stylově s číslem 11 na zádech. Do Torpeda přestoupil z ambiciózního 1.FC Šumavan-Balkán a poprvé nastoupil v novém dresu 6. dubna 2009 proti FC Bába. Během 100 zápasů stihl nasázet neskutečných 136 gólů a pětkrát se stal nejlepším střelcem Torpeda v sezóně. Hned šest gólů v jednom utkání nasázel týmu FC Sklenářka na jaře 2013. Kromě toho přidal ještě 4 starty v ligovém poháru a tam zaznamenal hned 11 gólů. Mnoho štěstí do další stovky, Suchy!


22.05.2018
Brankář Procházka nám vychytal bod!

MVS Vršovice

Ani v osmém kole jsme nakonec na vítězství nedosáhli, a ačkoliv jsme o půli vedli 1:0 po brance Viktora Chačaturova, nakonec můžeme být rádi za bod. Dnes totiž bráně čaroval Ivan Procházka, který chytil nejméně pět jasných gólů. Přestože konečné skóre zní 1:1, dnes se servíroval ofenzivní fotbal, a i my měli řadu šancí, ale soupeř jich měl určitě víc, a tak bod je pro nás určitě dnes úspěchem. Více k utkání zde.
 TORPEDO - UTS Vršovice 1:1


15.05.2018
Ani sedmý pokus nepřinesl vítězství!

Klokan Perón

Už před tímto zápasem byla záchrana v oblasti teorie, po dnešním utkání, které jsme opět bodově nezvládli, už jen v oblasti sci-fi. Dnes jsme ale předvedli o poznání lepší výkon než v posledních třech duelech, ale i tak si připisujeme sedmý zápas v řadě bez vítězství a vyrovnáváme tak smutný 17 let starý rekord v počtu zápasů bez vítězství. Více k utkání zde.
 TORPEDO - Klokan Perón club 2:5


01.05.2018
Dravé mládí školilo Torpedo!

Sokol Picasso

Ani v šestém kole jsme neuspěli a zaslouženě prohráli s mladým týmem Picassa, za který dokonce nastoupili i dva hráči, kteří jsou o rok mladší než náš klub. Je s podivem, že tento tým měl před dnešním zápasem jen dva body, za nás to bylo zatím nejlepší družstvo, se kterým jsme se letos utkali. Příště nastoupíme až za 14 dní, kdy nás na Mikulovce přivítá několikanásobný mistr HL, Klokan club Perón a opět se bude jednat o souboj posledního s předposledním. Více k utkání bude zde.
 TORPEDO - Sokol Picasso 1:6


24.04.2018
Na druholigové vítězství si počkáme minimálně do května!

Inter Ohradní

Skvělý úvod a prakticky hned z první akce náš gól, ale nakonec opět blamáž a prohra s nevýrazným soupeřem a záchrana v polovině soutěže už jen v oblasti teorie. V příštím kole každopádně bezpodmínečně vyhrát. Více k utkání zde.
 TORPEDO - Inter Ohradní 2:4


20.04.2018
Torpedo sehrálo hodně smolný zápas!

S.N.F.

Přestože jsme se dnes konečně sešli v silné sestavě a od 10. minuty byli jasně lepším týmem, dnes nám ten nahoře moc nepřál a prohráváme v divácky atraktivním zápase 4:7 a na úvodní vítězství ve 2. lize čekáme nadále. Příště nás s Interem Ohradní čeká duel dvou tymů, které ještě neokusuly v letošní sezóně pocit vítězství. Více k utkání zde.
 TORPEDO - S.N.F. 4:7


10.04.2018
Vydřený bod, ale mohly být dva!

GIC

Opět bez několika opor a bez střídání, ale s obrovským nasazením a odhodláním získáváme premiérový bod ve 2.lize. Úvod zápasu nám vůbec nevyšel a po 15 minutách jsme prohrávali 0:2 a navíc soupeř dvakrát trefil tyč. Pak se hra vyrovanala a po hrubici gólmana snížil Suchánek na 1:2. Do půle stihl vyrovnat Šnajder nádhernou dělovkou dva metry za vápnem a deset minut po změně stran Suchánek dokonal obrat na 3:2. Bohužel šest minut před koncem vyrovnal na konečných a zasloužench 3:3 hlavou Kostka. Více k utkání zde.
 TORPEDO - G.I.C La Plate de Cünde 3:3


04.04.2018
Torzo Torpeda utrpělo další debakl!

MVS Vršovice

Na Vršovice přibyly další omluvenky a kromě dlouhodobě zraněného Šmieda a pracovně indisponovaného Vejražky chyběli zranění Suchánek s Viktorem Chačaturovem a kvůli práci i Semotán s Robertem Chačaturovem. Jinými slovy chybělo hned 48 z 55 postupových gólů minulé sezóny a na hře to bylo znát. Nejvíc však mrzí to, že soupeř dnes opravdu byl k poražení, ale v této sestavě a navíc bez střídání to jednodušše nešlo. Každopádně sestava, která dnes nastoupila, zaslouží za předvedenou hru velké absolutorium a až do 45. minuty hrála o body, pak už jsme bohužel fyzicky nestíhali. Snad už v příštím kole konečně pocítíme, co je to vítězství ve 2. lize. Více k utkání zde.
 TORPEDO - MVS Vršovice 1:7


28.03.2018
Hořká druholigová premiéra!

Dynamo UK

Na úvodní zápas ve 2. lize nám chybělo několik tradičních opor a proti zkušenému běhavému Dynamu jsme prostě neměli nárok a zaslouženě prohráli vysoko 2:8. Premiérový gól Torpeda s přívlastkem "druholigový" zaznamenal překvapivě náš brankář Míra Lišaník, když překvapil svůj protějšek přes celé hřiště. Více k utkání zde.
 TORPEDO - Dynamo UK 2:8


19.02.2018
Na pohárový duel se nesejdeme!

FC Steaua

K zápasu druhého kola poháru proti týmu FC Steaua, do kterého jsme byli přímo nasazeni, se stejně jako loni z důvodu kolize se soustředěním 1999 Praha nakonec nesejdeme a postup do dalšího kola necháváme rovnou našemu třetiligovému soupeři, na kterého čeká ve čtvrfinále lepší z dvojice FC Holosmetky a U.G.A.R.. Sezónu tak zahájíme až mistrovským zápasem 2. ligy, patrně proti Dynamu UK.
 TORPEDO - FC Steaua 0:6 kont.


25.01.2018
Torpedo zná své druholigové soupeře!

znaky miš-maš

Torpedo se dnes dozvědělo složení svojí skupiny a na jaře bychom se měli utkat (zatím neoficiálně) s těmito týmy: nesestupujícími ani nepostupujícími ze 2. ligy: Dynamo UK, FC Lucián, Klokan club Peron, G.I.C La Plate de Cünde, Koberce Trend ARG, Inter Ohradní, M.V.S. Vršovice, U.T.S. Vršovice, a Torpedo Barrandov a postupující z "trojky": Sokol Picasso a S.N.F.. Vyhneme se tak dvojici sestupujících z 1. ligy (Smutný potapěči a Úderka Žižkov junioři), ale třeba i ambiciózním FC Audi United. Hned s pěticí týmů jsme se už v minulosti utkali. Více o našich soupeřích naleznete zde.


08.12.2017
S kým se Torpedo utká na jaře?

znaky miš-maš

Po právě skončené pro nás veleúspěšné sezóně podzim 2017 je jasné, které týmy sestupují, které se v soutěži udržely a které naopak postupují. Pro Torpedo, hrající zápasy PO+ÚT+ST, by měla být vybrána jedenáctka soupeřů z těchto týmů: sestupující ze 1.ligy: Smutný potapěči a Úderka Žižkov junioři, nestupující ani nepostupující ze 2. ligy: FC Audi United, G.I.C La Plate de Cünde, MVS Vršovice A, Břewnow boys KMK, Akta - rez, Klokan Perón club A, Koberce Trend ARG, UTS Vršovice, FC Libčice, Dynamo UK, FC Lucián A, Tatra 04, FC Typos, Amfora restaurant, CF Mystique Dynamo, Inter Ohradní, Torpedo Barrandov a 1.FC Saens A a postupující z "trojky": Queens Park Club, Sokol Picasso a S.N.F. A.


04.12.2017
Torpedo si zahraje druhou ligu!

BongoBongo

Torpedo zvládlo mečbol a poprvé ve své osmnáctileté historii se podívá do druhé ligy! Proti silnému BongoBongo nám vyšel zejména úvod zápasu, kdy jsme po sedmnácti minutách vedli už 3:0 a čtyři minuty před půlí dokonce 4:0. Začátek druhého dějství zase patřil soupeři, kterému se podařilo snížit na 4:2 a měl i další šance, ale ty už gólem neskončily a my pátým gólem deset minut před koncem potvrdili vítězství 5:2. Ještě jeden večírek pro tuhle partu! Více k utkání zde.
 TORPEDO - AC BongoBongo 5:2


21.11.2017
Torpedo kolo před koncem první!

A.G.Č.V.

Torpedo dokonale využilo zaváhání vedoucích Predators a přestože prohrávalo 0:1, nakonec si došlo k zaslouženému vítězství 7:4. Hattrickem se dnes blýskl nejlepší hráč zápasu Viktor Chačaturov. V posledním kole tak máme vše vesvých rukou a pokud porazíme BongoBongo, zajistíme si účast ve druhé lize. Více k utkání zde.

 TORPEDO - A.G.Č.V. 7:4


26.10.2017
Chceš startovné na jaro v PSMF zadarmo?

maxitip

Chcete si zajistit startovné v PSMF pro další sezónu zadarmo pro každého hráče? PSMF ve spolupráci s jejich partnerem – sázkovou kanceláří MAXI-TIP, nabízí možnost, jak můžete získat 300 Kč na své startovné v PSMF pro další sezónu zdarma. Zaregistrujte se do MAXI-TIPu a 200 Kč na sázení + bonus 300 Kč na startovné u MaxiTipu je vašich. Registrovat do Maxi-tipu se můžete přes tento odkaz nebo banner na webu PSMF.
POZOR: během registrace přes odkaz či banner nesmíte proces registrace přerušit (tj.klikat na jiné stránky), ztratila by se totiž historie s promo kódem a speciální odměna určená hráčům PSMF by vám nedorazila.


07.11.2017
Filip Šmied odehrál sto zápasů bez přerušení!

Feela ironman

Šestatřicetiletý obránce Filip Šmied se zapsal nesmazatelným písmem do statistik Torpeda Ohrobec a dost možná celé Hanspaulské ligy. Dnes totiž odehrál stý ligový zápas za Torpedo bez jediného přerušení a stává se tak nepřekonatelným ironmanem Torpeda! Sérii začal v pátém kole v sezóně jaro 2013 a od té doby nastoupil ke všem ligovým duelům Torpeda. Torpedo přišel posílet v průběhu podzimu 2008 a od té doby odehrál 179 ligových zápasů, ve kterých zaznamenal celkem 94 gólů. K tomu si připsal ještě 8 startů v poháru, kde zaznamenal 4 přesné zásahy.


07.11.2017
Torpedo udrželo druhé místo!

Trops

Torpedo zatím zvládá stíhací jízdu za Predators a drží druhé místo, když porazilo silné Trops přesvědčivě 6:3 a dalo tak zapomenout dvěma debaklům s tímto soupeřem. Hattrickem se dnes blýskl Jan Vejražka, který trochu zastínil velice povedené výkony celého týmu, zejména brankáře Procházky se Suchánkem. Více k utkání zde.


 TORPEDO - 1.SK Trops 6:3


30.10.2017
Torpedo poráží poslední Vojenské lesy!

Vojenské lesy

Torpedo poráží i nejslavnější klub hanspaulské historie, sedminásobného mistra - Vojenské lesy, aktuálně však poslední tým třetiligové tabulky. Nám dnes chyběl Vejražka se Šnajderem, přesto jsme se s tím dokázali vypořádat a zaslouženě vyhráli. Více utkání zde.

 TORPEDO - Vojenské lesy 4:2


24.10.2017
Torpedo trestalo z brejků!

FC Šrot

Šrot se dnes ukázal ve velmi dobrém světle a jeho postavení v tabulce celkem překvapuje. My však dneska měli smrtící brejky a přestože v prvním dějství ještě dokázal Šrot dvakrát korigovat, vstup do druhé půle nám vyšel ještě lépe a nakonec porážíme kvalitního a sympatického soupeře přesvědčivě 5:2. Více k utkání zde.

 TORPEDO - FC Šrot 5:2


17.10.2017
Posouváme se zpátky na druhé místo!

Steve

Viktor Chačaturov ve svému jubilejnímu 300. ligovému zápasu otevřel i uzavřel gólový účet dnešního zápasu, který se nám týmově příliš nevyvedl, ale přesto si připisujeme dva body za vítězství 4:2 a vracíme se na druhé místo tabulky, které může za jistých okolností znamenat postup, ale minimálně znamenat nejlepší umístění v historii Torpeda. Více k utkání zde.

 TORPEDO - Steve 4:2


09.10.2017
Ve šlágru kola nestačíme na Predators!

Orange predators

Je to marný, ale na Predators prostě neumíme. Přestože jsme na úvodní gól Löweho dokázali odpovědět a po krásných brankách Vejražky a Šmieda zápas otočili, nakonec nás fyzicky zdatnější soupeř, který se navíc sešel, narozdíl od nás, v nejsilnější sestavě a zaslouženě ještě do půle dvěma slepenými góly otočil. V druhé půli už skórovali jen domácí a konečný výsledek zní 2:6 a Predators pomalu ale jistě kráčejí k branám druhé ligy. Více k utkání zde.

 TORPEDO - Orange Predators 2:6


03.10.2017
Výhra ozdobená třemi hattricky!

Gente Yeti

Torpedo ibez Viktora Chačaturova a Andreje Šnajdera excelovalo a zejména po skvělé úvodní dvacetiminutovce, kdy dalo pět gólů, vyhrálo vysoko 9:2. Hattrickem se dnes blýskla hned trojice hráčů - Suchánek, Vejražka a Šmied. Příště nás čeká zápas podzimu, oranžové derby o první místo proti Orange predators. Více utkání zde.

 TORPEDO - FC Gente-Yeti 9:2


25.09.2017
Power-play nám přináší zasloužený bod!

WT Ekonom

Dobře rozehraný zápas, kdy jsme ujali vedení 1:0 po nádherné střele Vejražky z těžkého úhlu, soupeř otočil, nám se ale vyplatila závěrečná hra bez brankáře a dvě minuty před koncem vyrovnal Šmied na zasloužených 2:2 a na hodinu jsme se posunuli do čela tabulky. Tam se pak vrátil tým Orange predators, který už jako jediný má plný počet bodů. Více k utkání zde.
 TORPEDO - WT Ekonom 2:2


19.09.2017
Snový start do sezóny, dva zápasy, dvě výhry!

Domácí potřeby

Ani Domácí potřeby se na nás evidentně nesešly v nejsilnější sestavě a my toho náležitě využili. Už ve třetí minutě to bylo 2:0. Pak jsme sice polevili, ale v druhé části druhého poločasu nakonec přidali další góly a nakonec zvítězili jasně 6:2. Více utkání zde.

 TORPEDO - Domácí potřeby 6:2


05.09.2017
Na úvod snadná výhra!

Deportivo bez Coruna

Torpedo čekal na úvod sezóny nováček 3. ligy, Deportivo bez Coruna a my jsme celkem s přehledem splnili roli favorita a po brankách Suchánka, Šnajdera, Maška a dvou Vejražky ve druhém poločase vyhráli 5:1. Hrál se celkem bezstarostný fotbal a kdyby byl výsledek 13:4, nikoho by to nepřekvapilo. I soupeř měl několik vyložených šancí, ale většinu pochytal skvělý Lišaník. To my, zejména ve druhém poločase, jsme zahodili dobrých 6-7 tutovek. Soupeř v závěru zaznamenal alespoň čestný úspěch a tak konečné skore zní 5:1. V dresu Torpeda se poprvé představil Honza Štefánek a hned si připsal asistenci u gólu kapitána Maška. Příští zápas nás čeká až za dlouhých 14 dní. Více utkání zde.

 TORPEDO - Deportivo bez Coruna 5:1


21.07.2017
Torpedo na podzim opět ve skupině A!

znaky miš-maš

Bohužel přání potkat se s FC Bedna a vyhnout se WT Ekonom nebylo vyslyšeno a na podzim bychom se měli utkat (zatím neoficiálně) s těmito týmy: nesestupujícími ani nepostupujícími ze 3. ligy: Domácí potřeby, AC BongoBongo, Orange Predators A, Ekonom WT, FC Šrot, Vojenské lesy, Steve, a 1. SK Trops a postupující z "čtyřky": Deportivo bez Coruna, A.G.Č.V. a FC Gente - Yeti. Potkáme se tak hned se šesticí týmů, se kterými jsme se utkali na jaře. A jen s Gente - Yeti a Deportivem bez Coruna jsme se dosud neutkali. Zajímavostí je, že hned čtyři týmy z naší skupiny jsou do jedenáctého místa historické tabulky Hanpaulské ligy. Více o našich soupeřích naleznete zde.


21.06.2017
Se sezónou se loučíme prohrou!

Vojenské lesy

V posledním kole již jistě zachráněné Torpedo přivítalo na Mikulovce Vojenské lesy, které naopak hrálo o holé přežití ve třetí lize. Nejslavnější klub historie celé Hanspaulské ligy už dlouho není, co býval a aktuálně se nachází na sestupovém desátém místě tabulky. Dnes se ale evidentně sešel v mnohem silnější sestavě než po většinu letošní sezóny a od začátku zápasu udával tempo. Během první čtvrhodinky nás po pěkných kombinacích zasypal třemi góly a začalo to smrdět ostudným debaklem. Pak jsme udělali ověřenou rošádu mezi třemi tyčemi a obraz hry se otočil, bohužel nás neskutečně vychytával italský brankář "lesníků". V závěru prvního dějství se navíc z přímého kopu prosadil Peer z Vojenských lesů a bylo to už 0:4. Hned v úvodu druhé půle jsme se konečně gólově prosadili my, kdy se prosadil původně chytající Nezbeda po přihrávce kapitána Maška. Po dalším závaru procedil míč za záda brankáře Lesů i Kozák a rázem to vypadalo na zmrtvýchvstání, jak v nedávném zápase s Domácími potřebami. Bohužel naše ofenzivně laděná taktika měla i své mouchy, a tak padaly góly na obou stranách. Skóre se nakonec zastavilo na 4:7. Za nás se ještě dvakrát prosadil aktivní Suchánek. V konečné tabulce tak končíme na solidním šestém místě. I soupeř se nakonec také zachránil, neboť v minitabulce čtyř osmibodových týmů skončil třetí a třtího černého Petra si tak vytáhla rezerva U Pecků, která doprovodí podolské Ferri a Youngsters o soutěž níže. Více utkání bude zde.

 TORPEDO - Vojenské lesy 4:7


12.06.2017
Torpedo si definitivně zahraje "trojku" i na podzim!

FC Šrot

Torpedo se v záchranářském souboji se Šrotem sešlo, stejně jako soupeř, s o dost lepší sestavou než na podzim a hned od úvodu diktovalo tempo. První gól dal navrátilec do sestavy Viktor Chačaturov. Po změně stran přidal druhý gól stejný hráč, a přestože měl tou dobou i Šrot solidní gólové šance, Vejražka zvýšil na 3:0 a vypadalo to na klidný závěr. Nicméně soupeř překvapivě ožil a dvěma góly zápas zdramatizoval. My jsme už žádnou šanci nevyužili, a tak si připisujeme dva body a třetí ligu si zahrajeme i na podzim! Navíc, díky ostatním výsledkům nemůžeme skončit hůř jak šestí. Více k utkání zde.

 TORPEDO - FC Šrot 3:2


06.06.2017
Koberce první místo uhájily!

Koberce Trend

I přes vynikající výkon a neskutečný comeback, kdy jsme z nepřízniého stavu 0:3 dokázali vyrovnat na 3:3, ale nakonec přece jen odjíždíme z Libně poraženi, když rozhodující gól padl asi osm minut před koncem, který nás připravil o již jistou záchránu. Soupeř tak uhájil první místo před dvojicí pronásledovatelů. O postupujícím se tak s největší pravděpodobností rozhodne až v posledním kole. Více k utkání zde.

 TORPEDO - Koberce Trend 3:5


30.05.2017
Torpedo přejelo zdecimované Youngsters!

FCY

Torpedo se dnes sice pomaleji rozjíždělo, ale otočilo nepříznivý stav 1:2 a dokráčelo k vysokému vítězství 9:3. Čtyřmi góly se dnes blýskl Suchánek, ale celý tým dnes předvedl velice dobrý výkon. Zdecimovaný soupeř, kterému se nejprve nepříjemně zranil gólman a v závěru utrpěl i tržnou ránu jeden z obránců, tak již definitivně sestupuje o soutěž níže. Více k utkání zde.

 TORPEDO - FC Youngsters 9:3


22.05.2017
Oranžové derby pro Predators!

Orange predators

V "oranžovém derby" jsme se proti Predators obrovsky trápili v koncovce a přestože jsme měli místy až drtivý tlak, nakonec odjíždíme ze Smíchova s porážkou 3:7. Příště nás čekají Youngsters a v tomto duelu by to rozhodně chtělo napravit si reputaci a naplno bodovat. Více k utkání zde.

 TORPEDO - Orange Predators 3:7


16.05.2017
Parádním kolektivním výkonem do středu tabulky!

FC Ferri

Na Ferri jsme se sešli v luxusní sestavě a po skvělém kolektivním výkonu vítězíme vysoko 7:2 a výrazně se tak přibližujeme k záchraně v soutěži. Letošní skupina je ovšem hodně vyrovnaná a šest bodů, které nám stačily k záchraně na podzim, tentokrát určitě nestačí. Hattrickem se dnes blýskl Vejražka, jeden gól pak zaznamenali Suchánek, Šmied, Mašek a Viktor Chačaturov. Více k utkání zde.
 TORPEDO - FC Ferri 7:2


01.05.2017
Podvod s Glasnovićem Ekonomu tentokrát nevyšel!

WT Ekonom

Náš další soupeř, WT Ekonom, poslal na hřiště neregistrovaného hráče Marina Glasnoviće na registrační průkaz hráče Fabery, což se u rozhodčího o poločase prokázalo a po rozhodnutí STDK bychom si měli během 14 dnů připsat další dva body do tabulky za vítězství 6:0 kontumačně. Soupeři by měly být navíc odečteny dva body a kapitán mužstva Přibáň dostane stop na 3 zápasy. S Ekonomem nemáme úplně ideální vztahy, poté co jejich předseda Ladislav Adamec zamítl přestup Michala Pánka zpátky do Torpeda, zhruba před dvěma lety. Již na podzim 2016 proti nám neregistrovaný Glasnović nastoupil, ale až teď jsme se rozhodli tuto situaci řešit. Více k utkání bude zde.
 TORPEDO - WT Ekonom 6:0 k.


25.04.2017
Konečně výhra!!!

Restaurace u Pecků

Co to je, co tak pěkně hřeje a hladí po duši? Jo to je výhra?! Po 5 měsících a 24 dnech si konečně připisujeme vítězství a posouváme se na deváté místo průběžné tabulky. Dnes jsme konečně hráli svoji hru a naprosto zaslouženě jsme porazili mladý, ale sympatický a férový tým rezervy Restaurace U Pecků hladce 4:1. Cesta za záchranou bude ještě dlouhá, ale tímhle výkonem se vydáváme určitě tou správnou cestou. Více k utkání zde.
 TORPEDO - Restaurace U Pecků "B" 4:1


10.04.2017
Ani skvělý závěr nám body nepřinesl!

Domácí potřeby

Proti Domácím potřebám jsme předvedli 35 minut hodně trapného výkonu a nebýt skvělých zákroků Nezbedy, mohli jsme fasovat mnohem víc. Obraz hry se úplně změnil za stavu 1:5, kdy se Potřebám zranil nejlepší hráč a my jsme se nebývale zvedli, dali tři góly a k vyrovnání chybělo opravdu kousek. Minutu před koncem jsem nastřelili tyč. Více k utkání zde.
 TORPEDO - Domácí potřeby 4:5


04.04.2017
Ani odvetu za podzim jsme s Bongem nezvládli!

BongoBongo

Torpedo odvetu za podzimní porážku s BongoBongo opět nezvládlo a i tentokrát prohrálo stejným výsledkem - 1:5. Soupeř se opět sešel ve velice silné sestavě a pokud se takto bude scházet i nadále, měl by se vedle Břewnowa zařadit mezi největší favority na postup. Nám dnes hlavně nevyšel úvod zápasu, kdy jsme po prvních 15 minutách prohrávali 0:3, pak se obraz hry trochu vyrovnal, ale nakonec z toho byla opět přesvědčivá prohra 1:5. Čestný úspěch zaznamenal útočník Robert Chačaturov. Více k utkání zde.
 TORPEDO - AC BongoBongo 1:5


27.03.2017
V silné sestavě, ale stejně bez bodu!

KMK Břewnow boys

Přestože jsme se dnes sešli v mimořádně silné sestavě, jednoho z největších favoritů jsme i tak nezaskočili a po jarní premiéře si nepřipsali do tabulky žádný bod. Duel jsme začali skvěle a brzy se ujali vedení, kdy se prosadil Viktor Chačaturov. Po vstřelené brance jsme se zbytečně stále hnali dopředu a výsledkem byly rychlé dva góly v naší síti. Do půle na koni hrající soupeř přidal ještě jeden a s nějakým naším bodovým exportem to moc nevypadalo. Rozhádaný úvod druhé půle přiliš šancí nepřinesl. Na posledních deset minut jsme zkusili odvolat brankáře a místo něj na pozici posledního operoval stoper Šmied. Tato taktika přinesla ovoce a gól Suchánka v síti Břewnowa. Hned poté selhal v obrovské šanci Cicala a i naše poslední šance z přímého kopu zůstala nevyužita. Naopak žluto-černí navýšili svoje vedení na 4:2 brankou přes celé hřiště do opuštěné ohrobecké svatyně. Více k utkání zde.
 TORPEDO - KMK Břewnow boys 2:4


12.03.2017
Torpedo se vzdalo favoritovi předem!

FC Holosmetky

K zápasu druhého kola poháru proti favorizovanému týmu FC Holosmetky se nakonec nescházíme a postup do dalšího kola necháváme rovnou našemu prvoligovému soupeři, na kterého čeká ve čtvrfinále lepší z dvojice Restaurace U Pecků "A" a MTPCH.
 TORPEDO - FC Holosmetky 0:6 kont.


26.02.2017
Torpedo poráží v poháru nováčka až na penalty!

Indus

Torpedo zahájilo sezónu jaro 2017 tradičně pohárem a v 1. kole přivítalo nováčka Hanspaulky, Indus. Bohužel z různých důvodů chyběla řada opor (Suchánek, Šmied, Cicala, Lišaník, Semotán..), a tak jsme nakonec narychlo povolali Honzu Slameně, abychom se sešli alespoň v šesti bez střídání. Úroveň zápasu byla opravdu otřesná a s tímhle výkonem bychom měli problémy i v 7.lize. Přesto jsme se dostali dvakrát do vedení, kdy se prosadil nejprve Viktor Chačaturov a po soupeřově vyrovnání strhl vedení na naši stranu Robert Chačaturov. Indusu se opět podařilo vyrovnat a dokonce sahal po vítězství, ale několikrát nás podržel skvělý Nezbeda. Ten byl nakonec i hrdinou penaltového rozstřelu. Nejprve sám proměnil a pak hned první pokutový kop vyrazil. My jsme u zbylých penalt nezaváhali, a tak slavíme postup do dalšího kola, kde nás čekají FC Holosmetky z nejvyšší soutěže, které v první kole deklasovaly FC Manchlastr 10:1. V prvním kole se zrodilo jen jedno překvapení, kdy třetiligové Domácí potřeby vypadly s FC Sorry ze 7.ligy. Utkání druhého kola odehrajeme v neděli 12.03. v 16:15. Tentokrát máme i povinnost pískání od 15:00 na stejném hřišti. Více k utkání bude zde.

 TORPEDO - Indus 2:2 (3:1 na penalty)


06.02.2017
Torpedo zná svoje soupeře pro jaro 2017!

znaky miš-maš

Torpedo se dnes dozvědělo zatím neoficiální složení skupiny a opět jej nečeká procházka růžovou zahradou. Ve skupině "A" se potká se sestupujícím ze 2.ligy: KMK Břewnow boys, dále s týmy, se kterými válčilo i na podzim AC BongoBongo, WT Ekonom, Orange Predators, Koberce Trend ARG a FC Šrot, přeřazenému z jiné skupiny 3. ligy FC Youngsters s obávaným kanonýrem Maršounem, postupujícími ze 4. ligy Domácí potřeby A, Restaurace U Pecků B a FC Ferri a také s týmem Vojenské lesy, několikanásovným mistrem HL, který sice ve 4.A lize skončil poslední se ziskem pouhých 2 bodů, ale po týmu HFC Rowdies z vyšší soutěže převzal "licenci" včetně převodu několika hráčů.


28.11.2016
Prohra, ale přesto nakonec záchrana!

BongoBongo

Torpedo i přes další vysokou prohru 1:5 se nakonec se šesti body a největším počtem obdržených gólů za sezónu v historii zachraňuje! Pomohli nám k tomu Orange Predators, kteří porazili v posledním kole Sean 4:3 a my si tak zahrajeme třetí ligu i na jaře. Sean, stejně jako Samson Bonella má po 11. kole stejně bodů jako my, oba týmy mají i lepší celkové skóre, ale rozhodují vzájemné zápasy, a ty jsme oba vyhráli. Do 4.ligy tak padají Cvrčci, Samson Bonella a Sean Team. Více k utkání bude zde.
 TORPEDO - AC BongoBongo 1:5


15.11.2016
Trops nás opět zasypal 11 góly!

Trops

Po 7 letech a 13 dnech jsme se znovu utkali s Tropsem, asi nejkvalitnějším týmem, proti kterému jsme kdy v HL nastoupili. Bohužel i tentokrát to bylo rozdílem třídy a přestože jsme si vypracovali mnoho gólových šancí, nakonec jsme utrpěli těžký debakl 0:11, největší za posledních 15 let. Jen díky ostatním výsledkům máme však záchranu stále ve svých rukou a až poslední kolo rozhodne, která dvojice doprovodí Samson Bonella o soutěž níž. Více k utkání bude zde.


 TORPEDO - 1.SK Trops 0:11


07.11.2016
Proti prvním Spojům jsme neměli šanci!

Spoje

Proti Spojům jsme v oslabené sestavě neměli šanci a zaslouženě prohráli vysoko 3:11. Kvalitní soupeř složený vesměs z hráčů ČFL a divize tak dvě kola před koncem slaví další postup o soutěž výš. Více k utkání bude zde.

 TORPEDO - TJ Spoje Praha 3:11


01.11.2016
Bez opor, ale srdcem k důležitým bodům!

FC Šrot

Bez tradičních opor Viktora Chačaturova, Suchánka, Kozáka, Vejražky a s horečkou hrajícím Šmiedem jsme si moc šancí nedávali, ale dnes jsme zahráli srdíčkem, odjezdili to a po brankách skvěle hrajícího Šnajdera a Roberta Chačaturova vítězíme v důležitém boji o záchranu 2:1 a posouváme se na průběžné osmé místo. Více k utkání bude zde.

 TORPEDO - FC Šrot 2:1


25.10.2016
Na Pražačce jsme body nezískali!

Steve

Po hodně dlouhé době jsme se vrátili na Pražačku, ale její nový povrch nám body nepřinesl. Po tragických úvodních 28 minutách, kdy soupeř navíc začal jen ve čtyřech v poli, jsme prohrávali 0:3. Ovšem konec první půle a začátek té druhé jsme se prosadili, kdy se dvakrát zapsal mezi střelce kanonýr Viktor Chačaturov a rázem jsme byli ve hře. Bohužel krásná kombinace soupeře při brejku a gól na 2:4 nás poslal do kolen. Steve přidal později další gól a my už jen korigovali na konečných 4:6 a vrátil nám tak naprosto stejnou prohru z loňského jara (6:4). Viktor Chačaturov v obou těchto duelech zaznamenal dohromady 9 branek. Jeho bratr Robert pro změnu odehrál 300. ligový zápas a je tak druhým "třístovkařem" v dresu Torpeda. Záchrana ve "trojce" se nám dost komplikuje, příští zápas se Šrotem hodně napoví. Více k utkání bude zde.

 TORPEDO - Steve 4:6


18.10.2016
Divoký zápas a důležitá výhra!

Sean Team

Ach, ty standardky! Z nich jsme dnes dostali hned čtyři góly, naštěstí i naše hra dopředu byla kvalitní a nakonec díky tomu vyhráváme 6:5 a připisujeme veledůležité dva body! Na úvodní gól soupeře jsme dokázali odpovědět střelcem Kozákem, ovšem pak šel soupeř opět do vedení. Ještě první poločas jsme po skvělém závěru otočili na 3:2, když se trefili Vejražka a Suchánek. Bohužel ve druhé půli jsme dostali další góly ze špatně uhlídaných standardek a i přes další gól Suchánka šel soupeř do vedení 5:4. V závěru se nám povedlo střídání, když šla na plac obávaná dvojice Semotán - Mašek ;) a po dovršeném hattricku Suchánka měla tato dvojice lví podíl na rozhodující brance, tedy ještě včetně skvělého gólmana Sean Teamu, který si vybral jedinou slabší chvilku v duelu a nakonec se mezi střelce Torpeda zapsal sám. Soupeři děkujeme za skvělý zápas a nevídané gesto fair-play, kdy odmítl další nadějnou standardku, za faul-nefaul před naším vápnem. Bravo, smekáme! Více k utkání bude zde.

 TORPEDO - Sean Team 6:5


11.10.2016
Až s navrátilcem Robou přišla dvoustá výhra!

Samson Bonella

Tak jsme se dočkali! Po dlouhém více jak čyřměsičním čekání jsme se konečně dočkali výhry a zejména po famózním prvním poločase, který jsme vyhráli 5:0, nakonec vítězíme 7:2! Hattrickem se dnes blýskl Suchánek a jeho třetí gól byl zároveň jeho stým ligovým v dresu Torpeda. Jeden gól pak zaznamenali Vejražka, navrátilec do sestavy Robert Chačaturov, kapitán Mašek a obránce Šmied. Dnešmínu soupeři tak přepouštíme poslední místo v tabulce. Více k utkání bude zde.

 TORPEDO - Samson Bonella 7:2


04.10.2016
Čekání na jubilejní vítězství stále trvá!

Orange predators

Přestože jsme se sešli v solidní sestavě a s novou posilou mezi tyčemi, Mírou Lišaníkem a skvěle odehráli první dějství, které jsme po góly Vejražky vyhráli 1:0, závěr zápasu jsme však nezvládli a čekání na jubilejní 200. vítězství trvá již 4 měsíce a 10 dní. Více k utkání bude zde.

 TORPEDO - Orange Predators 2:5


27.09.2016
Ani ve třetím kole jsme na body nedosáhli!

Koberce Trend

Ani ve třetím kole se nám nepodařilo bodovat a přestože jsme předvedli solidní výkon. Bohužel štěstí nám nepřálo a přes spoustu šancí jsme proměnili jen dvě, když se v obou případech zapsal mezi střelce Suchánek. Ofenzivně laděné Koberce nám daly pět gólů a nutno dodat, že se dnes sešly v silnější sestavě než v minulých ročnících. Více k utkání bude zde.

 TORPEDO - Koberce Trend 2:5


20.09.2016
I po druhém kole bez bodu!

WTE

Ani po druhém kole jsme nakonec na body nedosáhli. Přestože jsme narazali na o poznání kvalitnějšího soupeře, a po skvělém prvním poločase vedli 3:1, nakonec jsme pět minut před koncem přišli i bod. Dva góly dnes vsítil Suchánek, po jednom pak Mašek a Vejražka, který na zbylé tři góly navíc přihrál. Sám mohl ve velké šanci dát uklidňující gól na 5:3, ale na gólmana Ekonomu tentokrát nevyzrál. Více k utkání bude zde.

 TORPEDO - WT Ekonom 4:5


06.09.2016
Roli papírového favorita jsme nezvládli!

FCC

Přestože nám chybělo několik opor, i v této sestavě bychom tento duel měli zvládnout, ale zejména po tragickém lehkovážném prvním poločase nakonec prohráváme 2:3, když dvakrát korigoval Viktor Chačaturov. Jeho druhá branka byla jeho jubilejní, s pořadovým číslem 300. Soupeř oproti nám hrál zodpovědně a tak taktika dnes vyhrála nad fotbalovostí. Více k utkání bude zde.

 TORPEDO - FC Cvrčci 2:3


26.07.2016
Torpedo se vrací do skupiny A!

znaky miš-maš

Torpedo se dnes, zatím neoficiálně, dozvědělo soupeře, se kterými se utká v podzimní 3.A lize. Bude to sestupující ze 2.ligy: FC Šrot, nesestupující ani nepostupující ze 3. ligy: WT Ekonom, Orange Predators, AC BongoBongo, Samson Bonella, Koberce Trend ARG a 1. SK Trops a postupující ze "čtyřky": TJ Spoje Praha, FC Cvrčci, Steve a Sean team. Patrně nás tak čeká o poznání těžší skupina než tomu bylo na jaře. Bližší informace k soupeřům naleznete zde.


15.06.2016
Zdecimované Torpedo na Santu nestačilo!

Santa Tranta

V zápase, kde už o nic nešlo, nás doprovázela nebývalá marodka a nakonec jsme se sešli a důstojně zápas odehráli. Výsledek je nakonec hodně divoký, 4:9. Za nás skóroval dvakrát Cicala, jednou brankář Viktor Chačaturov a jednou Kozák. U soupeře exceloval nestárnoucí Čejka, autor osmi z devíti branek soupeře. Sezónu tak končíme unikátně vyrovnaně: pět výher, jedna remíza a pět proher a při skóre 40:40. Více k utkání bude zde.

 TORPEDO - PC Santa Tranta 4:9


24.05.2016
Laxním přístupem dáváme Picassu naději na záchranu!

Sokol Picasso

Torpedo s vědomím, že už je zachráněno, předvedlo laxní výkon a po otřesném prvním poločase nakonec prohrálo 2:5 a dává tak soupeři šanci se ještě zachránit ve třetí lize. O třetím sestupujícím se tak rozhodne asi až v posledním kole. Více k utkání bude zde.

 TORPEDO - Sokol Picasso 2:5


24.05.2016
Výhra a zároveň záchrana!

AC Palouček

Torpedo i po 13 letech, kdy jsme se naposledy s tímto soupeřem utkali, opět vyhrálo a zejména díky galakoncertu Viktora Chačaturova, který zaznamenal hned pět branek a na jednu přihrál svému bratrovi Robertovi, vyhrálo hladce 6:3 a díky dalším výsledkům už nemůže přijít o účast ve "trojce" i pro příští sezónu. Více k utkání bude zde.

 TORPEDO - AC Palouček 6:3


17.05.2016
Oslabené Torpedo na Koberce nestačilo!

Koberce Trend

Torpedu dneska chyběla celá řada tradičních opor: Chačaturov V., Suchánek, Šnajder a Semotán a podle toho také hra vypadala. Zejména v první půli jsme byli jasně horším týmem a zaslouženě prohráli. S chutí hrající Koberce nevyužily několik vyložených šancí a nakonec jsme se prosadili i my z celkem nevinných akcí. Postupně Kejř, pak Mašek a v poslední minutě i třetí útočník R. Chačaturov, takže se dá říct, že výsledek 3:6 je ještě vcelku milosrdný. Více k utkání bude zde.

 TORPEDO - Koberce Trend 3:6


10.05.2016
Ve šlágru kola jen remizujeme!

Inter Ohradní

Torpedo poslední šanci o postup úplně nezvládlo a po nepříliš povedeném výkonu může být rádo za bod proti běhavému a bojovnému Interu Ohradní. Moc šancí jsme si v duelu nevpracovali a naopak nás dnes několikrát musel podržet brankář Procházka, který si nakonec připisuje čisté konto. Více k utkání bude zde.

 TORPEDO - Inter Ohradní 0:0


03.05.2016
Motlové nepřijeli, připisujeme si dva body!

Pavapa

PAVAPA Motl na zápas 6. kola nedorazil, a tak si připisujeme bez boje další body a zaplouváme tak do klidných vod středu tabulky. Příště nás čeká Inter Ohradní, kde máme poslední šanci promluvit do bojů o postup do "dvojky".
 TORPEDO - PAVAPA Motl 6:0 kontumačně


26.04.2016
Oslabené Torpedo důležitý duel zvládlo!

Vemex

Torpedo se dnes muselo obejít bez opor Suchánka, V.Chačaturova a Kozáka, ale přesto naplno zabodovala. V první půli jsme se hned v 1. minutě ujali vedení, kdy se po chybě v rozehrávce Vemexu prosadil Opočenský, ovšem soupeř dokázal brzy odpovědět. Vedení na naši stranu strhl po skvěle zahraném přímáku stoper Šmied, ovšem v poslední akci první půle mladý soupeř vyrovnal. V druhé půli nás sice několikrát musel podržet gólman Procházka nebo na stoperu skvěle hrající Šmied, ale branky jsme již dávali jen my. Nejprve opět strhl vedení na naši stranu Opočenský a po něm se prosadili R. Chačaturov s Kejřem, který se vůbec poprvé zapsal mezi střelce po svém návratu z Liboc United. Více k utkání zde.

 TORPEDO - Vemex 5:2


11.04.2016
Tuscarora vyloučena ze soutěže!

Tuscarora

Tým Tuscarora se dvakrát po sobě nesešel k utkání a byl tak vyloučen v průběhu soutěže a je tak automaticky prvním sestupujícím. Všechny týmy si tak automaticky připíší 2 body s výsledkem 6:0. Další zápas nás tak čeká až 26.dubna, kdy přivítáme Vemex.
 TORPEDO - Tuscarora A 6:0 kont.


05.04.2016
Torpedo zaslouženě otočilo nepříznívý stav!

LFC Nova

Proti Realu TIDE jsme se ujali v sedmé minutě vedení, když se z trestného kopu trefil Viktor Chačaturov, ovšem za tři minuty jsme již prohrávali. Do půle přidal nepříliš kvalitní soupeř ještě jeden gól, ale druhý poločas už naštěstí byl o něčem jiném. Do 36. minuty jsme si snad vybrali veškerou smůlu a konečně začali dávat góly a nakonec po dorážce Cicaly a dvou krasných dělovkách stopera Šmieda si konečně připisujeme dva body. Více k utkání bude zde.

 TORPEDO - Real Tide XXL 4:3


29.03.2016
Debakl v "zápase jara"!

LFC Nova

V zápase jara jsme sice hned po 6 vteřinách prohrávali 0:1, ale brzy otočili po pěkných brankách Viktora Chačaturova 2:1, bohužel to bylo z naší strany vše a mladý technický soupeř nám nakonec uštědřil potupnou "desítku" a po výsledku 3:10 místo boje o nejvyšší příčky budeme v této sezóně bojovat patrně jen o setrvání v soutěži. Více k utkání zde.

 TORPEDO - LFC Nova "A" 3:10


22.03.2016
Na úvod smolná prohra!

Dynamo Mystique

Torpedo v úvodním kole nezvládlo roli favorita a po hodně nepovedené půli nakonec odešlo poraženo 1:2. Nám se začalodařit až od 40. minuty, ale z velkého tlaku se prosadil jen jednou Viktor Chačaturov. V poslední minutě mohl vyrovnat krásnou střelou dnes poprvé v roli brankáře Jirka Semetán, ale je krásný volej skončil těsně nad brankou... Více k utkání zde.

 TORPEDO - Mystique Dynamo 1:2


25.02.2016
Torpedo se na jaře vyhne Dynamu UK!

znaky miš-maš

Torpedo se ve středu dozvědělo, s jakými soupeři se utká v sezóně jaro 2016. Netradičně ve skupině "C" nás kromě týmů, se kterými se potkávalo už na podzim v "béčku" LFC Nova, Inter Ohradní a Koberce Trend, čekají sestupující ze 2.ligy: Real TIDE XXL a Tuscarora A, další nesestupující ani nepostupující z jiné skupiny 3. ligy: Sokol Picasso a PC Santa Tranta C a postupující ze "čtyřky": CF Mystique Dynamo, PAVAPA Motl, AC Palouček a Vemex. Bližší informace k jednotlivým týmům naleznete tradičně v sekci soupeři.


23.02.2016
Na pohár se nakonec nesejdeme!

Pohár Pavla Formáčka

Torpedo se mělo utkat ve 2. kole poháru proti týmu Don Giovanni, ale jelikož naprostá většina týmu nebude toho času v Praze, z utkání se odhlásilo a přenecháv tak postup do 3. kola soupeři bez boje. Na premiéru v novém roce si tak musíme počkat až na konec března, kdy vypukne ligová soutěž. Rozlosování skupin bychom se měli dozvědět během několika dnů.


03.02.2016
V areálu Zelené Lišky se usadí mormoni!

vizualizace areálu

Areál Zelené Lišky, který byl před lety domacím stánkem Torpeda, opět mění majitele. Pozemky v hodnotě nejméně desítek milionů korun nyní koupila Církev Ježíše Krista Svatých posledních dnů – tedy mormoni – a chce zde postavit komunitní centrum, kde by se konaly jak bohoslužby, tak další aktivity nejen pro členy církve, ale i zájemce z okolí. Takřka deset let trval boj obyvatel Pankráce proti stavbě šestnáctipatrového kancelářského komplexu, který měl vyrůst na okraji pankrácké pláně na poblíž sídliště Zelená liška. Úřady sice stavbu již v roce 2006 povolily, ale jejich rozhodnutí jako nezákonné dvakrát smetl soud. Mormoni ale budou moci zatím použít jen polovinu uvedeného pozemku. Jeho jižní půlka je totiž rezerva pro metro D, kde patrně bude hlavní těžební jáma metra. Poté, co metro bude hotové a dopravní podnik dá pozemek do pořádku, by na něm mormoni chtěli postavit sportovní hřiště. I jako náhradu za to staré, na němž částečně vyroste jejich modlitebna. Centrum by prý chtěli mít v provozu do tří až čtyř let. Zdroj: aktuálně.cz. Bližší informace naleznete zde.


01.12.2015
Proti měšťákům se nakonec nesejdeme!

PSMF

K poslednímu zápasu sezóny, kdy jsme už měli za jakékoliv výsledku jisté 4. místo a i zároveň nejlepší umístění v naší historii vůbec, se nakonec z různých důvodů nesejeme a odehrát duel v pěti lidech opravdu nemáme zapotřebí, a tak necháme soupeři, kterému také už o nic nejde, oba body. Je to naše druhá kontumační prohra z důvodu nedostavení se k utkání v celé 16-leté historii, a v Hanspaulské lize dokonce první. (Jednou jsme se nedostavili k utkání Ligového poháru - jaro 2013 proti "The Penguins 6:5"). Více k utkání bude zde.

 TORPEDO - Městská policie 0:6 k.


17.11.2015
Lídr tabulky sebral poslední naděje!

Tatra 04

V oslabené sestavě jsme proti nabuzené Tatře neuspěli po prohře 0:4, kdy všechny branky padly až po změně stran, jsme se připravili i o teoretickou šanci na postup. V zápase jsme se prakticky nedostali do šance, to naopak soupeř několikrát nastřelil brankovou konstrukci a potom už obávaný střelec Sloup začal pálit ostrými a přiblížil svůj tým "dvojce". Více k utkání bude zde.

 TORPEDO - Tatra 04 0:4


10.11.2015
S předposledním Martini bereme jen bod!

Martini

Na výkon proti Skifu jsme bohužel nenavázali a zejména po hodně nepovedeném prvním poločase nakonec bereme jen bod za divokou remízu 5:5. Do půle jsme prohrávali 0:2, ovšem mezi 41. a 43. minutou jsme zápas dokonale otočili. Pak jsme však trestuhodně zaspali, Martini vyrovnalo a z brejku opět strhlo vedení na svoji stranu, chvíli poté už to bylo 5:3 pro soupeře v modrém, nakonec jsme vybojovali bod, přestože jsme v závěrečném tlaku šahali po vítězství. Sen o druhé lize se tak asi definitivně rozplynul. Více k utkání zde.

 TORPEDO - BC Martini 5:5


03.11.2015
Dokonalá odveta se Skifem!

Skif

Odveta za rok a půl starý debakl se nám povedla dokonale a po neskutečně kvalitním výkonu a po hattricích Viktora Chačaturova a Suchánka a jedné vlastní brance porážíme Skif vysoko 7:1. Tento výsledek je zároveň naší rekordní výhrou v této soutěži. Stále se tak nevzdáváme našeho druholigového snu. Více k utkání zde.

 TORPEDO - Skif 7:1


27.10.2015
Zasloužená výhra nad "tabulkově snadným soupeřem"!

Koberce Trend

Přestože do posledních vteřin byl, co se výsledku týče, zápas otevřený, je naše výhra naprosto zasloužená neb "otěže" zápasu jsme drželi pevně na našich kopačkách...Jen "festival našich spálených šancí" a absence sportovního štestíčka (4x jsme "zazvonili" na "Drobkovu" brankovou konstrukci - nutno ale taktéž podotknout, že Drobek krom perfektně postavené brány předvedl hned několikero velmi kvalitních zákroků,kdy zabránil téměř jistým golům) uchránil "partu od koberců" od většího golového přídělu a my tak stále zůstáváme v boji o příčky nejvyšší. Všechny góly padly už v první půli, o ty naše se postarali Mašek, Suchánek a Viktor Chačaturov. Více k utkání zde.

 TORPEDO - Koberce Trend 3:2


20.10.2015
I podzimní odvetu o soutěž výš jsme zvládli!

KPKS Serval

V zápse dvou týmů, které se potkaly i na jaře o soutěž níže jsme předvedli vynikající výkon a vyhráli vysoko 5:1. Hvězdou duelu byl tentokrát bezchybný Šmied, který svůj výkon navíc korunoval dvěma góly. O další se postarali Cicala, Suchánek a Šnajder. Po 6 kolech jsme tak vyrovnali naše bodové maximum ve 3. lize. Více k utkání bude zde.

 TORPEDO - KPKS Serval 5:1


22.09.2015
13 let starou porážku jsme Interu nevrátili.

Inter Ohradní

V klasickém remízovém zápase jsme bohužel nakonec prohráli, když rozhodl gól 8 minut před koncem. Po poločasové bezbrankové remíze šel soupeř v úvodu druhého dějství po podklouznutí Viktora Chačaturova do vedení, ale chvíli poté svoji chybu stejný hráč napravil a začínalo se znova. Nakonec byl v koncovce šťstnější Inter a padáčkem přehodil dnes vynikajího brankáře Nezbedu. Náš závěrečný tlak už k ničemu nevedl a tak poprvé prohráváme na naší domácí "motorleťácké jedničce" a soupeři nevracíme pravěkou prohru z jara 2002. Více k utkání bude zde.

 TORPEDO - Inter Ohradní 1:2


29.09.2015
Duel brankářů Procházků nakonec lepší pro Ivana!

Nova LFC

Torpedo nevstoupilo do zápasu vůbec dobře a hned ve 2. minutě trestuhodně nepokrylo forwarda Petrohradské Birmu, který se s přehledem prosadil. I chvíli poté jsme se dopustili obrovské chyby a vedení soupeře narostlo. Naše hra byla naprosto šílená, nicméně od té doby došlo k naprostému obratu sil na hřišti a přicházela naše šance za šancí. Do půle se nám ovšem povedlo z obrovského tlaku jen snížit, když se konečně prosadil aktivní Suchánek. Hned v úvodu druhé půli mohl po individuální akci vyrovnat Vejražka, ale nestalo se tak. Až pár minut poté se po rohu šťastně prosadil hlavou Kozák a bylo vyrovnáno a my byli stále na koni. Ale v koncovce jsme měli obrovskou smůlu. Tu jsme prolomili až 3 minuty před koncem, kdy jsme přečkali i několik obrovských šancí soupeře. V závěru mohl ještě vyrovnat ve velké šanci brankář hostí Procházka, ale svého jmenovce nepřekonal. Gólem neskončil ani přímý kop Birmy v poslední minutě a my si tak připisujeme 2 body za dokonalý obrat. Forza Torpedo! Více k utkání zde.

 TORPEDO - BFK Petrohradská "A" 3:2


22.09.2015
Ukrajinský syndrom trvá!

Dynamo UK

Na ukrajinské týmy se nám prostě nedaří a ani tentokrát tomu nebylo jinak. Přestože jsme se ujali vedení, hned po rozehrávce soupeř vyrovnal a ještě do poločasu šel do dvougólového vedení. Druhý poločas, to už byla exhibice žluté mašiny a my si nakonec necháme naložit nepopulární desítku. Více k utkání bude zde.

 TORPEDO - Dynamo UK 3:10


16.09.2015
Lukáš Mašek odehrál třístý ligový duel!

Máša

Pětatřicetiletý kapitán Torpeda a zakládající člen Lukáš Mašek odehrál proti LFC Nova svůj třístý ligový zápas v dresu Torpeda! Za tu dobu vsítil celkem 59 gólů. První zápas odehrál 4. září 1999 proti Boca teamu, a hned týden poté na Zelené Lišce zaznamenal i první gól (Notor clan 8:1). Ve dvou duelech zaznamenal po čyrech gólech proti týmům Chodovský Šimani (17:3, podzim´99) a FC Peňarol (7:3, podzim´02). V osmi duelech nastoupil jako brankář a jednou i vychytal čisté konto. K tomu přidal ještě 25 startů v Poháru Pavla Formáčka (také nejvíce ze všech hráčů Torpeda), kde zaznamenal 10 gólů.


15.09.2015
Zkušenost, vůle, jednoduchost = veliké vítězství!

Nova LFC

Až při čtvrtém vzájemném měření vyšlo Torpedo vítězně a zvítězilo po skvěle odvedené taktické hře díky dvěma brankám v posledních dvou minutách 2:0! Nova od posledního vzájemného duelu omladila a o to víc je vítězství nad velice kvalitním technickým soupeřem cennější. Skvělý Procházka si tak připisuje po velkém fotbale i druhé čisté konto během 4 dnů a kapitán Mašek se navíc stal prvním třístovkařem v dresu Torpeda. Zároveň jsme jediným týmem 4. B ligy, který má po dvou kolech plný počet bodů. Více k utkání zde.

 TORPEDO - LFC Nova "A" 2:0


08.09.2015
Torpedo dokonale otočilo nepříznivý stav!

AGČV

Torpedo svojí třetí třetiligovou sezonu nezačalo dobře a přestože na první gól soupeře ještě dokázalo odpovědět gólem Vejražky, posléze však dvakrát inkasovalo a navíc při další obrovské šanci Akademického gymnázia zranil jeho útočník našeho brankáře Slameně. Do brány se tak postavil s nemocným ramenem laborující Šnajder, navíc s nepříjemnou vzpomínkou, kdy si sám před pár lety jako gólman zlomil prst. Nicméně začaly se dít věci! Do půle se stav sice nezměnil, ale hned v úvodu našel parádním autem Vejražka hlavu Viktora Chačaturova a už to bylo jen o gól. Pak konečně po 7 letech pochopil Mašek, jak si narazit se Šmiedem, ten vyslal do strany Viktora a ten předložil na královském podnosu Maškovi - vyrovnáno 3:3! Nalomeného soupeře dodělavá nejlepší hráč zápasu Vejražka gólem na 4:3 a ten samý hráč po neskutečné individi akci hattrickem stanovuje konečný stav -5:3! Více k utkání zde.

 TORPEDO - A.G.Č.V. 5:3


01.09.2015
Pavel Kejř se vrací do Torpeda!

Pavlik

Pětatřicetiletý útočník Pavel Kejř se po téměř 5 letech vrací z týmu Liboc United do Torpeda Ohrobec. Ve svých 119 ligových zápasech v dresu Ohrobce vsítil 48 gólů. Naposledy nastoupil v dresu Torpeda 7. října 2010 proti Regentu, tehdy to bylo rovněž ve 3.lize a v tomto duelu dokonce zaznamenal gól. Zápas byl ze známých důvodů nakonec kontumován. Pavliku, vítej zpátky!


29.07.2015
S postupujícím Servalem i na podzim!

znaky miš-maš

AKTUALIZOVÁNO Torpedo se již v posledním červencovém týdnu dozvědělo neoficiální obsazení skupiny, ve které by mělo odehrát podzimní třetiligovou sezonu a jedenáctka soupeřů bude patrně tato: sestupující ze 2.ligy: Petrohradská BFK A, nestupující ani nepostupující ze 3. ligy: Nova LFC A, Koberce Trend ARG, A.G.Č.V., Inter Ohradní, Tatra 04 a oba ukrajinské výběry Dynamo UK a Skif a postupující z "čtyřky": Serval KPKS, Martini BC a Městská policie. S většinou týmů jsme se v minulosti již utkali a z větší části máme i s nimi zápornou bilanci, nicméně je to kulatý... Bližší informace o jednotlivých soupeřích naleznete tradičně v sekci zde.


16.06.2015
Závěrečné dvě minuty odfoukly oba body!

Morovka

Poslední zápas, ve kterém jsme konečně představili novou posilu - Tomáše Kačenu, nám nakonec nevyšel, a přestože jsme ještě 2 minuty před koncem vedli, nakonec odcházíme poraženi. Další zápas nás tak čeká až v září ve třetí lize. Více k utkání zde.

 TORPEDO - Morová rána 2:3


02.06.2015
Šest gólů Víti posílá Torpedo do "trojky"!

Steve

Tak Víťa to dneska vzal hezky na sebe a šesti krásnými góly posílá Torpedo zpátky o soutěž výš! Nám dnes chybělo trio obvyklých letošních opor Hosnedl-Kozák-Suchánek, ale i tak jsme zápas dotáhli do vítězného konce a již kolo před koncem je jisté, že jsme mistrem 4.B ligy! Kdo nás zastaví? Zato souboj o druhé a případné třetí místo je po dnešku pořádně zamotaný a rozhodne se až v posledním kole. Více k utkání zde.

 TORPEDO - Steve 6:4


26.05.2015
Ježiš Ludvo ty si přišel vo moc, no to si neviděl?!

APK Rychlí hroši

To byl zápas, to není k vidění.... To byl koncert, to byla filharmonie. No hele, to je útok.... Torpedo má takovej útok teďkon, hele, to je světový. Ty by rozkopali Real Madrid, no prostě všecky. Hele Ludvo, představ si, dlouhej pas od brány, ale takovej jako polovysokej, hele a Andrej...stahováčka....hele, šoup to na bránu.... levačkou na pravačku přehodil....fouk to Suchymu, a ten (DUP, DUP, DUP, DUP) fofrovačku, rozumíš, hele a gólman stál, no ten byl tuhej.... a do šibenice....A já zařval jak kráva... No co ti mám povídat... Více k utkání zde.


 TORPEDO - APK Rychlí hroši 7:2


21.05.2015
STDK trestala: Cannabis mimo možnost postupu!

PSMF

Náš poslední soupeř Torpedo Cannabis byl potrestán odečtem 4 bodů za nedelegování rozhodčího a je rázem na 99% ze hry o postup do 3. ligy. Kromě Cannabisu byl potrestán odečtem 1 bodu i Autobazar Duo za nedelegování asistenta rozhodčího a o falšování zápisu o utkání Vokra VV – Libčice. Zápis z jednání STDK ze dne 19.05. zde.19.05.2015
Torpedo derby nakonec skončilo smírně!

Torpedo Cananbis

Torpedo derby a zároveň souboj prvního se třetím nakonec skončilo spravedlivou remízou. V úvodu první půle byl lepší slovenský soupeř a šel asi zaslouženě do dvougólového vedení. Pak se naše hra zvedla a do půle snížil Suchánek po ideální přihrávce Kozáka na rozdíl jediné branky. Ve druhém dějství se prosadil po brejku už jen Viktor Chačaturov a po skvělém výkonu obou brankářů tak zápas skončil 2:2. Více k utkání zde.


 TORPEDO - Torpedo Cannabis 2:2


15.05.2015
Druholigový Celtic Prague končí v Hanspaulské lize!

Celtic Prague FC

Druholigový tým FC Celtic Prague třikrát nenastoupil k soutěžnímu utkání a byl tak vyloučen z probíhající soutěže a jeho výsledky anulovány. Pro nás a pro celou 4. ligu to znamená jediné, minimálně jeden tým ze třetích míst by měl dle pravidel doprovodit vedoucí dva týmy do třetí ligy.
05.05.2015
Mášovy centry rozhodly o další výhře!

Felix

Torpedo se dnes prezentovalo nevýrazným výkonem, přesto nakonec vysoko vyhrálo. O duelu víceméně rozhodly přesné centry kapitána Maška, nejprve na Kozáka 8 minut před koncem první půle a v úvodu druhého dějství na Semotána. Vedení 2:0 pak pojistil znovu Kozák, po ideální přihrávce Šmieda. Pak už se hrál otevřený fotbal, ve kterém ještě přidal dva góly Suchánek a Kozák zkompletoval hattrick. I soupeř se nakonec zaslouženě jednou prosadil a překazil tak další sérii skvělému Hosnedlovi. Další zápas nás čeká až za 14 dní, kdy se v derby Torpéd utkáme s Torpedem Cannabis. Více k utkání zde.


 TORPEDO - Felix club 6:1


04.05.2015
Torpedo posiluje útok!

Káča

Třiatřicetiletý útočník Tomáš Kačena se dnes stal posilou Torpeda Ohrobec! Káča, podobně jako několik dalších našich hráčů, patří k oporám 1999 Praha a stává se tak již jubilejním 20. hráčem Ohrobce, který působí či působil v tomto týmu velkého fotbalu. Dnes byl konečně zaregistrován a zítra si poprvé vyzkouší Hanspaulku za Torpedo Ohrobec proti Felix clubu. Káčo, hodně štěstí v oranžovém dresu Torpeda!


28.04.2015
Zasloužené vítězství i bez Suchyho!

Serval

Torpedo zvládlo šlágr kola o první místo a po kvalitním kolektivním výkonu a brankách Šnajdera, Kozáka a Viktora Chačaturova si připisuje šesté vítězství! Brankář Hosnedl si navíc připisuje druhé čisté konto v sezoně. Serval se tak posouvá až na 4. místo tabulky a před něj jde tak Torpedo Cannabis a Steve, tedy týmy, se kterými se teprve utkáme. Více k utkání zde.


 TORPEDO - KPKS Serval 3:0


21.04.2015
Suchyho čtyřgólový galakoncert!

FC Cvrčci

Torpedo dnes začalo zápas bez možnosti střídání a po vyrovnaném prvním poločase nakonec poráží Cvrčky vysoko 7:2! Hvězdou duelu byl Suchánek, který dal první čtyři góly Torpeda. Další dva pak přidal Viktor Chačaturov a v závěru z brejku stanovil konečné skóre George Semotán. Příště nás čeká duel dosud neporažených proti KPKS Serval. Ten si ve šlágru kola poradil se Samsonem a porazil jej 5:3. Více k utkání zde.


 TORPEDO - FC Cvrčci 7:2


14.04.2015
Koncert na Motorletu za 2 body!

Samson Bonella

Torpedo se dnes ve šlágru kola utkalo s Bonellou a nakonec po jedním z nejlepších kolektivních výkonů v jeho historii poráží lídra 4:1! Brankáře Hosnedla dokázal překonat až útočník Bonelly v 53. minutě a jeho neprůstřelnost se tak zastavila na 166 minutách. Samson tak nám přepouští průběžné první místo a díky ostatním výsledkům padá až na pátou pozici. Více k utkání zde.


 TORPEDO - Samson Bonella A 4:1


07.04.2015
Po zodpovědném výkonu drtíme Autobazar!

Autobazar Duo

Torpedo se dnes sešlo ve velmi silné sestavě a soupeře, kterému chybělo ofenzivní eso Böhm, porazilo vysoko 5:0. Hned v úvodu duelu jsme se po brankách Suchánka a dělovce Viktora Chačaturova ujali vedení 2:0. Ještě do půle přidal gól aktivní Kozák a znovu Suchánek a o zápase bylo rozhodnuto. V druhé půli jsme zahodili spoustu šancí a přidali už jen jeden gól, který zaznamenal navrátilec do sestavy Vejražka. V příštím kole nás čeká největší favorit naší skupiny - Samson Bonella, který je dle papírových předpokladů zatím stoprocentní. Více k utkání zde.


 TORPEDO - Autobazar Duo A 5:0


31.03.2015
Nepovedený zápas definitivně kontumován!

Notorkros

Notorkros oproti našemu podzimnímu duelu notně pozměnil kádr, ovšem opomněl při tom myslet na pravidla PSMF a se dvěma neregistrovanými hráči tak patrně přijde o dobře rozehraný zápas, který byl v 52. minutě za stavu 0:5 přerušen a posléze ukončen. Bližší informace přineseme až po rozhodnutí STDK. Více k utkání bude zde.

 TORPEDO - FK Notorkros 6:0 kont.


24.03.2015
Po skvělém druhém poločase obracíme vývoj!

Raiffani

Torpedo vkročilo do utkání horrově a po vlastním gólu a chybě v obraně brzy prohrávalo 0:2. Další obrovskou šanci zlikvidoval skvělý Hosnedl a pak už si vzali slovo oranžoví a ve druhém poločase po brankách Suchánka, Viktora Chačaturova, Šmieda a dalším Viktorově gólu otočila na 4:2. Soupeř ukázal, že by měl hrát na špici tabulky, o to je dnes výhra cennější. Více k utkání zde.


 TORPEDO - Raiffani 4:2


02.03.2015
Změny v kádru Torpeda: odchází Martin Kováč, přichází George!

George

Čtyřiatřicetiletý záložník Jiří Semotán se dnes stal posilou Torpeda Ohrobec! George, podobně jako několik dalších našich hráčů, patří k oporám 1999 Praha a stává se tak již 19. hráčem Ohrobce, který působí či působil v tomto týmu velkého fotbalu. Dnes byl konečně stvrzen jeho přestup z týmu River Lejt. Torpedo o George usilovalo již loni na jaře, ale rozhodnuto bylo až po podzimu 2014, kde jeho již bývalý klub spadl do 6.ligy. Od prvního jarního kola tak bude Torpedu plně k dispozici. Georgi, hodně štěstí v oranžovém dresu Torpeda! V Torpedu naopak končí Martin Kováč, který odchází do nově vzniklého mužstva Švarní šuhaji.


01.03.2015
Torpedo po zásluze končí už po 1. kole poháru!

Pohár Pavla Formáčka

Torpedo bez řady opor prohrálo v zápase dvou rozdílných poločasů 1:3 a svoji pohárovou pouť končí již v 1. kole. První poločas jsme sice vyhráli 1:0, kdy se prosadil nádhernou dělovkou Vejražka, ale ve druhé půli mladý běhavý soupeř krátce před koncem zaslouženě otočil. Po zahození několika stoprocentních šancí se prosazuje třikrát v rozmezí 52. a 57. minuty. Více k utkání zde.


 TORPEDO - Pivson a Pofel B 1:3


25.02.2015
Torpedo zná neoficiální soupeře pro jaro 2015!

znaky miš-maš

Torpedo se dnes dozvědělo soupeře, se kterými se patrně utká v jarní 4. B lize. Pro Torpedo byla vybrána jedenáctka soupeřů z těchto týmů: sestupující ze 3.ligy: Samson Bonella A, nesestupující ani nepostupující ze 4. ligy: Autobazar Duo A, Steve, Notorkros FK, Felix club, Rychlí hroši APK, Cvrčci FC, Raiffani a Torpedo Cannabis a postupující z "pětky": Serval KPKS a Morová rána 1.FC. S většinou mužstev jsem se již v minulosti utkali a hned se čtveřicí dokonce v minulé sezoně. Bližší informace k soupeřům najdete zde.


02.01.2015
Motorlet novým domácím hřištěm Torpeda!

Motorlet UMT

Torpedo vkročí do nové sezony jaro 2015 s jednou novinkou, je dohodnuto se sekretářem FK Motorlet Praha p. Kubertem a posléze i s vedením PMSF, že bude hrát svá utkání v úterý od 19:00 na jinonickém Motorletu. Ale jak nám přes email sdělil místopředseda PSMF Zdenda Hopfinger, termín na domluveném hřišti však má cca 350 z 953 týmů a z toho vyplývá, že ve skupině obvykle bývá hned několik týmů s domluveným termínem, takže všechna utkání v úterý na Motorletu rozhodně hrát nebudeme, protože budeme muset hrát i u týmů s domluveným termínem jinde, stejně jako jiné týmy s námi na "našem" Motorletu.


02.12.2014
Celozápasovou přesilovku jsme zvládli!

FC K.T.S.

Soupeř se dnes na poslední kolo nesešel a v nestandardním počtu přirozeně neměl nárok. My tak obsazujeme alespoň konečné třetí místo a o jeden gól tak máme i kladné celkové skóre. Velkou měrou k tomu dnes přispěl Filip Šmied, autor čtyř gólů, dva góly zaznamenal Mašek a jeden, úvodní na 1:0, premiérově Semotán. Více k utkání zde.


 TORPEDO - FC K.T.S. 7:3


18.11.2014
Poklidný zápas rozhoduje pětigólový Suchy!

The Wall

V zápase, kde už nám prakticky o nic nešlo jsme si s chutí zastříleli a na úvodní gól soupeře jsme odpověděli do poločasu pěti góly a nakonec vyhráli 8:4. Lví podíl na tom měl kanonýr Suchánek, autor pěti gólů a jedné přihrávky. Dvakrát se zapsal mezi střelce Mašek a jeden pak Šmied z pokutového kopu. Poslední kolo, kde již hrajeme jen o třetí místo, které však může znamenat postup, ale minimálně aspoň prémii 700,- Kč od PSMF, nás čeká až za 14 dní. Více k utkání zde.


 TORPEDO - The Wall 8:4


14.11.2014
Postupové naděje vzaly za své!

Homogen

Torpedo nezvládlo roli favorita a s průběžné posledním týmem tabulky, Homogenem, prohrála a veškeré naděje na postup tak rychle vzaly za své. Hned v úterý nás čeká další zápas proti The Wall, kde už nám prakticky o nic nepůjde. K definitivní záchraně nám stačí získat ve dvou zápasech jediný bod. Více k utkání zde.


 TORPEDO - 1. FC Homogen B 3:5


04.11.2014
Pozměněná sestava vybojovala oba body!

Steve

V sestavě se po delší době objevilo trio Procházka - Kováč a Cicala a prvně jmenovaný vychytal čisté konto a zejména ve druhém poločase náš tým významně podržel, druhý dal důležitý úvodní gól a i třetí se výraznou měrou podílej na vítězství na Stevem. Díky výhře jsme tak přiživili naději na postup, ale opravdu spíše teoretickou a za předpokladu získání všech 6 bodů v posledních třech duelech (proti Homogenu, The Wall a K.T.S). Více k utkání zde.

 TORPEDO - Steve 2:0


21.10.2014
Zraněním zdecimované Torpedo vydřelo 2 body!

Felix club

Bez řady opor, a kdy to ještě 5 minut před výkopem vypadalo, že ani nenastoupíme, senakonec vše v dobré obrátilo a po kvalitním výkonu jsme vybojovali cenné body. Na úvodní branku Kozáka odpověděl v úplném konci první půle soupeř. Ve druhém poločase strhl vedení na naši stranu Nezbeda po přihrávce Šmieda a tento stav vydržel až do konce. Je třeba si přiznat, že soupeř nepůsobil kvalitním dojmem a je s podivem, že získal již 6 bodů. Více k utkání zde.

 TORPEDO - Felix club 2:1


14.10.2014
Torpedo bez několika opor nemělo dnes nárok!

PAVAPA Motl

Bohužel dneska nám nevyšlo zhola nic. Po jakžtakž odehraném prvním poločase jsme ve druhém hráli druhé, spíš třetí housle a zaslouženě vysoko prohráli. Nutno dodat, že nám chyběly útočné opory Vejražka, Suchánek a Kozák, které se nám dnes nahradit absolutně nepodařily. Jediný čestný úspěch zaznamenal za stavu 0:3 Viktor Chačaturov. Slavný návrat Nezbedy a Karena Chačaturova, kteří nastoupili po hodně dlouhé době, tak měl vcelku hořký nádech. Více k utkání zde.

 TORPEDO - PAVAPA Motl 1:7


07.10.2014
Výsledkové dejavú v Malešicích!

Autobazar Duo

I v následujícm kole jsme naplno bodovali, a to po shodném výsledku 7:5 jako v minulém kole. Ovšem tentokrát se výsledek nerodil tak lehce jako minule a třikrát jsme museli otáčet nepříznivé skóre. O naše branky se postarali Suchánek a Viktor Chačaturov po dvou brankách a jednogóloví Kozák, Mašek a Šmied. Nepříjemností je další svalové zranění, tentokrát stopera Šnajdera a hned v úvodu duelu. Příště by však měl být k dispozici dočasný navrátilec Ladia Nezbeda. Více k utkání bude zde.

 TORPEDO - Autobazar Duo "A" 7:5


30.09.2014
Návrátilci do sestavy asistovali u výhry!

Notorkros

Do sestavy se konečně vrátil brankář Hosnedl, záložníci Opočenský s Cicalou a útočník Suchánek a na hře to přirozeně bylo znát. Sice závěr jsme trošku zbytečně vypustili, ale i tak vyhráváme po přestřelce 7:5. Hattrickem se dnes blýskl Viktor Chačaturov, dva góly pak Suchánek a po jednom pak Vejražka a stoper Šmied. Vítězství trošku kazí fakt, že si opět obnovil zranění Marek Opočenský. Více k utkání zde.

 TORPEDO - FK Notorkros 7:5


23.09.2014
Ani ve třetím kole jsme nebodovali!

A.G.Č.V.

Krize vrcholí a bez gólmana se prostě 4. liga hrát nedá. Snad v 6 sekundě jsme poprvé inkasovali a než jsme se pořádně rozkoukali tak to bylo po 7 minutách hry 0:3. Poločas skončil na hrozivém skore 0:5, přestože hra tomu úplně neodpovídala, ale i naše koncovka dnes byla tragická. Do druhé půle jsme vkročili se změnou na golmanském postu, ale ani to moc nepomohlo, přestože Šnajder chytal o dost lépe po nezodpovědném bránění jsme brzy dostali další dva kusy. Překvapivě jsme začali hrát až za tohoto stavu a odměnou nám byly dva rychlé góly z kopaček Vejražky a Kozáka. Pak nám s chutí hrající soupeř opět odskočil na rozdíl sedmi branek a nám se jen v závěru povedlo korigovat na konečných 3:9. Příště už vyprší trest Suchánkovi s Maškem a měl by být již k dispozici i uzdravený brankář Hosnedl, tak věřme, že se naše hra o poznání zlepší. Více k utkání zde.

 TORPEDO - A.G.Č.V. 3:9


23.09.2014
Bude nová hala pro Hanspaulku?

PSMF

Zastupitelé městské části Praha 4 podporují realizaci nové multifunkční haly s nejmodernější umělkou, tedy 4. generace na pozemku Základní školy Plamínkové a skvělá zpráva pro nás je, že celý projekt je doslova „šitý na míru“ právě pro potřeby Pražského svazu malého fotbalu. (Zdroj: psmf.cz). Samozřejmě, je před volbami a je třeba brát uvažovanou výstavbu s jistým odstupem, ale bylo by hezké mít "domácí hřiště" zase poblíž "legendární" škvárové Zelené Lišky, kde jsme s Hanspaulkou před 15 lety začínali. Více informací včetně vizualizace naleznete na stránkách PSMF zde.


16.09.2014
Lazaret Torpeda na body nedosáhl!

Les Miserables

Do utkání jsme stejně jako soupeř nastoupili bez střídání, ovšem nakonec jsme jako první inkasovali my a při obdrženém gólu se zranil motor našeho týmu Viktor Chačaturov a byl nucen odstoupit, a tak se naše hra sesypala jako domeček z karet. Přesto se nám v závěru podařilo zaznamenat čestný úspěch, kdy se prosadil Filip Šmied. I tento hráč se chvíli předtím také zranil, ale s vypětím sil dohrál až do 59. minuty, kdy po jednom ostřejším souboji se soupeřem již nemohl pokračovat. Naštěstí to už byl konec duelu, na který bychom nejraději zapomněli. Více k utkání zde.

 TORPEDO - Les Miserables 1:4


12.09.2014
Po skvělé druhé půli zaslouženě vyhráváme!

64! FC Kobylisy

Po nepříliš povedené první půli, kdy nám chyběla zejména finální přihrávka, jsme z ojedilé šance soupeře inkasovali a na odpověď jsme si museli počkat až do půle druhé. Tu jsme zcela ovládli a po obrovském tlaku a pěkných akcích jsme po brankách skvělého Kozáka, Šmieda, Vejražky a Viktora Chačaturova, který odehrál jubilejní 250. ligový zápas, zápas otočili na 4:1. Hned v úterý nás čeká další duel proti Les Miserables, který by mohl hodně napovědět o ambicích obou mužstev. Více k utkání zde.

 TORPEDO - 64! FC Kobylisy 4:1


08.09.2014
Torpedo posiluje kádr!

Vejry

Osmadvacetiletý ofenzivní záložník Jan Vejražka se dnes stal posilou Torpeda Ohrobec po sestupu do čtvrté ligy! Vejry, podobně jako několik dalších našich hráčů, s fotbalem začínal na Motorletu a teď patří k oporám 1999 Praha, kterým prošlo již 18 aktivních či neaktivních hráčů Ohrobce. Dnes bude přeregitrován jako volný hráč ze zaniklého mužstva Druháci, kde mimochodem také působilo několik fotbalistů "A" týmu 1999 Praha. Vejry, hodně štěstí v oranžovém dresu Torpeda!


28.07.2014
Torpedo na podzim v "úterní modré skupině "B"?

znaky miš-maš

PSMF již rozlosovalo skupiny, ve kterých se bude hrát podzimní hanspaulká liga. Nás ve skupině "B" čekají tyto týmy: sestupující ze 3. ligy FC K.T.S., nestupující ani nepostupující ze 4. ligy: PAVAPA Motl, Autobazar Duo, Steve, Felix club, FK Notorkros, 64! FC Kobylisy a 1.FC Homogen B a postupující z "pětky": Les Miserables, The Wall a A.G.Č.V.. Detaily o jednotlivých soupeřích se dovíte opět v sekci soupeři (průběžně aktualizováno). Zajímavostí je, že hned sedm týmů z jedenácti vyznává modrou barvu dresů. Kompletní rozpisy zápasů by pak měly být během příštího týdne.


18.06.2014
Rozhodčí Kleil nás posílá o patro níž!

Medvídkova tlapička

Torpedo dnes dokázalo velký comeback, když vyrovnalo ze stavu 2:5 na 5:5, ovšem co se dělo pak, to byla smutná tragikomedie nesvéprávného opilého rozhodčího Kleila. Jeho zářez nemá obdoby a neodpískaná tisíciprocentní pentle za stavu 5:5, to nám bude ležet dlouho v žaludku. Pro nás to však znamená jediné, sestup, který jsme, pokud odmyslíme vyloučení za podvod s registračkami před 5 lety, kdy jsme se však na hřišti zachránili, první padák o soutěž níž od podzimu 2001. Více k utkání zde.

 TORPEDO - Medvídkova tlapička 6:7


11.06.2014
Nadějné vedení jsme neudrželi!

Martini

Chyběly tři minuty do konce a mohli jsme se radovat z cenného vítězství, ale bohužel jsme nakonec z nenápadné akce inkasovali. Po solidním prvním poločase, kdy jsme na soupeřovo vedení 1:0 reagovali třemi góly po pěkných akcích. Nejprve vyrovnal Suchánek, a pak se trefili Kozák se Šnajderem. Ale dvougólové vedení jsme ve druhém poločase nakonec prohospodařili. jen díky souhře ostatních výsledků, které se ovšem daly čekat, máme stále vše ve svých rukou - pokud za týden na stejném hřišti porazíme Medvídkovu tlapičku, zachráníme se bez ohledu na ostatní výsledky. Náš poslední soupeř už má jistotu záchrany kolo před koncem. Více k utkání zde.

 TORPEDO - Martini BC 3:3


04.06.2014
Torpedo absolutně nezvládlo zápas jara!

Tatra04

Torpedo dnes čekalo na Pražačce zápas jara a po hanebném ne úplně týmovém výkonu zaslouženě prohrálo vysoko 1:6 a její akcie na záchranu v soutěži velice klesly. Nezbývá než ve zbývajících dvou zápasech zíksat alespoň tři body. Příští kolo proti lepšícímu se Martini tedy hodně napoví. Více k utkání zde.

 TORPEDO - Tatra 04 1:6


28.05.2014
Poslední poráží prvního!

Kožich

Po pondělní předehrávce zápasu 8. kola Kumpáni – Martini (3:3) jsme v průběžné tabulce spadli na poslední kolo a tak se dnes utkal aktuálně poslední tým s prvním. Na hřišti to však nebylo vidět a naopakpo skvělém výkonu si připisujeme veledůležité dva body do tabulky, kterou tak po dnešku už nebude uzavírat. Lví podíl na tom mají dnes dvougóloví střelci Viktor Chačaturov a Marek Opočenský! Více k utkání zde.

 TORPEDO - II. FC Kožich 4:2


19.05.2014
Bez opor jsem na body nedosáhli!

Kumpáni

Bez několika opor jsme nastoupili proti poslednímu týmu tabulky a přestože se nám na úvodní gól soupeře podařilo odpovědět, kdy se pěknou střelou prosadil uzdravený Opočenský, nakonec jsme po podobném výkonu jako minulé kolo s Regentem schytali debakl, tentokrát dokonce 2:8 a se záchranou v soutěži to nevypadá vůbec dobře. Dneska jsme až na Máru Opočenského předvedli opravdu ohavný výkon, který by nestačil ani na 5.ligu. Více k utkání zde.

 TORPEDO - Kumpáni 2:8


07.05.2014
Tisícátý ligový gól Torpeda body nepřinesl!

GFC Regent

Tisícátý gól Torpeda v Hanspaulské lize, který nezaznamenal nikdo jiný než Viktor Chačaturov, bohužel body neznamenal, pouze korekturu výsledku v polovině druhého poločasu. Dneska se nám prostě nedařilo a v ne úplně ideální sestavě jsme brzo prohrávali 4:0. V závěru první půle se pěknou střelou prosadil kapitán Mašek po ideální přihrávce Šmieda, ale ten jubilejní, který by mohl vykřesat naději ne a ne přijít. Nakonec ho po dalším našem inkasovaném gólů dáváme, ale brankový rozdíl už je příliš vysoký, a tak odjíždíme z Vysočan poraženi. Více k utkání bude zde.

 TORPEDO - GFC Regent 2:6


02.05.2014
Ukrajinská touha po vítězství byla silnější!

Dynamo UK

Naše třetí měření proti ukrajinskému výběru v sezóně dopadlo hodně tragicky a po debaklu 2:7 naše pohárové učinkování končí. Soupeř nás přehrál hlavně tradiční ukrajinskou bojovností a větší vůlí po vítězství. Za stavu 4:0 jsme po gólech Suchánka a Maška vykřesali naději, ovšem deset minut před koncem soupeř rozhodl na 5:2 a poté přidal ještě další dva góly. Více k utkání bude zde.

 TORPEDO - Dynamo UK 2:7

Účast Torpeda v Ligovém poháru Pavla Formáčka
ročník kam jsme se probojovali kdo nás vyřadil
2014 3. kolo Dynamo UK (2:7)
2013 2. kolo The Penguins 6:5 (0:6 k.)
2012 2. kolo FC Hosthunters (2:8)
2011 neúčastnili se -
2010 neúčastnili se -
2009 3. kolo Deko (4:7)
2008 semifinále Six devils (0:0, 1:4 n.p.)
2007 1. kolo Vibromax 1985 (0:1)
2006 1. kolo Emperators (3:11)
2005 2. kolo Améby AFC "B" (0:4)
2004 2. kolo MFF VŠSK "B" (0:2)
2003 1. kolo Blesk VK (1:3)
2002 čtvrtfinále Kovárna PC (0:6)
2001 2. kolo Hashlerka THC (1:2, později 0:6 k.)
2000 neúčastnili se -


23.04.2014
V důležitém boji získáváme bod!

FC Ferri

V jednom z klíčových zápasů o záchranu ve 3. lize získáváme "pouze" bod, kterým jsme ani nezískali, ani neztratili a víceméně vypovídá o poměru sil na hřišti. Oba naše góly zaznamenal Viktor Chačaturov, nejprve vyrovnal na 1:1 a poté v druhém poločase strhnul vedení na naši stranu. Tento gól byl navíc jeho jubilejním 250. ligovým gólem. Bohužel jsme však ještě do konce zápasu jednou inkasovali a tak se rozcházíme s kvalitním týmem 2:2. Před dalším ligovým zápasem, který je na programu až za 14 dní, nás čeká kromě pískání důležitý pohárový zápas proti Dynamu UK. Více k utkání zde.

 TORPEDO - FC Ferri 2:2


17.04.2014
3.kolo poháru v pátek 2. května na Hostivaři!

Pohár Pavla Formáčka

Torpedo se konečně dozvědělo termin třetiho kola poháru, a tím je pátek 02.05.2014 od 20:45 na Hostivaři. V tom se utkáme s ukrajinským Dynamo UK, účastníkovi 4.ligy. Předtím nás ještě čeká pískání od 19:30 na stejném hřišti. Vítěz duelu se utká s Angmarem z 5. ligy, který šokoval v předehrávce favorizované Vojenské Lesy a vyřadil je na penalty 3:1 (po remíze 2:2). Celkové vítěztví v poháru obhajují FC Holosmetky, které porazily ve finále Vojenské Lesy. Oba finalisté poháru mají zajištěn postup do celostátního Poháru vítězů poháru, organizovaného od roku 2006 Asociací malého fotbalu (hraje se jako víkendový turnaj obvykle v průběhu letních prázdnin následujícího roku).


16.04.2014
Filip Šmied desátým stovkařem Torpeda!

Šmíďák

Třiatřicetiletý hráč Filip Šmied odehrál proti Santa Trantě svůj stý ligový zápas v dresu Torpeda, ve kterém z pozice obránce zaznamenal úctyhodných 67 gólů. První zápas odehrál 03.11.2008 proti Růžovým delfínkům, kde hned zaznamenal i první gól. (Připraven byl již k duelu proti EKIS Praha o kolo dříve, ale tam se soupeř nedostavil a vyhráli jsme kontumačně). Ze 107 doposud možných zápasů tak odehrál 100, což činí neuvěřitelnou 93,5% docházku. S Torpedem tak zažil hned 6 postupů a v dresu Torpeda má ze všech hráčů nejvíc startů ve 3.lize. K tomu přidal ještě 6 startů v Poháru Pavla Formáčka, kde zaznamenal 4 góly. Před přestupem do Torpeda působil ještě v hanspaulských týmech Béčko a CF Fugas.


16.04.2014
Torzo Torpeda utrpělo debakl!

Santa Tranta

Oslava stého ligového startu stopera Šmieda se nepovedla a bez Suchánka, Vlčka, Cicaly a marodů Opočenského se Štefánkem utpěla zasloužený debakl 1:6. Jediným světlým momentem byly neskutečně vystřižené a přesné nůžky navrátilce do sestavy Kozáka po centru Šnajdera přes polovinu hřiště. Tomuto gólu sklonili poklonu všichni aktéři dnešního duelu, protože takový gól se opravdu jen tak nevidí. Soupeř nám tak vrátil 12 let starou porážku 5:1, u které tehdy byla kompletní rodinná formace Chačaturovových a všichni tehdy zanamenali gól. Více k utkání zde.

 TORPEDO - PC Santa Tranta 1:6


09.04.2014
Reparát v novém dresu jsme zvládli!

FC Kings

A ono to půjde v těch nových dresech a ne, že ne! A přestože jsme se sešli jen s jedním hráčem na střídání, osa Vlček - Šmied - Viktor Chačaturov - Suchánek dnes na soupeře platila a tak zaslouženě vyhráváme 4:1. Je však třeba přiznat, že tentokrát můžeme trošku děkovat rozhodčímu, který mohl už v první půli udělit červenou kartu za faul zezadu v jasné šanci, nasštěstí pro nás se tak nestalo, a tak jsme dokráčeli k cennému vítězství. Více k utkání bude zde.

 TORPEDO - FC Kings 4:1


02.04.2014
Premiéra v nových dresech skončila ostudou!

Skif

Premiéra v nových dresech se nám zle nepovedla a od běhavého ukrajinského výběru jsme schytali nepříjemný debakl 3:11, přestože jsme se sešli v poměrně solidní sestavě. čestné úspěchy za nás zaznamenali dvakrát David Cicala a jednou Robert Chačaturov. Více k utkání zde.

 TORPEDO - Skif 3:11


26.03.2014
Na úvod dáváme ve trojce trojku!

Petrohradská BFK

Torpedo vstoupilo do obnovené premiéry ve "trojce" skvěle a bez několika opor vyhrálo 3:0. Úvodní gól dal stylově hráč s číslem 3 - Filip Šmied hned v první minutě utkání, ostatně, jak se stalo několikrát v minulé postupové sezóně. Vyměnil si míč s kapitánem Maškem a umístěnou střelou propálil petrohradského golmana. Druhý gól dal po brejku kanonýr Viktor Chačaturov a třetí přidal ten samý hráč po nádherné akci dnes skvěle hrajícího Vlčka od vlastní poloviny. Jedinou kaňkou na dnešním utkání je obnovené zranění kolena Máry Opočenského. Více k utkání zde.

 TORPEDO - BFK Petrohradská 3:0


16.03.2014
Well done! Porážíme tým Well done!

Well done

Bez možnosti střídání, přesto well done! Porážíme nováčka Hanspaulské ligy složeného výhradně z hráčů z bývalého Sovětského Svazu bez větších potíží 6:2 a ve třetím kole se utkáme s Dynamem UK, devátým týmem podzimní 4.E ligy, který porazil Real Hagrid CF 6:3. Mimochodem další tým složený výhradně z Ukrajinců. Mezi střelce se dnes zapsali všichni tři útočníci, Suchánek zaznamenal čtyři góly, po jednom pak kapitán Mašek s Robertem Chačaturovem. Více k utkání zde.

 TORPEDO - Well done 6:2


16.03.2014
Torpedo posílilo kádr!

Štef

Osmadvacetiletý záložník Jan Štefánek se stal posilou Torpeda Ohrobec po postupu do třetí ligy! Honza, podobně jako několik dalších našich hráčů, s fotbalem začínal na Motorletu a teď patří k oporám 1999 Praha, kterým prošlo již 17 aktivních či neaktivních hráčů Ohrobce. V pondělí byl přeregitrován jako volný hráč ze zaniklého mužstva Druháci, kde mimochodem také působilo několik fotbalistů "A" týmu 1999 Praha. Štefe, hodně štěstí v oranžovém dresu Torpeda!


21.02.2014
Torpedo na jaře ve středeční skupině B!

znaky miš-maš

Na stránkách PSMF se (tak trochu na popud Torpeda Ohrobec) objevilo neoficiální rozdělení tymů do skupin pro jaro 2014. Torpedo bude nasazeno tentokrát do skupiny B, která by měla hrát většinu svých zápasů ve středu. Našimi soupeři budou Ferri FC, Kožich II.FC, Kumpáni, Kings FC, Martini BC, Medvídkova tlapička, Petrohradská BFK A, Santa Tranta PC C, Skif, Tatra 04 a "starý známý" GFC Regent A . Zajímavostí je, že do 3. ligy se posunul i níže zmíněný tým Gente - Yeti FC, který skončil na třetích místech až za Hodkovičkami (před jejich odečtem bodů za nepískání), takže se náš poslední soupeř vinou nepískaní opravdu přiravil o dodatečný postup. Bližší informace, na kterých se momentálně pracuje a kompletní by mělo být do středy 26.02, naleznete tradičně v sekci "soupeři". Kompletní rozpis jednotlivých utkání bude zhruba až za tři týdny.


24.02.2014
Pohárový start se odkládá
- jsme nasazeni až do 2.kola!

Pohár Pavla Formáčka

Start Torpeda Ohrobec do nové sezony se odkládá, protožeť jsme byli z důvodu nízkého počtu přihlášených týmů do Ligového poháru Pavla Formáčka nasazeni rovnou do druhého kola, které je na programu o víkendu 15.- 16. března. V tom se utkáme s Well Done, nováčkovi 8.ligy, který ve víkendovém 1. kole porazil Morovou ránu z 5. ligy po penaltovém rozstřelu. Celkové vítěztví v poháru obhajují FC Holosmetky, které porazily ve finále Vojenské Lesy. Oba finalisté poháru mají zajištěn postup do celostátního Poháru vítězů poháru, organizovaného od roku 2006 Asociací malého fotbalu (hraje se jako víkendový turnaj obvykle v průběhu letních prázdnin následujícího roku).


13.01.2014
Torpedo do nové sezony v nových dresech?

Dres Adidas Squadra

Po vybojovaném postupu do třetí ligy chystá Torpedo obnovit šatník a do jarní sezony by mělo vyběhnout v nových oranžových dresech, tentokrát od značky Adidas. Na hrudi by si měl opět objevit náš jediný sponzor, který od naší poslední sady změnil svoje logo. Oproti předchozí sadě dochází ke změně barvy trenýrek, která bude tentokrát černá a nad čísly dresů již nebudou uvedy jmenovky, které se příliš neosvědčily z důvodu několika změn v kádru v posledních třech letech.


13.12.2013
Hodkovičky přišly o 4 body!

HUFC

Tým Hodkovičky United přišel o 4 body za nedelegování dvojice rozhodčích na dva zápasy ze dne 2.12.. Kromě toho dostal i peněžitou pokutu 600,- a tím, že přišel o čtyři body se nejen připravil o 80% šanci na dodatečný postup jako nejlepší tým ze třetích míst, ale i se posunul na čtvrté místo tabulky, a tak přišel i odměnu od PSMF za 3. místo ve 4. lize ve výši 700,-. Šanci na dodatečný postup tak získává tým Gente - Yeti FC ze 4.E ligy, který získal 16 bodů jako Hodkovičky před odečtem, ovšem oproti nim měl o jeden jediný gól horší skóre. Tohle se teda Hodkovičkám opravdu nepovedlo.


07.12.2013
S kým se Torpedo utká na jaře?

znaky miš-maš

Po právě skončené pro nás úspěšné sezóně podzim 2013 je jasné, které týmy sestupují, které se v soutěži udržely a které naopak postupují. Pro Torpedo, hrající zápasy PO+ST+PÁ, by měla být vybrána jedenáctka soupeřů z těchto týmů (bez záruky): sestupující ze 2.ligy: G.I.C La Plate de Cünde, Stará dáma a Městská policie, nestupující ani nepostupující ze 3. ligy: Celtic THK, kde od podzimu působí náš bývalý hráč Tomáš Burda, Orange Predators A, Pajzovna FC, Ujde to 1980 SK, Útlum, Berlínští lvi, Ekonom WT, Inter Ohradní, SquashArena, Tatra 04, Petrohradská BFK A, Hertha ZMZ, Kumpáni, Martini BC, Bakera, Tramway FC, Sedm zbabělých B, Celtic Prague FC, Ústavan 01 KK, Ferri FC a Real TIDE XXL a postupující z "čtyřky": BongoBongo AC, Don Giovanni, Skif, Kožich II.FC, GFC Regent A, Medvídkova tlapička a Libčice FC.


28.11.2013
5:1, díky, čau!

HUFC

Torpedo v klíčovém zápase o postup a před nevšední diváckou kulisou nezaváhalo a po fantastickém výkonu všech hráčů si po čtyrech letech opět zahraje 3.ligu! Na úvodní gól Suchánka navázal hattrickem uzdravený Viktor Chačaturov. Hodkovičky skórovaly pouze jednou, kdy se mezi střelce zapsal nejlepší kanonýr soutěže Dominik Pechar. Symbolickou tečku za dnešním utkání udělal neskutečným zákrokem brankář Nezbeda, který odchází na určitý čas rozdávat radost do zahraničí. Jedinou kaňkou kromě nevlídného počasí byl naprosto tragický výkon ukrajinského rozhodčího a jeho připitého asistenta. Zároveň se dnes rozhodlo o třetím sestupujícím, kterým se stali Démoni, a to jen díky o dva góly horšímu skóre než má Sklenářka (vzájemný zápas mají 0:0, takže rozhodovalo skóre). Třetí ligo, vítej zpátky! Více k utkání zde.

 TORPEDO - Hodkovičky United FC 5:1


11.11.2013
O všem se rozhodne v posledním kole!

Stará garda

Oranžovo-bílí zvládli důležitý duel se Starou gardou a po zodpovědném výkonu zaslouženě vyhráli 3:0. Úvodní gól zaznamenal navrátilec do sestavy a budoucí tatínek Löffelmann, další dva góly pak přidali obránce Šmied a aktivní Opočenský. Kaňkou nad zápasem bylo zranění playmakera Viktora Chačaturova a naprosto tragický výkon rozhodčího. O druhou vstupenku zajišťující přímý postup do třetí ligy si tak v přímém souboji zahrajeme v posledním kole proti Hodkovičkám, který je na plánu až za 18 dní. Pevně doufejme, že do té doby bude Viktor plně k dispozici. Více k utkání zde.

 TORPEDO - Stará garda 3:0


08.11.2013
Bez nervů a za dva body!

Hell´s boys

Poprvé jsme si proti Hell´s boys zahráli bez emocí a zaslouženě dokráčeli k vítězství 5:2, i když v závěru se musel několikrát vyznamenat brankář Nezbeda. Na dva úvodní góly Šmieda a Roberta Chačaturova navázal dvěma zásahy Viktor Chačaturov a poslední pátý gól si dali "pekelnící" sami, ovšem velký podíl na něm měl dnes agilní Robert Chačaturov.Více k utkání zde.

 TORPEDO - Hell´s boys 5:2


25.10.2013
Reklama na ofenzivní fotbal!

PAPE Dejvice

Torpedo ve šlágru kola, který byl ofenzivním festivalem, vybojovalo bod za remízu 7:7, přestože už pohrávalo o tři branky a stále si tak drží šanci na postup, ovšem ve zbylých třech duelech by mělo naplno bodovat. Hattrick dnes zaznamenal Viktor Chačaturov, dva góly pak Opočenský a jeden pak přidal stoper Šmied se Suchánkem. Více k utkání zde.

 TORPEDO - PAPE Dejvice 7:7


25.10.2013
Po přesvědčivém výkonu zasloužené dva body!

Guatemalské ještěrky

Oranžovo-bílí se dnes sešli v solidní sestavě, a to i navzdory nástrahám velkoměsta a zaslouženě dokráčeli k vysokému vítězství 6:2. K úvodní brance stopera Šmieda přidali po dvou Viktor Chačaturov se Suchánkem a jednou se mezi střelce zapsal Kozák. I soupeř si vytvořil několik šancí a přestože brankář Nezbeda předvedl velice solidní výkon, dvakrát kapituloval. Příští páteční zápas s PAPE Dejvice může být tím klíčovým k dalšímu vývoji ve skupině. Navíc tomuto soupeři máme co vracet. Více k utkání bude zde.

 TORPEDO - Guatemalské ještěrky 6:2


18.10.2013
O osudu utkání rozhodli brankáři!

Demence

Mezi tři tyče se musel opět postavit kapitán Mašek a na svůj svátek se tak celkem dokonale ztrapnil. Z šesti střel pustil za svoje záda hned čtyři góly a zejména první dva byly rozhodně k chycení. Naopak soupeřův gólman se vyznamenal a zejména proti Viktoru Chačaturovovi měl svůj den, za svoje záda pustil jen střelu Opočenského, který se tak zapsal mezi střelce Torpeda vůbec poprvé a Cicala a dá se říci, že dnešní duel nerozhodla převaha na hřišti ale pouze výkon brankářů.. Více k utkání zde.

 TORPEDO - Těžká demence 2:4


02.10.2013
Torpedo si s Démony poradilo i bez brankáře!

Demoni

Torpedu nebyl v duelu s Démony j dispozici ani jeden z možných gólmanů Hosnedl-Procházka-Nezbeda, a tak se mezi tři tyče postavil kapitán Mašek. Do pole se však oproti jarnímu duelu sešla solidní sestava a tak se spíš čekalo jak zachytá gólman na druhé polovině. Ten svůj tým několikrát opravdu podržel, ovšem výborně hrající Torpedo vždy zastavit nedokázal. To se nakonec prosadilo osmkrát a zaslouženě tak porazilo Démony 8:3, které dokázalo zazlobit jen krátec pře půlí a na začátkuté druhé. Čtyřmi góly se dnesk blýskl Viktor Chačaturov a překonal tak hranici více než jednoho ligového gólu na zápas. Více k utkání zde.

 TORPEDO - Démoni 8:3


23.09.2013
Vesnické derby pro Torpedo!

Libčice

Torpedo s novicem Opočenským a dvojicí Kozák-Cicala, kteří oblékli dres po hodně dlouhé době zvládlo duel s dosud suveréními Libčicemi a vyhrálo 4:3, přestože na začátku druhé půle prohrávalo 2:1. Hattrickem se dnes blýskl kanonýr Suchánek a úvodní branku přidal navrátilec Cicala. Více k utkání zde.

 TORPEDO - FC Libčice 4:3


21.09.2013
Torpedo posílí Marek Opočenský!

Mára

Jednadvacetiletý záložník Marek Opočenský by se měl od pondělka stát hráčem Torpeda Ohrobec! Přichází jako další, již 13. hráč z kolonie velkého fotbalu - 1999 Praha. Většinu své dosavadní kariéry strávil v pražském Motorletu a svoji premiéru v oranžovo-bílém dresu by tak mohl stylově zahájit právě na hřišti tohoto klubu, kde Torpedo nastoupí ve 4, kole proti lídrovi soutěže FC Libčice.


16.09.2013
Tak to bylo hodně nepovedné jubileum!

1.FP Praha

Jubilejní 300. ligový zápas jsme naprosto nezvládli a přestože jsme o půli vedli zaslouženě 1:0, kdy se hezky trefil Suchánek, nakonec jsme prohráli 1:4. Platilo tradiční "nedáš dostaneš", kdy doteď kapitán Mašek nechápe, co dokázal neproměnit a co soupeř hned z protiútoku přetavil ve vyrovníní. Pak přišla věc, která se taky moc nepovedla - Andrejův faul z kategorie krimi a lehkým sádrovým aroma (naštěstí zůstalo jen u vůně) a dohrávka ve čtyrech kusech v poli. Sečteno, potrženo - zbytečná prohra 1:4. Příště nás čeká duel buď a nebo "vesnické derby" proti ambiciózním a údajně trošku arogantním Libčicím. Více k utkání zde.

 TORPEDO - 1.FP Praha 1:4


13.09.2013
Torpedo v infarktovém závěru nakonec vyhrálo!

Homogen

Torpedo v nepříliš kvalitním utkání vyhrálo 6:4, ovšem dnes to byla velká hra nervů. Když už jsme v polovině druhé půle vedli 4:1, zdálo se, že dohrajeme v poklidném tempu, ovšem opak byl pravdou. Soupeř se kousl a pět minut před koncem sroval na 4:4. Naštěstí máme v našich řadách exceletního střelce Viktora Chačaturova a ten svým čtvrtým a pátým gólem v zápase rozhodl, že oba body budou naše. Hned za tři dny nás čeká další duel, tentokrát jubilejní s pořadovým číslem "300" proti 1.FP Praha. Více k utkání zde.

 TORPEDO - 1.FC Homogen B 6:4


06.09.2013
Torzo Torpeda vyválčilo bod!

FC Sklenářka

Torpedo bez opor Suchánka, V. Chačaturova, Vlčka a Kozáka vydřelo v Běchovicích bod za bezrankovou remízu. V sestavě, jaké nastoupilo, je to jistě úspěch, nicméně soupeř byl rozhodně k poražení. Dvě největší šance spálil kapitán Mašek, který poprvé nastoupil v roli otce. Na druhou stranu je třeba přiznat, že soupeř si vypracoval několik slušných šancí, ale skvělý Nezbeda byl proti, a tak je dělba bodů spravedlivým vyjádřením poměru sil na hřišti. Více k utkání zde.

 TORPEDO - FC Sklenářka 0:0


22.08.2013
Torpedo opět ve skupině D!

Znaky mix

Torpedo i na podzim bude hrát v "páteční" skupině D. A našimi soupeři budou opět jako na jaře Hell´s boys, Démoni, FC Sklenářka, PAPE Dejvice a Hodkovičky United FC, dále pak "staří známí" Těžká demence, Guatemalské ještěrky, Homogen 1.FC B a Stará garda a také dvojice 1.FP Praha a FC Libčice, se kterými jsme se ještě nikdy v historii neutkali. Narozdíl od jara, kdy jsme až na jeden zápas hráli vše v pátek, teď máme rozpis pestřejší: tři pondělky, jednu středu a zbytek tedy opět v páteční večery. Sezónu opět zahajujeme v Běchovicích, kde vyběhmene proti Sklenářce. Informace o soupeřích naleznete tradičně v sekci soupeři..


21.06.2013
Sezónu zakončujeme jasným vítězstvím!

Oratoř

V posledním kole, kdy jsme hráli už jen o třetí místo, které by za jistých okolností mohlo znamenat postup (pokud by se někdo z vyšší soutěže nepřihlásil - aktuálně jsme druzí na třetích místech celé čtvrté ligy za Dynamem UK, který ve 4.E lize získal 15 bodů, a nejhůř budeme třetí, 4.F liga se totiž dohrává až tento víkend a tam je situace stále nejasná) jsme jasně porazili Oratoř Kobylisy hladce 8:2 a na základě ostatních výsledků nakonec Oratoř posíláme o soutěž níž. Hattrickem se dnes blýskl Robert Chačaturov, dvě branky pak zazamenali Andrej Šnajder a Filip šmied a úvodní branku pak Nezbeda. Vzhledem k ostatním výsledkům nám k přímému postupu nakonec chyběl bohužel jediný bodík a zároveň pikantní je, že oba postupující týmy jsme celkem hladce porazili. Naopak to, že nepostupuje PAPE Dejvice, je po výkonu, který proti nám předvedlo, obrovským překvapením. Více k utkání bude zde.

 TORPEDO - Oratoř Kobylisy 8:2


07.06.2013
Lazaret nestačil na nažhavené Démony!

Démoni

Torpedo bez Suchánka, Viktora Chačaturova, Vlčka a Kozáka nestačilo na průměrné Démony a přestože vedlo po brance Šmieda 1:0, nakonec po tragickém druhém poločase zaslouženě prohrálo 1:4 a padá tak z prvního místa tabulky až na čtvrtou pozici a na postup tak může prakticky zapomenout. V posledním kole se utkáme za 14 dní na Pražačce s Oratoří Kobylisy. Více k utkání bude zde.

 TORPEDO - Démoni 1:4


31.05.2013
Po tragickém úvodu si zamotáváme cestu za návratem do "trojky"!

HUFC

Torpedo se opět sešlo na poslední chvíli a po katastrofálním úvodu prohrávalo po 20 minutách už 0:3. Naštěstí jsme ještě do půle snížili Viktorem Chačaturovem na 1:3 a v druhém půli přitlačili soupeře, bohužel bez gólového efektu. Kontaktní gól jsme dali až příliš pozdě, kdy na konci akce byl opět Michal Suchánek, a z obrovského závěrečného tlaku se nám vyrovnat nepodařilo a tak nás čeká ještě hodně trnitá cesta za postupem, který máme jen díky příznivým výsledkům 9.kola stále ve svých rukou. Více k utkání zde.

 TORPEDO - Hodkovičky United FC 2:3


22.05.2013
Torpedo ve šlágru drtí Pecky!

Restaurace u Pecků

Torpedo v zápase sezóny po pátečním neslaném nemasném výkonu s Hell´s boys zabojovalo a doslova přejelo první "Pecky" vysoko 10:2 a vrací se tak na první místo tabulky! A pokud ve zbylých třech zápasech získá alespoň 5 bodů, vrátí se po čtyřech letech do "trojky"! Čtyři góly dnes zaznamenal Michal Suchánek, hattrick pak Viktor Chačaturov a po jedné brance pak Robert Chačaturov, Ladia Nezbeda a Honza Slameň, který oblékl dres Torpeda po dvou letech. Více k utkání zde.

 TORPEDO - Restaurace u Pecků B 10:2


22.05.2013
Zlobivý Vašík z Hell´s boys si jednou nezahraje!

Primitiv

Jeden z největších primitivů a unfair hráčů, co pobíhají po hanspaulských hřištích, Václav Nykl z týmu Hell´s boys, dostal od STDK stop na jeden zápas poté, co byla ohodnocena jeho brutální kosa v závěru pátečního utkání s Torpedem jen žlutou kartu. Byla to však už jeho druhá žlutá v probíhající sezoně, takže Vašík dostal automaticky stop na jedno utkání. Takže proti týmu Hodkovičky united určitě nenastoupí. Na jaře si dal tak trochu načas, protože na podzim toto individuum stihlo stopku na jeden zápas už za jedno zářijové utkání, když byl jeho "výkon" ohodnocen hned dvěma žlutými během 60 minut.


17.05.2013
Smolná prohra s nefotbalovými Hell´s boys!

Hell´s boys

Po 14 dnech jsme nastoupili k dalšími duelu, tentokrát nás na svém hřišti na Zákostelní čekal náš neoblíbený soupeř - Hell´s boys, se kterým byly všechny duely hodně vyhecované. A bylo tomu i tentokrát. Bohužel minulý týden se na velkém fotbale zranil Honza Vlček a nakonec chyběl i střelec Suchánek. K tomu všemu se ještě přidala tradiční páteční dopravní zácpa a tak musel na chvíli naskočit i nemocný Mašek. V první půli se servíroval z obou stran naprosto otřesný fotbal a nezaujatý divák musel jen kroutit hlavou, kdyby se doslechl, že se jedná o čtvrtou ligu. S takhle nefotbalovým soupeřem jsem se opravdu dlouho nesetkali, ale i my jsme dnes žádnou krasojízdu nepředváděli. Obrovskou šanci zhruba ve 20. minutě si vypracoval překvapivě soupeř, ale ani napětkrát nepřekonal skvělého Hosnedla. To se soupeři povedlo až v úplném závěru poločasu, respektive nám - Maťo Kováč vhodil aut tak nešťastně, že se ho rovnou zmocnil soupeř snadno prostřelil mezi nohama Hosnedla - 0:1. Nástup do druhé půle jsme měli raketový a už po pěti minutách se krásně usmístěným "golfovým úderem" prosadil střelec posledních kol, Andrej Šnajder a bylo to 1:1. Bohužel po našem až drtivém tlaku si "pekelníci" vybojují roh a po jeho zahrání si nešťastně sráží míč do vlastní sítě Robert Chačaturov, který okamžik předtím teprve dorazil k utkání. V závěru duelu máme sice obrovský tlak, ale bez gólového efektu a tak dnes prohrává oslabený, ale i tak lepší tým. Již tuto středu nás čeká duel sezony, kdy nastoupíme proti první týmu tabulky - Restauraci u Pecků. Více k utkání bude zde.

 TORPEDO - Hell´s boys 1:2


14.05.2012
Polární záře přišla o 4 body!

Polární záře

Tým Polární záře přišel o 4 body, protože nedelegoval rozhodčí na dva zápasy dne 5.5.. Jelikož zatím nasbíral jen tři body za vítězství nad Realem Prd a remízu s Hodkovičkami, uzavírá aktuální tabulku s mínus jedním bodem.


03.05.2013
Andrej Šnajder devátým "stovkařem" Torpeda!

Andrej

Jednatřicetiletý obránce Andrej Šnajder odehrál proti Gumídkům svůj stý ligový zápas v dresu Torpeda Ohrobec! Svůj jubilejní zápas navíc okořenil gólem na 2:0 v posledních vteřinách utkání, celkem tak má na svém kontě 29 ligových branek. Ve čtyřech zápasech nastoupil jako brankář a jednou si dokonce připsal čisté konto. V Torpedu je od jara 2006, kdy přestoupil z týmu 64! FC Kobylisy. Vůbec první zápas v oranžovém dresu odehrál v poháru, kdy jsme schytali v oslabené sestavě debakl 3:11 od Emperators. V této soutěži si pak připsal ještě šest dalších startů.


03.05.2013
Gumídkům vracíme podzimní porážku!

Gumídci Méďové

Proti Gumídkům se nám narozdíl od PAPE odveta za podzim podařila a po brankách Suchánka a jubilanta Šnajdera v úplném závěru vyhráváme zaslouženě 2:0. Střelecky naprázdno naopak vyšel po jedenácti zápasech v řadě Viktor Chačaturov. V dalším kole, které je na programu až za 14 dní, nás čekají Hell´s boys. Více k utkání zde.

 TORPEDO - FC Gumídci Méďové 2:0


26.04.2013
Torpedo od PAPE dostalo opět těžký direkt!

PAPE Dejvice

Ani odveta za podzimní debakl se nám nepovedla a PAPE nás opět semlelo, tentokrát "jen" 3:9. V prvním poločase jsme se soupeřem ještě drželi krok, když na úvodní gól soupeře dokázal odpovědět Suchánek. Ovšem minutu pře půlí jsme dostali smolný gól na 1:2, což byl patrně klíčový okamžik celého duelu. Hned v úvodu druhé půle jsme dostali branku na 1:3 a pak totálně odpadli a dostali v rychlém sledu další tři kusy. Pak ještě vykřesal jakous naději Viktor Chačaturov, když se gólově prosadil ve svém jedenáctém (!) zápase v řadě. Bohužel hned z rozehrávky PAPE zvýšilo na rozdíl pěti branek. Jediným naším světlým momentem byl v tuto chvíli nádherný gól Šnajdera když dělovkou z dobrých patnácti metrů vymetl šibenici. Pak však dostáváme ještě devátý gól a jsme rádi, že nakonec nedostáváme potupnou desítku. Každopádně první ligová porážka od 17. října je na světě, a to teda pořádná. Více k utkání bude zde.

 TORPEDO - PAPE Dejvice 3:9


19.04.2013
Torpedo stále jen vítězně!

Polární záře

I ve 4.kole Torpedo nezaváhalo a s o poznání kvalitnějším soupeřem než minule vyhrálo 6:3, když už vedlo dokonce 6:1. Hvězdou večera byl tentokrát Viktor Chačaturov, který neměl prsty jen u jediné naší branky, a to té úvodní, kdy se po hrubé chybě gólmana "polárníků" prosadil z poloviny Šmied. Pak se Viktor sám dvakrát prosadil a o poločase jsme zaslouženě vedli 3:0. Po lehkovážném úvodu druhé půle se prosadil po sérii šancí soupeř, ovšem pak utekl opět Viktor Chačaturov a zvýšil na 4:1. Poté připravil dvě branky pro Maška a Roberta Chačaturova a vedli jsme v polovině druhé půle rázem 6:1. Bohužel závěr utkání se nám příliš nepovedl a soupeř zaslouženě dvakrát korigoval na konečných 6:3. Více k utkání bude zde.

 TORPEDO - Polární záře 6:3


12.04.2013
Torpedo drtí Améby!

AFC Améby

Torpedo i ve třetím kole nezaváhalo a tentokrát porazilo nevýrazné Améby snadno 8:3, když o poločase vedlo už 5:1. Dvě branky dnes zaznamenali Šmied, Šnajder a Suchánek, po jedné pak Vlček, který se poprvé zapsal mezi střelce v dresu Torpeda a Viktor Chačaturov. V příštím kole nás čeká patrně o poznání kvalitní soupeř - Polární záře. Více k utkání bude zde.

 TORPEDO - AFC Améby 8:3


05.04.2013
I ve druhém kole vítězně!

Real Prd

S novou posilou Honzou Vlčkem, ovšem bez střelce prvního kola Suchánka, jsme i ve druhém kole zvítězili a po bezbrankovém poločase jsme po brankách Viktora Chačatuova, Šnajdera a Kováče zvítězili zaslouženě 3:0. Soupeř si vypracoval několik šancí, ale absolutně selhal v koncovce a nebo je vychytal dnes vynikající Hosnedl, který si tak připisuje šesté čisté konto v Hanspaulské lize po dlouhých 16 měsících. Více k utkání zde.

 TORPEDO - Real Prd 3:0


03.04.2013
Torpedo získalo výraznou posilu!

Vlčák

Třiatřicetiletý záložník Jan Vlček posílil těsně po začátku sezony Torpedo Ohrobec z ex-ligového týmu Borek Hodinářství, které již nadále působí pouze ve veteránské lize. Fotbalista se zkušenostmi z ČFL a divize například v dresu Motorletu (odkud se zná se svými staronovými spoluhráči Suchánkem a Šmiedem), Admiry, Roudnice a Vyšehradu naposledy působil v německém TSV Straubing, který před nedávnem zbankrotoval. Honza je již od úterý hráčem Torpeda a jeho připravovaný přestup se upekl tuto neděli ve vršovické Kozlovně ;-). Již tento pátek může poprvé nastoupit v oranžovo-bílém dresu ve 2.kole proti Realu Prd.


29.03.2013
Suchyho gólová exploze v Běchovicích!

FC Sklenářka

Torpedu se povedl neskutečný obrat, když nepříznivý stav 0:3 po uvodní čtvrhodice ještě do půle otočilo na 6:3 a nakonec soupeře zasypalo devíti góly. Lví podíl na dnešním výsledku má Michal Suchánek, který zaznamenal neskutečných šest gólů. O další tři góly se pak postrarali bratři Chačaturovové a Filip Šmied po přihrávce dnešní superstar - Suchyho. Překvapený soupeř už jen korigoval v závěru na konečných 9:4, a tak zahajujeme sezónu podobně jako před čtyřmi roky, kdy jsme stejného soupeře porazili také o pět branek (7:2). Více k utkání zde.

 TORPEDO - FC Sklenářka 9:4


17.03.2013
Torpedo se poprvé v historii nesešlo k utkání!

The Penguins 6:5 B

Torpedo si uřízlo pořádnou ostudu, když ve 2. kole Ligového Poháru Pavla Formáčka vůbec poprvé v historii nenastoupilo k utkání. Nedělní odpolední výkop se totiž ukázal pro většinu hráčů jako nereálný, a tak proti The Penguins 6:5 B prohravá kontumačně 0:6 a v poháru tak pro letošní sezonu končí a může se tak plně soustředit jen na ligovou soutěž, kde již za necelých 14 dní, v pátek 29.03., vyběhne v Běchovicích proti FC Sklenářka.

 TORPEDO - The Penguins 6:5 B 0:6 k.


12.03.2013
Torpedo opět ve skupině D!

Znaky mix

Torpedo bude hrát na jaře v "páteční" skupině D. Našimi soupeři budou opět Hell´s boys, Démoni, FC Gumídci Médové, FC Sklenářka, PAPE Dejvice, patrně favorit skupiny. Dále pak staří známí Oratoř Kobylisy (3.liga, 3. místo), FC Hodkovičky United (5.liga, 1. místo, bez ztráty bodu!), AFC Améby A (4.liga, 8.místo), Real Prd (5. liga, 2. místo) a Polární záře (5. liga, 1. místo). Bližší informace o soupeřích naleznete v sekci soupeři.


03.03.2013
Torpedo přes Pragochmel do 2.kola!

Pragochmel Blšany

Ohrobectí zahájili jarní sezónu tradičně ligovým pohárem Pavla Formáčka, kde je v 1. kole čekal šestiligový Pragochmel Blšany. Roli favorita jsme nakonec zvládli, a po vítězství 4:3, kdy se naše branky postarali dvakrát Viktor Chačaturov a jednou Suchánek s Kováčem, postupujeme do 2. kola. Zde naopak my bude papírovým outsiderem, neboť nás čeká tým The Penguins, který hraje 2. ligu. Více k utkání zde.

 TORPEDO - Pragochmel Blšany 4:3


12.12.2012
S kým se Torpedo utká na jaře?

znaky miš-maš

Po právě skončené sezóně podzim 2012 je jasné, které týmy sestupují, které se v soutěži udržely a které naopak postupují. Pro Torpedo, hrající zápasy PO+ST+PÁ, by měla být vybrána jedenáctka soupeřů z těchto týmů (bez záruky): sestupující ze 3.ligy: Kehar Club FC, Kings FC, Tlakové galoše, SquashArena, VŠSK MFF UK A, Oratoř Kobylisy, Pražská legie 2000 a Důchodci, nestupující ani nepostupující ze 4. ligy: Domácí potřeby A, Kumpáni, Tatran Válec, Limita, Ramutant CF, J.R.Club A, Nikdo nikde, Kříženeček, Inter Bubeneč, Pozdní sběr II, Pašáci, Mystique Dynamo CF, Celtic THK, Relax-FC, Hell´s boys, Sklenářka FC, Gumídci Médové FC, Démoni a Fugas CF A a postupující z "pětky": Don Giovanni, Stará garda, Sebranka FC A, Lucián FC B, Autobazar Duo A (na 85% dodatečně postoupí), Medvídkova tlapička, Restaurace U Pecků B, Polární záře a Real Prd. Zde budou odkazy na los skupin pro skupinu A, skupinu C a skupinu D, (Ve skupině B bychom neměli hrát, protože ta má hrací termíny ÚT+ČT). Jinak, co se postupů týče, zajímavostí je, že z 6.ligy do páté postoupila hned pětice týmů, se kterými jsme se nedávno utkali: Kvantanámo, Havri Havri, Pivojs s.r.o.1.FC, Kožich II.FC a Strašnická šlechta.


30.11.2012
Torpedo rozhodlo o třetím sestupujícím!

Guatemalské ještěrky

Torpedo gólem kapitána Maška v posledních vteřinách zápasu vybojovalo remízu 3:3 a rozhodlo tak o definitivním sestupu Guatemalských ještěrek o soutěž níž. Soupeř se dnes prezentoval sympatickým výkonem a nutno dodat, že si vypracoval daleko více šancí než oranžovo-bílí, které dnes podržel gólman Nezbeda. Ještěrky se ujaly vedení 1:0, poté otočilo Torpedo na 2:1, když se o naše góly postarali po rohovém kopu Kozák a po individuální akci Viktor Chačaturov, avšak ještě do půle Ještěrky vyrovnaly. Zhruba tři minuty před koncem se jim povedl dokonalý obrat, ovšem v posledních vteřinách jsme po pěkné akci vyrovnali na konečných 3:3. Sezónu tak zakončujeme s deseti body na sedmém místě a pevně doufáme, že ta příští bude o poznání lepší. Více k utkání zde.

 TORPEDO - Guatemalské ještěrky 3:3


17.11.2012
Tým FC Reds vyloučen ze soutěže!

Reds

Tým FC Reds, který už na začátku sezóny přišel o 6 bodů, nekonec soutěž nedohraje a jeho výsledky by měly být anulovány. Reds totiž podruhé za sebou nenastoupili k utkání a to podle pravidel PSMF znamená vyloučení z probíhající soutěže. Mělo by se tak stát ale až ve středu 21.11. při nejbližším zasedání STDK. V tabulce 4.D ligy to způsobí jen kosmetické změny. Nejvíce na tom vydělá Kontis, který jako jediný s Reds zaváhal a připíše si tak další dva body, ale i tak je jasným sestupujícím. Torpedo porazilo Reds jen 2:1, takže si vylepší jen skóre. Naopak Tramway, která vyloučené porazila 10:0 si v tabulce kuriózně o 4 vstřelené góly pohorší. Pro Hell´s boys, kteří s nimi měli hrát v posledním kole, tak sezóna již skončila a vyloučeným Reds tak už nestihnou v případě neúspěšného průběhu zkontrolovat registračky.


14.11.2012
Torpedo v mlze vybojovalo záchranu!

Fugas

Torpedo v dramatickém duelu za téměř neregulérních podmínek porazilo Fugas stejně jako před týdnem Démony 3:2 a zachránilo se v soutěži, protože v pátek porazila Sklenářka Guatemalské ještěrky 5:2, a tak nemůžeme skončit hůř jak osmý. O dnešní branky se postrali Viktor a Robert Chačaturovovi a kanonýr Suchánek. Famózní výkon předvedl brankář Hosnedl, který se vrátil do sestavy poprvé po operaci kolene a hlavně díky němu jsme inkasovali jen dvakrát. Více k utkání zde.

 TORPEDO - CF Fugas "A" 3:2


07.11.2012
Torpedo udělalo důležitý krok k záchraně!

Démoni

Torpedo i potřetí za sebou vyhrálo a udělalo tak důležitý krok k záchraně ve 4.lize. Dnes jsme měli místy až drtivou převahu a jen díky skvěle chytajícímu golmanovi Démonů jsme se k vítězství protrápili až do úplného závěru. Po smolném poločase 0:1, kdy jsme inkasovali opravdu z ojedinělé šance, jsme se po pauze konečně začali gólově prosazovat. Nejprve ve 33. minutě Suchánek a ve 48. minutě Viktor Chčaturov. Bohužel pět minut před koncem prudký aut soupeře si nešťastně tečoval Procházka o tyč do brány, aniž by se soupeř dotkl balonu - 2:2. Ale dvě minuty poté přichází nádherná dělovka Suchánka a jeho 26. gólem v 26. ligovém zápase vítězíme naprosto zaslouženě 3:2! Více k utkání zde.

 TORPEDO - Démoni 3:2


30.10.2012
Ondřej Kozák odehrál stý ligový zápas za Torpedo!

Koza

Třiatřicetiletý záložník Ondřej Kozák odehrál proti Tramwayi svůj stý ligový zápas v dresu Torpeda a stává se tak osmým hráčem Ohrobce, který této mety dosáhl! Duel navíc okořenil důležitým vyrovnávacím gólem na 3:3 těsně před změnou stran. Za Ohrobec si tak připsal celkem 26 ligových gólů. Do Torpeda přišel na jaře 2005 z týmu VŠSK MFF UK a hned v prvním zápase v novém týmu v 5. lize proti Jabadabadoo Prosek (5:0) vsítil dvě branky.


29.10.2012
Tramway odkloněna z vítězné koleje!

Tramway

Torpedo i v šesti hráčích přetlačilo rozjetou Tramway! Po poločase 3:3, když se o naše góly postarali Suchánek, Šmied a Kozák, přidal rozhodující gól opět Suchánek a připsali jsme si tak cenné vítězství nad dosud neporaženou Tramwayí! Stý ligový zápas v dresu Torpeda navíc oslavil nejen vítězstvím, ale i vyrovnávacím gólem na 3:3 Ondra Kozák. Minimálně do pátku se tak konečně posouváme mimo pozice znamenající sestup. Více k utkání zde.

 TORPEDO - FC Tramway 4:3


24.10.2012
Torpedo získává důležité dva body!

1.FC Kontis

Torpedo konečně získává 2 body, když poráží předposlední Kontis! Pět minut před koncem první půle se po nádherné akci prosazuje Šmied a dává tak svůj 50. ligový gól v dresu Torpeda. Poločas tak vyhráváme 1:0. V úvodu druhé půle přidáme další dva góly, nejprve Suchánek, a poté krásnou přízemní střelou Viktor Chačaturov a vypadá, že je rozhodnuto. Bohužel pak jsme nepochopitelně nechali soupeře dvakrát se prosadit a jsou to nervy až do poslední minuty, kdy po průniku Roberta Chačaturova uzavírá skóre opět Filip Šmied. Více k utkání zde.

 TORPEDO - 1.FC Kontis 4:2


17.10.2012
Smůla nás stále neopouští!

Ústavan KK

Torpedo naplnilo roli outsidera a ačkoliv bylo dnes lepším týmem, soupeř si přesto odváží všechny body. První poločas skončil 1:0 pro Ústavan po nádherné střele do šibenice téměř z poloviny hřiště. Nám vyšel úvod druhé půle, kdy se prosadil po autu hlavou Viktor Chačaturov. Soupeř šel pár minut poté opět do vedení a nám se podařilo 12 minut před koncem po sérii šancí vyrovnat. Bohužel tahle sezńa nám nepřeje a to se opět potvrdilo a Ústavan minutu a půl před koncem rozhoduje z přímáku na 3:2. Více k utkání zde.

 TORPEDO - KK Ústavan 01 2:3


12.10.2012
Torpedo ztratilo vyhraný zápas!

Sklenařka FC

Pohodový první poločas a po brankách Suchánka a Roberta a Viktora Chačaturových vedeme 3:1 a když zvyšoval na začátku druhé půle Cicala na 4:1, zdálo se, že důležitý zápas o záchranu ve "čtyřce" v klídku vyhrajeme, ale kdepak! Tahle sezóna je prostě zakletá. Nepovedený zbytek druhé půle a inkasované tři góly a rozcházíme se tak s nevýrazným soupeřem 4:4 a zaděláváme si tak na velké problémy, abychom 4. ligu udrželi. Více k utkání zde.

 TORPEDO - FC Sklenářka 4:4


03.10.2012
PSMF nás posílá na dno tabulky!

PSMF

STDK PSMF rozhodla, že v utkání Torpedo Ohrobec - Hell´s boys nastoupil za domácí hráč, který při konfrontaci, která proběhla až po konci (!) utkání, neprokázal svoji totožnost. Zápas tak byl kontumován v náš neprospěch a navíc nám byly odečteny 2 body a kapitán Mašek dostal stop na 5 zápasů. Bohužel tak PSMF jedná v rozporu s vlastními pravidly. Ohrobecké tak rázem čeká místo bojů o vysněný návrat do třetí ligy boj o přežití ve "čtyřce".01.10.2012
Torpedo porazilo poslední Reds!

Reds FC

Torpedo v dnešním souboji dvou vynikajícíh golmanů uspělo a vydřelo cenné vítězství nad posledními Reds 2:1. O oba naše góly se ve druhém poločase postaral Suchánek, hvězdou utkání však byl dnes brankář Nezbeda, který dnes zlikvidoval několik obrovských šancí ofenzivně laděného soupeře. Reds ukázali, že i když jsou téměř jistým sestupujícím, musí se s nimi počítat a jistě nějaké body do konce sezóny získají. Více k utkání zde.

 TORPEDO - FC Reds 2:1


24.09.2012
Konečně výhra! Potvrdíme to u zeleného stolu?

do konce sezóny získá.
Hell´s boys

Ale kdybyste to viděli, ten obrat!? Prohráváme 0:2, ale neskutečně otáčíme, ještě do půle snižuje Víťa a ten samý hráč přidává i vyrovnávací gól, i když soupeř sice tvrdí, že z otočeného autu, pak se i zaslouženě začervená, a nakonec, sladké vítězství - konečně! Při power play dává vítězný gól Robert Chačaturov a na 4:2 v závěru Filip Šmied. Bohužel z vítězství se radujeme jen na dvě minuty - po zápase se pouští soupeř do takové ubohosti, konfrontace. Bohužel pro ně na ni dle pravidel PSMF nemá právo, viz. článek 36 soutěžního řádu.! důkaz (printscreen diskuzního fóra z 25.9.12 v 17:20) , kde Hell´s přiznávají, že ke konfrontaci došlo až po utkání. Jak rozhodne PSMF se dovíme snad během několika dní. Více k utkání zde.

 TORPEDO - Hell´s boys 4:2


21.09.2012
Tak to se nepovedlo!

PAPE Dejvice

Měla to být vítězná oslava navrátu Karena Chačaturova po těžké nemoci, ale bohužel dneska jsme v oslabené sestavě na soupeře prostě neměli a prohráli zaslouženě vysoko 3:10. Už po prvních zhruba 5 minutách jsme prohrávali 0:3, ale přesto se nám povedlo dvěma rychlými góly vrátit zpět do zápasu. Technicky a fyzicky vyspělý soupeř však ještě do půle navýšil svoje vedení na 4:2 a v druhé půli jsme již zcela odpadli a PAPE nám nakonec dalo potupnou desítku. Ale je to jen fotbal, Karene, vítej zpátky! ;-) Více k utkání zde.

 TORPEDO - PAPE Dejvice 3:10


20.09.2012
Malý fotbal v České televizi !

PSMF

Malý fotbal získal mediální partnerství s Českou televizí. První Magazín malého fotbalu (bude to měsíčník) bude vysílán: 27.9.2012 od 17,45 na ČT 4 Sport. Zároven se aktuálně koná Mistrovství Evropy v malém fotbale a dokument z tohoto mistrovství bude vysílán: 28.9.2012 od 10,25 na ČT 4 Sport.


12.09.2012
Tým FC Reds přišel o 6 bodů!

Reds

Tým FC Reds přišel o 6 bodů, protože nedelegoval rozhodčí na tři zápasy dne 3.9. a pokud se tak stane i ve čtvrtek 13.9., kdy má další trojblok pískání, bude vyloučen ze soutěže. Jelikož v úvodnímkole prohrál, uzavírá aktuální tabulky s mínus šesti body.


05.09.2012
Torpedo zahájilo sezónu prohrou!

imidin Opatov

Torpedo zahájilo sezónu zbytečnou ztrátou, když prohrálo s průměrnými Gumídky 2:3, ačkoliv o poločase vedlo 1:0 po autu Kozáka a hlavičce Viktora Chačaturova. Bohužel ve 2. poločase se po rohu prosadil i soupeř a po jednom breaku jsme si dali nešťastný vlastní gól na 1:2, na který se nám ještě podařilo odpovědět, kdy se zblízka prosadil Nezbeda. Konečné slovo však měl soupeř a to hned minutu po našem vyrovnávacím gólu, kdy se tvrdou ranou prosadil z nulového úhlu útočník Gumídků. Více k utkání zde.

 TORPEDO - FC Gumídci Méďové 2:3


03.08.2012
Torpedo v "čtyřce" s FC Tramway ve skupině D!

Znaky mix

Podle serveru sportovninoviny.cz budeme hrát na podzim v "páteční" skupině D. Našimi soupeři budou Tramway FC (na podzim 5.D, 2.místo), dále pak Démoni (4.D, 6.), KK Ústavan 01 (5.E, 2.), CF Fugas A (4.D, 7.), Guatemalské ještěrky (4.D, 3.), 1.FC Kontis (4.D, 4.), FC Gumídci Médové (4.D, 9.), Hell´s boys (4.D, 5.), FC Sklenářka (3.C, 12.), PAPE Dejvice (5.F, 1.) a FC Reds (4.A, 5.). V 1.kole se potkáme s FC Gumídci Médové. Bližší informace o soupeřích naleznete v sekci soupeři. Rozpis zápasů je zatím není kompletní.


24.06.2012
Torpedo i přes prohru končí první!

imidin Opatov

Postupující Torpedo odehrálo podobný zápas jako minulé kolo, ovšem v opačném gardu. Tentokrát jsme my byli lepším týmem, ale naše střely povětšinou končily na brankové konstrukci a soupeř z ojedinělých pokusů bezpečně proměňoval. Přesto končíme na prvním místě, protože duel na vedlejším běchovickém hřišti mezi Výtržníkem a Tramwayí skončil smírně 1:1. Více k utkání zde.

 TORPEDO - Imidin Opatov 3:4


13.06.2012
Štastná výhra nás posouvá do "čtyřky"!

FC Lucián

Povedlo se! Torpedo počtvrté za sebou postupuje o soutěž výš! Ovšem dnes měli oranžovobílí pořádnou porci štěstí. Po laxním úvodu jsme rychle prohrávali 0:1, ale ještě do půle jsme zápas otočili, nejprve se pěkně prosadil Robert Chačaturov a na 2:1 dal neskutčný gól Filip Šmied, když odvracel balon z brankové čáry. Dlouhým nákopem přehodil na druhé straně hřiště gólmana a rozvlnil za ním síť - 2:1! Běhavý soupeř střílel, ovšem snad pětkrát ho zastavila před gólem branková konstrukce a tak přišel trest na druhé straně. Šmied zvyšuje na 3:1 a Suchánek hlavou zvyšuje na pohodových, ale pro soupeře velmi krutých 4:1! Pak se však Lucián trefuje k naší smůle do černého, a to hned dvakrát a drama je na světě - 4:3. Závěr se už jen zuby-nehty bráníme. Konec zápasu. Postup!!! Více k utkání zde.

 TORPEDO - FC Lucián "B" 4:3


09.06.2012
Viktor Chačaturov překonal hranici 200 ligových gólů!

Víťa

Třicetiletý záložník Viktor Chačaturov zaznameal proti Strašnické šlechtě svůj 200.ligový gól v dresu Torpeda! Své jubileum navíc okořenil dalšími dvěma brankami s pořadovými čísly 201 a 202. Ligových zápasů dosud odehrál 210, což činí neskutečný průměr 0,96 gólu na zápas. K tomu přidal ještě 14 gólů v ligovém poháru a to v 15 utkáních. Svůj první gól si připsal 4. září 1999 hned ve svém prvním utkání (1. ligový zápas Torpeda vůbec), kdy mu bylo čerstvých 18 let.


06.06.2012
Torpedo peláší za postupem!

Strašnická šlechta

Torpedo využilo nedělního zaváhání FC Tramway a vrací se na první místo tabulky! I když dnes se na vítězství nadřelo více než v posledních dvou duelech. Strašnické šlechtě totiž rozhodně poslední pozice nenáleží právem, ale spíše horní polovina tabulky. Soupeř šel dnes do vedení a naše vyrovnání trvalo až do zhruba 25. minuty, když dlouhý nákop v tísni hrajícího Hosnedla zpracovat Mašek, předložil do běhu Viktoru Chačaturovi a ten dal svůj 200. ligový gól. V druhém poločase tentýž hráč načal třetí stovku a poslal nás do vedení 2:1, respektive i 3:1. Poslední slovo si vzal náš brankář Hosnedl, který proměnil pokutový kop po faulu na Roberta Chačaturova. Více k utkání zde.

 TORPEDO - Strašnická šlechta 4:1


03.06.2012
Hráči Torpeda v reportáži TV Nova!

video

Hráči Torpeda v dresu rezervního týmu 1999 Praha se objevili v sobotní hlavní zpravodajské relaci sportovních novin na TV Nova! Odkaz na samotnou reportáž včetně typického a dnes již legendárního obranného zákroku Roberta Chačaturova a samotného rozhovoru s Lukášem Maškem na tn.cz naleznete zde.


28.05.2012

Torpedo smetlo Borcibalonu!

Tramway

Oranžový expres opět válí, tentokrát to schytala rezerva Borcibalony, kterou jsme zasypali devíti kousky! Hattrickem se dnes blýsklo duo Suchánek - Viktor Chačaturov, druhému jmenovanému chybí už jediný zářez, abypokořil hranici 200 ligových branek. Dva góly pak přidal Robert Chačaturov a jeden obránce Šnajder. V devátém kole nás čeká příští středu opět na Štěrboholech Strašnická šlechta. Více k utkání zde.

 TORPEDO - FC Borcibalona 9:2


23.05.2012
Torpedo vykolejilo Tramway!

Tramway

Torpedo v zápase jara rozšroubovalo vedoucí Tramway 6:1 a na první místo ztrácí jediný bod! Po výborném a zodpovědném nástupu do utkání, kdy již po 21 minutách vedlo 3:0, nakonec dokráčelo k zaslouženě vysokému vítězství 6:1. Dvě branky dnes zaznamenal Robert Chačaturov, po jedné pak Šnajder, Šmied a Viktor Chačaturov. V příštím kole nás v pondělí ve stejný čas na stejném místě čeká rezerva Borcibalony. Více k utkání zde.

 TORPEDO - FC Tramway 6:1


16.05.2012
Dejnámbůra uťalo sérii!

Dejnámbůra

Torpedo padlo po sérii čtrnácti ligových zápasů bez prohry! Po hodně nepovedeném výkonu, zejména v 1. poločase, jsme odevzdali všechny body šťastnému soupeři, který svoji kvalitou ani náhodou nedosahoval toho, co náš předchozí soupeř, Výtržník. Z dnešního utkání je třeba si vzít ponaučení a připravit se na zápas jara příští týden proti FC Tramway. Více k utkání zde.

 TORPEDO - FC Dejnámbůra 2:3


04.05.2012
Torpedo ve šlágru kola remízovalo!

Výtržník.

Torpedo se v pátek nastoupilo proti nejkvalitnějšímu soupeři od doby, co jsme byli vyloučeni z 3.ligy a zaslouženě s ním remízovalo 1:1. Úvodní branku zaznamenal Viktor Chačaturov, kdy krásně uklidil do sítě míč po precizně hozeném autu Kozáka. Soupeř odpověděl devět minut poté a stanovil tak i konečné skóre 1:1 a zaslouženou dělbu bodů. Více k utkání zde.

 TORPEDO - HFC Výtržník 1:1


23.04.2012
Oslabené Torpedo vydřelo další vítězství!

R.I.P.

Torpedo i bez Viktora Chačaturova, Suchánka a Cicaly opět vyhrálo, i když tentokrát se gólově tolik neprosazovalo. Vůbec poprvé v sezoně jsme sice šli do vedení 2:0, ale ve 2. poločase jsme inkasovali a uklidňující třetí branku nepřidali. Nakonec jsme tedy vyhráli jen o gól, i když zejména v 1. půli byla spousta šancí naše vedení navýšit. V dalším útkání nastoupíme ve šlágru kola proti HFC Výtržník. Více k utkání bude zde.
 TORPEDO - R.I.P. "B" 2:1


20.04.2012
Torpedo stále v čele!

Těžká demence

Torpedo vyhrálo i ve 3. kole a tentokrát to odnesla Těžká demence, kterou porazilo 6:2. Hvězdou utkání byl dnes Viktor Chačaturov, autor dvou branek a tří asistencí. Dva góly dnes zaznamenal i kapitán Mašek, druhá branka byla jeho jubilejním 50. gólem v Hanspaulské lize. O další branky se postarali Šnajder s Robertem Chačaturovem. Hned v pondělí nás čeká další duel, když v předehrávaném 5.kole hostíme R.I.P. "B". Více k utkání bude zde.
 TORPEDO - Těžká demence 6:2


11.04.2012
Oranžový expres se rozjel na plné obrátky!

TJ Kolomajzna

I ve 2.kole se nám dařilo a proti silnějšímu soupeři než minule, ovšem s kvalitnější sestavou jsme si s chutí zastříleli a nakonec vyhráli vysoko 9:1. Hattrickem se blýskl Filip Šmied, který opět rozdával fotbalovou radost. Branky s pořadovým číslem 150 a 151 zaznamenal Robert Chačaturov a o zbylé čtyři góly se podělili Viktor Chačaturov, Kozák, Suchánek a Mašek. Více k utkání zde.
 TORPEDO - Kolomajzna 9:1


30.03.2012
Torpedo zahájilo sezónu výhrou 7:1!

SK Libeň

Torpedo nastoupilo v 1.kole bez několika opor, přesto vyhrálo naprosto přesvědčivě. Hvězdou utkání byl Filip Šmied, který se sice nejprve výrazně podílel na obdržené brance, ovšem pak i na šesti ze sedmi branek Torpeda, dva dal sám a čtyři připravil. Tři góly tak zaznamenal Robert Chačaturov, po jedné pak kapitán Mašek a konečný účet uzavřel gólovou střelou Ladia Nezbeda. Sympatický, ovšem fotbalově dnes velice slabý soupeř si tak odváží debakl 1:7. Více k utkání zde.
 TORPEDO - SK Libeň 7:1


10.03.2012
Torzo Terpeda nestačilo na Hosthunters!

FC Hosthunters

Lazaret Torpeda bez Viktora Chačaturova, Suchánka, Cicaly, Pětiokého, Slameně i brankáře Hosnedla nestačil na tým Hosthunters ze 4.ligy a z Pražačky si odvezl debakl 2:8, a končí tak v poháru již v 1.kole. Ohrobeckým nevyšel hlavně 1. poločas, který prohrál 0:5. Po šesté obdržené brance ve druhém poločase se dvakrát prosadil Mašek, nejprve po akci Kozáka, podruhé pak po přihrávce obránce Šmieda a chvíli to vypadalo ještě na zdramatizování duelu, bohužel poté přišly další dvě branky do naší sítě a soupeř tak naprosto zaslouženě dokráčel do 2.kola. Více k utkání bude zde.
 TORPEDO - FC Hosthunters 2:8


25.02.2012
Kanonáda na úvod sezóny!

PFS KLucy

Torpedo se utkalo v předkole ligového poháru Pavla Formáčka s mužstvem PFS Klucy, který na podzim obsadil 7. místo v 8.K lize. Jasným favoritem jsme tedy byli my a tuto skutečnost jsme i potvrdili na hřišti. Po pěti brankách kanonýra Suchánka, dvou Šmieda, Maška a bratrů Chačaturových a jedné Slameně jsme rozdrtili soupeře vysoko 14:2, což je náš nový pohárový rekord. Klucy se zmohli jen na kosmetickou úpravu skore, za stavu 6:0 a 11:1. V 1.kole narazíme na FC Hosthunters (4.liga), který podobným výsledkem vyprovodil v předkole FC Pigs. Více k utkání zde.
 TORPEDO - PFS Klucy 14:2


24.02.2012
Torpedo v "pětce" s Luciánem ve skupině D!

Znaky mix

Podle serveru sportovninoviny.cz budeme hrát na jaře ve skupině D. Našimi soupeři budou staří známí Lucián FC B (na podzim 6.F, 2.místo), dále pak Dejnámbůra FC (5.H, 9.), Tramway FC (6.A, 1.), patrně největší favorit na 1. místo, dále Borcibalona FC B (nováček místo FC Seznam.cz), Strašnická šlechta (5.D, 3.), Libeň SK (5.G, 9.), Kolomajzna TJ (5.I, 7.), Těžká demence (5.F, 8.), Výtržník HFC (5.F, 4.), R.I.P. B (5.B, 3.) a Imidin Opatov FC (5.D, 5.). V 1.kole se potkáme s SK Libeň. Žádný z našich budoucích soupeřů nehrál nikdy vyšší než 4.ligu. Bližší informace o soupeřích naleznete v sekci soupeři. Rozpis zápasů je zatím nekompletní. Pouze víme, že poslední dva zápasy bude hrát tentokrát netradičně v neděli (17. a 24.6, tedy po skončení sezóny velkého fotbalu)


28.11.2011
Torpedo rozdrtilo F.C.K. a postupuje!

Logo F.C.K.

Torpedo neponechalo nic náhodě a po nejlepším výkonu v sezóně rozdrtilo F.C.K. 9:0 a po historicky nejvyšší výhře v 6.lize postupuje do "pětky" a zkompletovalo tak postupový hattrick! Dvě branky dnes zaznamenalo trio hráčů: Šmied, Nezbeda a R. Chačaturov. Po jedné pak Suchánek s Kozákem. Úvodní branku si vsítil soupeř sám. Oranžovo-bílí nakonec končí v tabulce na druhém místě, a kdyby dnes vsítili o dvě branky víc, skončili by první. Více k utkání bude zde.
 TORPEDO - F.C.K. 9:0


16.11.2011
Pokud Torpedo porazí F.C.K., postupuje!

Znaky mix

Pokud v posledním kole v pondělí 28.11. porazíme F.C.K., bez ohledu na ostatní výsledky bychom měli postoupit do 5.ligy i ze třetího místa! Podle původních propozic měly postoupit z 6.ligy tři nejlepší týmy ze třetích míst, ale jelikož byl v průběhu soutěže vyloučen tým Šumavská střela ze 4.C ligy, budou tak postupovat do 5.ligy jistě 4 týmy. Pokud tedy v posledním kole vyhrajeme, ale skončíme na 3.místě (v případě výher Parády i Nikdo nikde), už teď je jisté, že nemůžeme skončit hůř jak čtvrtí na třetích místech. Před námi jsou pouze ve skupině F Ústavan 01 KK (10 zápasů/15 bodů), ve skupině I Atomové veverky (9 z./14b.) a ve skupině K Slavoj Legends (9z./15b.).


14.11.2011
Torpedo míří za postupem!

Logo V.S.P.S.V.S.

Torpedo v 10.kole splnilo roli favorita a zaslouženě vyhrálo 5:1 a opět se o něco více přiblížilo k postupu do "pětky". Dnes se, stejně jako před 14 dny rozjíždělo pomalu a jedinou branku v první půli zaznamenal po individuální akci nejlepší hráč duelu Filip Šmied. V druhé půli se pak gólově prosadili Viktor Chačaturov a kapitán Mašek. Poté soupeř snížil, ale brzy nato skóroval Suchánek a opět stoper Šmied. Soupeř tak definitivně padá do sedmé ligy. Teď nás čeká čtrnáctidenní pauza před posledním duelem, kdy nastoupíme proti F.C.K.. Více k utkání zde.
 TORPEDO - V.S.P.S.V.S. 5:1


07.11.2011
Torpedo opět rozhodlo až po přestávce!

Logo Tatarský biftek

Torpedo se stejně jako minule rozjíždělo pomalu a o osudu utkání rozhodlo až na začátku druhého poločasu, kdy se střelecky prosadil Viktor Chačaturov. Chvíli poté přidal jedenáctou branku ve svém jedenáctém utkání Suchánek. Tečku za dnešním duelem dal Robert Chačaturov, který uklidil připrávku Ládi Nezbedy za záda dnes vynikajícího brankáře "Tataráku". Poprvé v sezóně jsme tak dohráli zápas bez obdržené branky. Příště nás čeká předposlední tým tabulky, V.S.P.S.V.S., který má na svém kontě zatím jen 2 body za vítězství nad Starou partou. Více k utkání zde.
 TORPEDO - Tatarský biftek 3:0


31.10.2011
Viktor čtvrtým "dvoustovkařem" Torpeda!

Víťa

Třicetiletý záložník Viktor Chačaturov odehrál proti Staré partě svůj 200.ligový zápas v dresu Torpeda. Své jubileum navíc okořenil dvěma brankami a celkem jich zaznamenal již 188, což činí 0,94 gólu na zápas. K tomu přidal ještě 14 zápasů v ligovém poháru, kde zaznamenal 12 gólů, tedy dohromady rovných 200 soutěžních branek! Svůj první start i gól si připsal 4. září 1999 ve svých osmnácti letech.


31.10.2011
Torpedo udeřilo až po poločase!

Logo Stará parta

Torpedo se dnes rozjíždělo pomalu a po bezbrankovém poločase, kdy střílelo jen do brankové konstrukce, v druhé půli zabralo a porazilo Starou partu zaslouženě vysoko 6:1. Dvě branky dnes zaznamenali Viktor Chačaturov, který dnes mimochodem odehrál jubilejní 200. ligový zápas v dresu Ohrobce, a Filip Šmied, po jedné pak Robert Chačaturov a Lukáš Mašek. O čisté konto připravil brankáře Hosnedla soupeř až necelé dvě minuty před koncem, kdy snižoval na konečných 6:1. Zároveň jsme tak přišli i o rekordní výhru v 6.lize, neboť doposud jsme v této soutěži vyhráli "jen" 5:0 nad The Penguins na jaře 2004, takto jsme ji tedy pouze vyrovnali. Příště nás čeká jistě kvalitnější soupeř, Tatarský biftek. Více k utkání zde.
 TORPEDO - Stará parta 6:1


24.10.2011
Torpedo poráží lídra soutěže!

Logo Paráda

Torpedo opět přiživilo naději na postup do "pětky", když zaslouženě porazilovedoucí Parádu 4:3. Do zápasu jsme vstoupili výborně a po několika slušných šancích jsme se prosadili i gólově, konkrétně v 7.minutě, kdy se prosadil Suchánek. Soupeři se do půle podařilo po rohu vyrovnat a na začátku druhého poločasu šel takticky vyspělý soupeř dokonce do vedení. Naštěstí nám se už poněkolikáté podařilo nepříznívý stav otočit, a to i tentokrát. Nejprve Suchánek vyrovnal a pak dvěma góly se během jedné minuty prosadil Cicala. Poslední slovo si vzal opět soupeř a v poslední minutě z penalty po ruce obránce Šnajdera stanovil konečné skóre na 4:3. Více k utkání zde.
 TORPEDO - Paráda 4:3


17.10.2011
Minutu před koncem jsme přišli o cenné vítězství!

Logo Nikdo nikde

Torpedo v přímém souboji o třetí místo nezvládlo závěr utkání, když inkasovalo minutu před koncem na konečných 2:2. Obě naše branky zaznamenal Viktor Chačaturov. První po přihrávce Šnajdera, druhou po chytře vhozeném autu jeho bratra Roberta. Svého dnešního soupeře jsme tak v tabulce nepřeskočili, v příštím kole nás čeká suverenní Paráda, a tak nic jiného než 2 body nás nemůže uspokojit. Více k utkání zde.
 TORPEDO - Nikdo nikde 2:2


10.10.2011
Torpedo rozhodlo v tie-breaku!

Logo Nalejto

Torpedo bez své největší hvězdy, nemocného Viktora Chačaturova zvládla duel s 1.FC Nalejto a v bláznivém duelu, ve kterém padlo 13 branek, vyhrála 7:6, když už prohrávala třikrát o 2 branky. Hattrickem se dnes blýskl útočník Suchánek. Po jedné brance pak Robert Chačaturov, Mašek a Cicala. Rozhodující vítězná sedmá branka byla vlastní, na které měl velký podíl stoper Šnajder. Více k utkání zde.
 TORPEDO - 1.FC Nalejto 7:6


03.10.2011
Torpedo opět na vítězné vlně!

Logo Emperators

Ve 4.kole čekalo oranžovo-bílé mužstvo Emperators, a stejně jako v posledním vzájemném měření na jaře 2007 opět zvítězilo. Tentokrát 4:1, když dvě branky vsítil Michal Suchánek, který se vrátil do sestavy po dlouhé odmlce, a po jedné pak kanonýr Viktor Chačaturov a v úplném závěru pečetil zasloužené vítězství kapitán Mašek. Za týden nás čeká v Záběhlicích 1.FC Nalejto. Více k utkání zde.
 TORPEDO - Emperators 4:1


28.09.2011
Tým Šumavská střela končí v Hanspaulce!

Šumavská střela

Mužstvo FK Šumavská střela ze 4.C ligy se nedostavilo ke dvou soutěžním utkáním v řadě (8.9., 15.9.2011) a bylo vyloučeno z Hanspaulské ligy. Pro 6.ligu to znamená, že už teď je jisté, že do vyšší soutěže nebudou postupovat rovnou tři, ale hned čtyři týmy ze třetích míst jednotlivých dvanácti skupin.

27.09.2011
Víťův galavečer: 4 góly, 2 asistence!

Logo Modrá Vopice

Torpedo po nepovedeném vstupu do sezóny konečně zabralo a vybojovalo první vítězství v sezóně. Servíroval se opět útočný fotbal, ve kterém si oba brankáři pořádně zachytali. My jsme ovšem tentokrát byli úspěšnější v koncovce a zaslouženě zvítězili. Hvězdou utkání byl kanonýr Viktor Chačaturov, který vsítil čtyři branky a další dvě připravil. Kaňkou nad dnešním utání je zranění obránce Skořepy na začátku druhého poločasu. Více k utkání zde.
 TORPEDO - TJ Modrá vopice 7:4


12.09.2011
Torpedo opět vyhořelo!

Logo Lachtánci

Torpedo i ve druhém kole naprosto vyhořelo a schytalo největší debakl v 6. lize - 2:6, ačkoliv bylo po většinu zápasu lepším týmem. Zatímco my jsme si připravovali šance, soupeř střílel jeden gól za druhým. Navíc více než 20 minut dohrávalo v početním oslabení po vyloučení brankáře Hosnedla. V příštím kole nás čeká Modrá vopice a už by to rozhodně chtělo bodovat naplno. Více k utkání zde.
 TORPEDO - Lachtánci 1.WC 2:6


05.09.2011
Torpedo ztarilo vyhraný zápas!

Logo II. Kozich

Torpedo vstoupilo do nové sezóny hodně nešťastně a po tragickém druhém poločase prohrálo 3:4, když ztratilo vedení 3:1 z prvního dějství. V něm se prosadil dvakrát Viktor Chačaturov a jednou kapitán Mašek a vše nasvědčovalo k hladkému vítězství. Ovšem, co se dělo v druhé půli, na to by hráči v oranžovo-bílém nejraději zapomněli. Chybělo nasazaní a vůle po vítězství, kterým naopak disponoval zdravě nahecovaný soupeř, který tak možná zaslouženě dokráčel k dokonalém obratu. Snad to bude ponaučením pro další zápasy v letošní sezóně. Více k utkání zde.
 TORPEDO - II. FC Kožich 3:4


25.08.2011
Skořepa posílí obranu Torpeda!

Míra Skořepa

Sedmadvacetiletý obránce Miroslav Skořepa by se měl v nejbližších dnech stát jedinou posilou pro sezónu podzim 2011 a rozšířít tak kolonii hráčů 1999 Praha v Torpedu na jedenáct. Torpedo muselo sáhnout k posílení kádru poté, co se v závěru jara dlouhodobě zranil veterán Karen Chačaturov a nejistý je i start Honzy Slameně, který bude patrně celý podzim pracovně v zahraničí. Míra, který se tak stane aktuálně nejmladším hráčem současného kádru, bych tak mohl stihnout již první zápas proti Kožichu 5. září.


21.07.2011
Torpedo v "šestce" s Lachtánky i Emperators!

Znaky mix

Podle serveru sportovninoviny.cz, který po roce obnovil svoje stránky o Hanspaulské lize, budeme hrát na podzim ve skupině B. Našimi soupeři budou po dlouhé době staří známí Emperators (6.C, 8.) a 1. WC Lachtánci (6.A, 9.). Dále nás čekají týmy F.C.K. (5.E, 11.), II. FC Kožich (6.B, 5.), TJ Modrá vopice (6.B, 7.), 1. FC Nalejto (5.B, 10.), Nikdo nikde (5.D, 11.), Paráda (5.C, 11.), Stará parta (6.A, 7.), Tatarský biftek (6.D, 9.) a V.S.P.S.V.S. (6.A, 4.). Jsme tak v naší skupině jediným postupujícím týmem ze 7.ligy. V 1.kole se potkáme s II. FC Kožich. Bližší informace o soupeřích naleznete v sekci soupeři. Všechna utkání tentokrát hrajeme v pondělí. Sezóna nám začíná 5. září od 20:15 ve Štěrboholech.


17.06.2011
Oslabené Torpedo zvládlo duel o první místo!

Logo KS

Torpedo bez několika opor zvládlo souboj o první místo a díky čistému hattricku dnes nejlepšího hráče na hřišti, Roberta Chačaturova, který tak zaznamenal již 140 ligových gólů, a dalším brankám Nezbedy a Šnajdera porazila Klamovskou skvadru 5:3, když už o poločase vedla 4:1. Oranžovobílá mašina se tak posouvá do "šestky" jako vítěz 7. E ligy a je možné, že s dnešním soupeřem se může potkat i na podzim. Dalším postupujícím je Atlético Cerveza. Sestup do 8.ligy čeká Lachtan B, J.R. Club B a 1.FC Pradox. Více k utkání zde.
 TORPEDO - Klamovská skvadra 5:3


10.06.2011
Torpedo po 20 zápasech padlo!

Logo Lachtan TBC

Torpedo bez svých největších hvězd Viktora Chačaturova a Filipa Šmieda nestačilo na do té doby poslední TBC Lachtan a po 20 zápasech bez porážky poprvé padlo, ačkoliv v úvodu utkání dvakrát vedlo. Hattrickem se dnes blýskl Andrej Šnajder, jednu branku zaznamenal Davide Cicala. I přes porážku stále můžeme myslet na konečné 1. místo, ovšem za podmínky, pokud porazíme v posledním kole Klamovskou skvadru. Více k utkání zde.
 TORPEDO - TBC Lachtan B 4:8


03.06.2011
Torpedo už dvacet zápasů neprohrálo!

Logo JRC

V 9. kole jsme už jako jistí postupující nastoupili proti J. R Clubu B bez stoperské dvojice Šnajder - Šmied, naopak po hodně dlouhé době se vrátil do sestavy Jirka Pětioký, který hrál naposledy za Torpedo ještě ve 3. lize. Po výborném nástupu, kdy jsme si nejprve asi patnáckrát vyměnili balon bez dotyku soupeře a pak udeřili, kdy prudkou střelou nemýlil Viktor Chačaturov. Po dalších nepřesnostech v obraně soupeře se prosadil David Cicala a soupeř byl na ručník. Ovšem chvíli poté se JR povedlo hlavou snížit. Naštěstí pak si vzal slovo kapitán Mašek a opět jsme vedli o 2 branky. Poté soupeř definitivně odpadl a po dalších dvou brankách Víti, jedné Nezbedy, Kozáka a Roberta Chačaturova, který svůj čestný úspěch zaznamenal v posledních vteřinách utkání, jsme nakonec zvíztězili vysoko 8:1. Bylo to tak jubilejní dvacáté utkání v řadě bez porážky. Více k utkání zde.
 TORPEDO - J. R. Club B 8:1


27.05.2011
Šestkou do šestky!

Logo Šejk Petrka

V 8.kole jsme po dvou brankách Šmieda, Karena Chačaturova, jedné Ondry Kozáka a jedné vlastní, na které měl velký podíl stoper Šnajder, porazili Šejk Peterka 6:0 a pokud v pondělí řádně odpískáme trojblok utkání, můžeme slavit postup do 6.ligy! Po dvou čistých kontech, které vychytali Hosnedl s Nezbedou, se k této dvojici teď přidal i Ivan Procházka, a tak jsme neinkasovali už přes 200 minut v řadě. Jedinou kaňkou je zranění dvougólového střelce Karena Chačaturova, pro kterého s největší pravděpodobností sezona skončila. Více k utkání zde.
 TORPEDO - Šejk Peterka 6:0


20.05.2011
Ve šlágru kola vyhráváme 3:0!

Logo CF Fugas

Ve šlágru kola jsme uspěli a po solidním výkonu z prvního poločasu jsme zvítězili 3:0. Dvě branky zaznamenal kanonýr Viktor Chačaturov, jednu pak jeho bratr Robert, který měl dnes mimochodem na kopačkách snad šest jasných gólovek, ovšem proměnil jen jedinou. Poprvé od 2.11.2009, tedy ještě ve 3.lize, se představil v dresu Torpeda útočník Michal Suchánek. Torpedo podruhé za sebou nedostalo gól, čisté konto tentokrát uhájil Ladia Nezbeda. V dalším kole se v Běchovicích utkáme s týmem Šejk Peterka. Více k utkání zde.
 TORPEDO - CF Fugas B 3:0


13.05.2011
Arménská mafie řádila ve Vysočanech!

Logo 1.FC Pradox

Po 11 letech, 1 měsíci a 5 dnech jsme nastoupili v 7.lize proti 1.FC Pradox, tenkrát jsme prohráli 1:2 a jedinou branku vsítil Karen Chačaturov. Tento hráč se trefil i teď, ovšem tentokrát zvyšoval na 2:0. Nakonec jsme vyhráli 4:0. O všechny branky se postaral rodinný klan Chačaturovů. Tu první, kterou vsítil Robert, padla po krásné akci už v 10.sekundě utkání. O zbylé dvě branky se postaral kanonýr Viktor Chačaturov. A vzhledem k tomu, že vedoucí Klamovská skvadra "jen" remízovala, dostáváme se tak díky lepšímu skóre opět na čelo tabulky. Více k utkání bude zde.
 TORPEDO - 1.FC Pradox 4:0


06.05.2011
Černý koně odcválali s debaklem!

Logo Černý koně

V 5. kole opět na hřišti Mikulova jsme nastoupili prti TMK Černý koně a ačkoliv se soupeř v úvodu ujal vedení 1:0, nakonec si odvezl debakl 12:1. Hattrick zaznamenali oba bratři Chačaturovové, kteří už mimochodem dali společně 300 ligových branek v dresu Torpeda, po dvou brankách pak Šmied s kapitánem Maškem, oba zaznamenali jubilejní 30. respektive 40. ligový gól v dresu Torpeda. Jednu branku pak v utkání vsítili Karen Chačaturov s Honzou Slameněm. V příštím kole nás v pátek 13.května čeká 1.FC Pradox. Více k utkání bude zde.
 TORPEDO - TMK Černý koně 12:1


27.04.2011
Torpedo poprvé nevyhrálo!

Logo Pivojs

Ve 4.kole jsme nastoupili poprvé na hřišti Mikulova proti předposledním Pivojs bez naší největší hvězdy Viktora Chačaturova a postarali se o překvapení kola. Po 14 zápasech jsme poprvé nevyhráli, jen remízovali 1:1. Jedinou naší branku si vsítil soupeř sám po autu kapitána Maška. Soupeř odpověděl v 2. poločase, ovšem i přes náš drtivý tlak se nám vedení na naší stranu strhnout už nepodařilo. Příští pátek nás čekají ambiciózní TMK Černý koně, kde už bychom rádi bodovali naplno. Více k utkání zde.
 TORPEDO - 1. FC Pivojs s.r.o. 1:1


14.04.2011
Torpedo prohrávalo 0:3, přesto přesvědčivě vyhrálo!

Logo Beach Attack

Ve 3.kole jsme nastoupili proti Beach Attack 90210, který nastoupil pouze se čtyřmi hráči v poli. Přesto však úvod šokovalo a po třech rychlých brejcích vedlo už 3:0. Naštěstí ještě dopoločasu se nám podařilo vyrovnat na 3:3 a druhý poločas se už hrál plně v réžii Ohrobce, který nakonec vyhrál vysoko a stejně jako před sedmi lety nasázel tomuto soupeři 7 gólů, tentokrát tedy 7:3 a získal tak 14. vítězství v řadě. Hattrickem se blýskl Andrej Šnajder. Další kolo nás čeká až za 13 dní,kdy nastoupíme proti 1.FC Pivojs. Více k utkání zde.
 TORPEDO - Beach Attack 90210 7:3


09.04.2011
Ve šlágru kola drtíme AC Práce!

Logo AC Práce

Ve 2.kole jsme nastoupili proti AC Práce, který by měl být podle papírových předpokladů jedním z adeptů na postup do "šestky". Tyto prognózy však vůbec nenaplnil a odvezl si z Modřan debakl 7:3. V našem týmu opět exceloval Viktor Chačaturov, autor 4 branek a svoji první zaznamena již ve 2. minutě utkání. Další dvě přidal Cicala a jednu pak Robert Chačaturov. Více k utkání zde.
 TORPEDO - AC Práce 7:3


02.04.2011
Na úvod snadná výhra 6:2!

Logo Athlético Cerveza

V 1.kole nás v Běchovicích přivítalo Athlético Cerveza, se kterým jsme si celkem snadno poradili a zaslouženě vyhráli 6:2, ačkoliv chybělo hned několik hráčů obvyklé sestavy. Hattrick zaznamenal Viktor Chačaturov, dvě branky Honza Slameň a jednu pak Robert Chačaturov. který zakončoval klasicky do prázdné brány. Ve druhém kole nás čeká příští pátek jeden z adeptů na postup, AC Práce, který překvapivě v 1.kole nestačil na Klamovskou skvadru. Více k utkání zde.
 TORPEDO - Athlético Cerveza 6:2


29.03.2011
Prosba k soupeřům z 7.E ligy

Mapa stránek

Rádi bychom poprosili naše soupeře z 7.E ligy, aby přidávali výsledky na naše stránky - do tzv. ShoutBoardu. Je to jistě i ve vašem zájmu, vidět aktuální tabulku a výsledky ostaních soupeřů dříve, než až na stránkách PSMF nebo v týdeníku Hanspaulka. Výsledky vkládejte viz. obrázek vlevo. Děkujeme za pochopení a vzájemnou pomoc.SMS ve tvaru:
Výsledky lze také vkládat formou SMS a to ve tvaru:
SHOUT 79143 jméno vzkaz
(např.: SHOUT 79143 Lukas Torpedo Ohrobec-Vojenske Lesy 6:1)
na telefonní číslo: 736 300 202, cena jako za klasickou SMS dle Vašeho tarifu!


09.02.2011
Torpedo na jaře v 7.E lize!

Znaky mix

Podle serveru sportovninoviny.cz budeme na jaře hrát 7.ligu ve skupině "E". Našimi soupeři budou: Atlético Cerveza, Beach attack 90210, Černý koně TMK, Fugas CF , J.R. Club B, Klamovská skvadra, Práce AC, 1.FC Pivojs s.r.o., 1.FC Pradox, Šejk Peterka a TBC Lachtan B. Pouze s Pradoxem jako jediným týmem jsme se v lize již utkali, a to před 11 lety, kdy jsme prohráli 1:2. V poháru jsme pak porazili mužstvo Beach attack 7:1, a to na jaře 2004. Z každé skupiny 7.ligy by měli postupovat 2 týmy. V 1.kole se utkáme proti mužstvu Atlético Cerveza a to v pátek 1.dubna od 20:45 v Běchovicích. Bližší informace o všech týmech 7.E ligy naleznete v sekci soupeři.


06.12.2010
Dohráli jsme sezónu bez ztráty bodu!

Logo 1. FC Saens

V posledním kole letošní sezóny jsme na zasněženém hřišti ve Štěboholech porazili 1. FC Saens 5:1 a posouváme se o soutěž výš poprvé bez ztráty jediného bodu! Zárověň jsme hned o 2 góly překročili hranici 80 vstřelených gólů v sezóně. Svůj dvacátý gól na podzim vsítil kanonýr Viktor Chačaturov po výborně rozehraném autu jeho bratra Roberta, další gól přidali Filip Šmied a Honza Slameň, dvě branky pak v závěru přidal kapitán Mašek, který tak symbolicky uzavřel střelecký účet letošní sezóny. Sbohem, osmá ligo. Více k utkání zde.
 TORPEDO - 1. FC Saens B 5:1


22.11.2010
Zlepšený výkon v druhé půli přináší postup!

Logo Havri Havri

V desátém utkání sezony jsme se utkali ve šlágru kola proti Havri Havri. Ačkoliv jsme se již po dvou minutách ujali vedení po gólu Viktora Chačaturova, soupeř po pěkných akcích zápas otočil a po minele brankáře Hosnedla dokonce vedl o dvě branky. Do půle se nám ještě povedlo snížit, kdy se prosadil Šmied. Do druhé půle jsme nastoupili jako vyměnění a po dalších dvou brankách Viktora Chačaturova jsme duel otočili. Navíc ten druhý gól Viktora by mohl být klidně ve znělce Branek bodů vteřin, protože takový se jen tak nevidí. Mužstvu Havri havri se ještě podařilo vyrovnat, ale hned vzápětí se po autu hlavou prosadil Slameň a strhl vedení na stranu Torpeda. Další dvě uklidňující branky pak ještě přidal Robert Chačaturov. Torpedo tak definitivně postupuje z prvního místo do vyšší soutěže. Více k utkání zde.
 TORPEDO - Havri Havri 7:4


22.11.2010
Torpedo s čtvrtým nejlepším útokem v Hanspaulce!

Roba se raduje z dalšího gólu

Torpedo Ohrobec je se 77 vstřelenými góly čtvrtým nejlépe útočícím týmem v celé Hanspaulské lize. Hned 50 gólů dala trojice Robert a Viktor Chačaturovovi a Filip Šmied. Druhý jmenovaný navíc s 19 góly vytvořil nový klubový rekord jednoho střelce v jedné sezóně. A již o 14 gólů jsme překonali rekord týmový, a to ze podzimu 1999, kdy jsme zakončili osmiligovou sezónu s 63 "vstřelenými góly" (i když tým 1.FC Sabres jsme porazili 6:0 kontumačně a další dva góly nám byly připsány poté, co byl tým Los Gordos, který jsme v 7.kole porazili "na hřišti" 4:1, ovšem krátce před koncem sezony byl tento tým vyloučen a nakonec jsme si připsali další kontumační výhru 6:0). Hned o 105 gólů vsítil tým Řežem to United z 8. K ligy a stal se tak nejproduktivnějším týmem v této sezóně z celé Hanspaulky.

  Tabulka nejlepších útoků Hanspaulské ligy
počet gólů tým soutěž odehraných zápasů
105 Řežem to United 8.K 11
97 Úderka Žižkov junioři 3.D 11
86 Bratři v lihu FC 8.P 11
82 SKA Torpedo Ohrobec 8.B 11
74 Pozdní sběr II 8.D 11


15.11.2010
V kvalitním zápase porážíme Kodymku!

Logo PFC Kodymka

V 9.kole nás čekala na neoblínbeném chodovském hřišti Hrabákova PFC Kodymka "B" a ačkoliv jsme v 10. minutě prohrávali 1:2, nakonec zápas otočili a díky hattricku Filipa Šmieda a dvou brankách Honzy Slameně vyhráli 5:3. Tento hráč si drží zajímavou navíc zajímavou bilanci: 8 zápasů, 8 gólů. Jeho druhý gól byl navíc jubilejním 70. gólem Torpeda v sezóně. Soupeř se prezentoval velice kvalitní útočnou hrou a nezaujatý divák by jistě neřekl, že se jednalo o utkání 8.ligy. Již teď je jisté, že skončíme nejhůř třetí, což by mělo znamenat postup do vyšší soutěže. V příštím zápase ve šlágru kola nastoupíme za týden proti Havri havri. Více k utkání zde.
 TORPEDO - PFC Kodymka "B" 5:3


08.11.2010
Vítězství okořeněné dvě rekordy!

Logo LFC Nova

Dva dny po výhře nad Ministerstvem obrany jsme nastoupili za vytrvalého deště proti LFC Nova "B" a připsali si další dva body do tabulky a pomalu, ale jistě míříme o soutěž výš. Celkem jsme dnes vsítili 6 branek a s 65 vstřelenými góly jsme tak překonali rekord z naší první sezóny hned o 2 branky. Úvodní branku duelu zaznamenal Robert Chačaturov, hattrick dnes zaznamenal Filip Šmied a po dvou brankách pak Viktor Chačaturov, který zaznamenal svůj 15. a 16. gól v sezóně a tím stanovil nový rekord střelce v jedné sezóně. Více k utkání zde.
 TORPEDO - LFC Nova "B" 6:2


06.11.2010
Dvoubodová povinnost splněna!

Ministerstvo obrany

Po devetenáctidenní pauze vyběhlo Torpedo k dalšímu mistrovskému utkání Hanspaulské ligy. Tentokrát bylo naším soupeřem Ministerstvo obrany. Stejně jako před měsícem na stejném hřišti jsme zapsali úvod a po obrovské minule našeho gólmana dal už ve 3. minutě snadný gól albánský útočník soupeře. Naštěstí už v 7. minutě jsme nepříznivý stav otočili. Nejprve dotalčil míč do sítě Andrej Šnajder a dvě minuty nato dal na 2:1 Filip Šmied pro precizně kopnutém přímém rohu. Další dvě branky jsme vstíli až ve druhém poločase. Mezi střelce se zapsali David Cicala, který nastoupil vůbec poprvé v letošní sezóně a druhý gól přidal opět stoper Šnajder, který se dnes prezentoval velice kvalitním výkonem a po dvou nebezpečných hlavičkách měl dokonce blízko k hattricku. Více k utkání zde.

 TORPEDO - Ministerstvo obrany 4:1


18.10.2010
Oslabené Torpedo uspělo ve šlágru kola!

Legends are back

Ve šlágru kola proti Legends are back jsme uspěli a ačkoliv se soupeř ujal vedení krásnou střelou přímo z rohu, ještě do poločasu jsme otočili na 3:1 a vítězsví si pohlídali a mílovými kroky míříme o patro výš. Dva góly dnes vsítil Andrej Šnajder, po jednom gólu pak Viktor Chačaturov s Maškem. Tentokrát nám chyběli oba gólmani a tak se poprvé musel postavit do brány Honza Slameň a nevedl si vůbec špatně a několikrát mužstvo podržel. Soupeř, který přijel s 13 hráči a zápas pro něj, jak píše na svém webu, byl svátkem, se ukázal ve velmi dobrém světle a svojí kvalitou rozhodně převyšuje 8.ligu a pokud ve zbylých zápasech vyhraje, postup by mu neměl uniknout. Více k utkání zde.

 TORPEDO - Legends are back 4:2


16.10.2010
Výhra nad kvalitním soupeřem!

Kvantanámo

V 5. kole jsme nastoupili proti Kvantámu pouze se šesti hráči, ale i tak jsme si poradili a zatím nejkvalitnějšího soupeře v sezóně jsme porazili 8:4. Čtyři góly vsítil Viktor Chačaturov, jeho čtvrtý gól je navíc jeho 150. gólem v Hanspaulské lize. Velké jubileum slavil i Ladia Nezbeda, který nastoupil k 200. startu za Torpedo Ohrobec. V dalším kole hned v pondělí nastoupíme ve šlágru kola proti Legendám. Více k utkání bude zde.

 TORPEDO - Kvantanámo 8:4


09.10.2010
Torpedo rekordně smetlo Juventus!

Juventus Pivus

Ve víkendové dohrávce 4.kola nastoupilo Torpedo proti Juventusu Pivus na hřišti Pražačka 3, kde před rokem a půl slavilo svůj největší úspěch - postup do 3.ligy. Úvod utkání se nám hrubě nepovedl, a ačkoliv jsme se chtěli soustředit na to, abychom zápas odehráli s nulou, brzy jsme inkasovali. Naštěstí pak se Torpedo rozjelo k velkému galapředstavení a soupeře zavalilo nakonec 22 góly, čímž překonalo dlouholetý rekord ze sezóny podzim 1999, kdy vyhrálo 17:3. O 5 gólů se postrala trojice Slameň - V. Chačaturov a R. Chačaturov, dva góly zaznamenali Kozák, Mašek a Nezbeda, jeden gól dal Šnajder. Více k utkání bude zde.

 TORPEDO - Juventus Pivus 22:2


20.09.2010
Série bez obdrženého gólu pokračuje

Ši Kyo

Ve 3.kole nás čekal další "výlet do pravěku", tentokrát na pankrácký škvarek. Ten se ukázal opět jako hlavní soupeř Torpeda, a bránil jakékoliv kombinaci. Po poločase 1:0 jsme přidali dalších 5 branek a podceňovaného soupeře porazili 6:0. Premiérový gól v dresu Torpeda v soutěžním utkání zaznamenal Honza Slameň a další vychytanou nulu pak Tomáš Hosnedl. Po 3.kole tak zůstáváme jediným týmem, který neztratil ani bod a navíc neobdržel ani jednu branku. Více k utkání zde.

 TORPEDO - Ši Kyo 6:0


13.09.2010
Po solidním výkonu jsme rozstříleli Admiru

Admira 97

V 2.kole jsme nenechali nic náhodě a porazili Admiru zaslouženě vysoko 13:0. Šest branek zaznamenal Robert Chačaturov a stanovil tak po více než deseti letech nový rekord střelce v jednom utkání, o který se dosud s pěti góly dělili Viktor Chačaturov s Jakubem Synkem. Premiéru v dresu Torpeda si odbyl Tomáš Hosnedl a hned si připsal čisté konto. Po 2,5 letech se zapsal mezi střelce i Karen Chačaturov a to hned 2x. V příštím kole nás čeká tým Ši Kyo, které s naším dnešním soupeřem prohrálo 1:8. Více k utkání zde.

 TORPEDO - Admira 97 13:0


13.09.2010
Brankář Hosnedl posilou Torpeda!

Tomáš Hosnedl

Osmadvacetiletý brankář Tomáš Hosnedl by měl být dnes registrován do týmu SKA Torpedo Ohrobec! Stává se tak druhou posilou v letošní sezóně a již dnes by se měl postavit mezi tyče proti Admiře 97.
Přejeme mu v dalších utkáních v dresu Torpeda hodně štěstí! Informace pro pana Martina: tento hráč nemá s Petrem Malcem nic společného. :) Kádr Torpeda naopak opouští Michal Pánek, který má namířeno do třetiligového WT Ekonom.06.09.2010
Torpedo - Hagibor 2:0!

Zdeněk Hopfinger: Cesta do pravěku

V 1.kole nové sezony jsme porazili Viktorii Bítovská 2:0. Naším hlavním soupeřem byl tentokrát terén na pravěkém Hagiboru, který neumožnil absolutně žádnou kombinaci. Obě branky padly 4 minuty před koncem jednotlivých poločasů, první se mezi střelce zapsal Filip Šmied, ruhý pak Viktor Chačaturov. Soupeř se do své největší šance dostal až v závěru utkání za stavu 2:0, ale t neproměnil, a tak si Ladia Nezbeda připsal svoji jubilejní 30. nulu v Hanspaulce. Premiéru si v soutěžním utkání odbyl Honza Slameň. Více k utkání zde.

 TORPEDO - Viktoria Bítovská 2:0


24.08.2010
Jan Slameň na přestup do Torpeda!

Jan Slameň

Jednatřicetiletý Jan Slameň v pondělí 24.08. podepsal hostování z FK Alej B a stává se tak první posilou Torpeda do nové sezóny! Dres Torpeda si již vyzkoušel na letním Warriors Cupu, kde už stihl vsítit za nový klub dvě branky.
Přejeme mu v dalších utkáních v dresu Torpeda hodně štěstí! Před zahájením sezony by Torpedo mělo získat ještě jednoho hráče.03.12.2009
Prohra, ale přesto "záchrana"!

Logo Dortšpunt

Až 2 hodiny po zápase se Torpedo dozvědělo, že se nakonec, i přes prohru v posledním kole, v soutěži "zachránilo"! Napomohly k tomu výsledky ostatních zápasů, které hrály do karet právě Torpedu a tak končíme sezonu na nesestupovém 9.místě! Borussia Dortšpunt dnes zaslouženě vyhrála a smlsla si na oslabeném Torpedu, které dneska předvádělo poměrně slušnou hru dopředu, ale obranná hra byla naprosto otřesná. Více k utkání bude zde.

 TORPEDO - Borussia Dortšpunt 1:4


16.11.2009
Porazili jsme vedoucí Bubeneč!

Logo Bubeneč

Proti jednovu z favoritů na postup do 2.ligy, dvojnásobnému mistrovi, Borussii Bubeneč jsme předvedli asi nejlepší výkon sezony a vyhráli 4:2. V prvním poločase se prosadili Šmied, dnes nejlepší hráč na hřišti a Robert Chačaturov ve svých nových Umbro střelkách. Třetí branku přidal opět Šmied, na kterou stihl soupeř záhy odpovědět. Pak si vzal slovo Pánek a z breaku zvýšil na 4:1. Bubeneč už pak dokázala jen snížit na 4:2 a tak slavíme cennou výhru nad mužstvem, které v soutěži ještě dosud neprohrálo. Rázem se tak stává favoritem na postup mužstvo Trops, které ve stejnou dobu zvítězilo ve šlágru kola nad Ekonomem. Více k utkání zde.

 TORPEDO - Borussia Bubeneč 4:2


09.11.2009
Torzo Torpeda utpělo další debakl!

Logo Ekonom

Hned bez šesti hráčů V. Chačaturova, Šmieda, Suchánka, Cicaly, Pánka a Nezbedy jsme nastoupili proti ambicióznímu mužstvu WT Ekonom a už před zápasem bylo jasné, že naděje na bodový zisk jsou téměř nulové. 1.poločas měl podobný průběh jako předešlé utkání, do úvodních osmi-deseti minut se mužstva oťukávala, ale pak se soupeř gólově prosadil a na další góly v naší síti přicházely jak na běžícím pásu. Sehraný a fyzicky vyspělý soupeř nám za poločas stihl vsítit 5 branek. Naštěstí druhý poločas jsme se trochu zvedli a na šestý gól soupeře dokázali odpovědět pěknou brankou stopera Šnajdera. Konečný účet stanovil opět soupeř na 1:7. Více k utkání zde.

 TORPEDO - WT Ekonom 1:7


02.11.2009
Trops nás zasypal 11 góly!

Logo Trops

Na ambiciózní mužstvo 1.SK Trops v čele s ligovým fotbalistou pravých Bohemians, Davidem Bartkem, jsme jednodušše neměli a z Chodova si odvezli debakl 2:11. Sám Bartek vsítil úctyhodných 7 gólů. Nám se podařilo za stavu 0:6 jen dvakrát korigovat. Premiérovou branku v dresu Ohrobce vsítil Michal Pánek, druhou přidal krátce po změne stran kanonýr Viktor Chačaturov. Ačkoliv výsledek hovoří za vše a porážka je druhou nejvyšší v desetileté historii Torpeda, náš výkon nebyl zase až tak špatný, Trops byl dnes patrně nejlepším týmem, s jakým jsme se dosud v Hanspaulské lize utkali. Více k utkání zde.

 TORPEDO - 1.SK Trops 2:11


19.10.2009
První červená v historii = 0 bodů

Logo Pražská legie 2000

K velmi důležitému zápasu proti Pražské legii 2000 nastoupilo Torpedo bez svojí největší hvězdy, Viktora Chačaturova, ze známých důvodů bez trojice potrestaných hráčů a stále i bez útočníka Suchánka, ale už s novou posilou, Michalem Pánkem (viz článek níže). Soupeř, který nastoupil bez střídání, se v polovině 1.poločasu dostal do vedení, kdy se po pěkné kombinaci prosadil střelou do prázdné brány, tak skončil i 1.poločas. Naštěstí hned v úvodu druhé půle se i nám podařilo gólově prosadit, když se po nepřesnostech v obraně Legie prosadil Robert Chačaturov. Od té chvíle jsme hru vyrovnali, ovšem závěr pak patřil opět soupeři. V jasné gólové šanci musel za cenu žluté karty faulovat Kozák a jelikož už jednu žlutou v zápase dostal, musel ze hřiště. Stal se tak vůbec prvním hráčem v historii Torpeda, který dostal červenou kartu. Šestiminutovou přesilovku soupeř využil hned dvakrát a vyhrál tak 3:1. Více k utkání bude zde.

 TORPEDO - Pražská legie 2000 1:3


15.10.2009
Michal Pánek posilou Torpeda pro zbytek podzimu!

Michal Pánek

Čtyřiadvacetiletý fotbalista přeborového US Praha, Michal Pánek by měl být v pondělí jako volný hráč zaregistrován do týmu Torpeda. Měl by tak být k dispozici pro zbytek podzimu, kdy nemůže nastoupit hned trojice hráčů. Mohl by tak hned nastoupit k pondělnímu důležitému zápasu proti Pražské legii.
Přejeme v dresu Torpeda hodně štěstí!14.10.2009
Oslabené Torpedo utrpělo debakl

Logo Petrohradská

Oslabené Torpedo nastoupilo pouze s jedním hráčem na střídání a to soupeř, BFK Petrohradská, strestal hned 4 góly. Poločas sice skončil bez branek, ale ve druhém jsme totálně odpadli a po úvodní brance soupeře ze 44.minuty jsme se uplně sesypali a soupeř nakonec zaslouženě vyhrál vysoko 4:0. Hned v pondělí nás čeká další zápas proti Pražské legii, kde máme jistě co napravovat. Více k utkání zde.

 TORPEDO - Petrohradská BFK 0:4


14.10.2009
Torpedo přišlo o 4 body!

Logo Torpedo Ohrobec

Za údajné neprokázání totožnosti dvou našich hráčů v zápase s Regentem jsme přišli celkem o 4 body. Jednak za kontumaci vyhraného zápasu (6:1) a pak i odečtení 2 bodů jako další trest. Je to vůbec poprvé v naší desetileté historii, kdy nám byl kontumován zápas v náš neprospěch a odečteny body. Rázem se tak posouváme z boje o postup do bojů o záchranu. Pozn.: V našich statistikách však starty i střelci z kontumovaného zápasu zůstavají.


07.10.2009
Regent jsme zasypali 6 góly!

Logo GFC Regent

V nejlepším výkoně sezony jsme smetli v souboji dvou šestibodových týmů GFC Regent vysoko 6:1, zejména díky famóznímu vstupu do utkání, když jsme již v 8.minutě vedli 3:0. Hattrickem se dnes blýskl nejlepší hráč utkání, Viktor Chačaturov, dvě branky zaznamenal David Cicala a jednu pak útočník Pavel Hroch. Příští zápas s BFK Petrohradská tak hodně napoví o sezonních ambicích Torpeda. Více k utkání zde.
 TORPEDO - GFC Regent 6:1


30.09.2009
První ligová porážka po 294 dnech

Logo LFC Nova

Opět ten tým LFC Nova. Mužstvo, které nás v lize naposledy porazilo, a to 3:2 (10.12.2008), bylo nad naše síly i tentokrát a zvítězilo 2:0. Bohužel v tomto zápase náš výkon nebyl takový, jak jsme si představovali, ale zároveň nutno dodat, že soupeř se prezentoval velice kvalitní hrou a ačkoliv jsme 3x nastřelili brankovou konstrukci, LFC Nova zaslouženě zvítězil. Končí tak po 294 dnech naše šňůra 14 utkání bez porážky. K jubilejnímu 200.zápasu v dresu Torpeda v hanspaulské lize nastoupil kapitán Mašek. R.Chačaturov, který mohl toto jubileum oslavit zároveň, tento zápas z nepochopitelných důvodů zaspal. Více k utkání bude zde.
 TORPEDO - LFC Nova 0:2


20.09.2009
Prokletí Zákostelní konečně prolomeno!

Logo Hell´s boys

I ve třetím zápase sezony jsme nezaváhali a po zásluze, po brankách Šnajdera, R.Chačaturova a V.Chačaturova, zvítězili nad týmem Hell´s boys 3:0 a vrátili tak soupeři porážku 1:2 z jara 2007. Zároveň jsme konečně prolomili prokletí na tomto hřišti, kde jsme doposud ani jednou nevyhráli. V příštím kole se Torpedo utkání s LFC Nova, tedy s týmem, který byl jejím posledním ligovým přemožitelem, od té doby ohrobecké nikdo ze 14 pokusů nepřemohl. Více k utkání zde.
 TORPEDO - Hell´s boys 3:0


07.09.2009
I po druhém třetiligovém vystoupení jsme stále stoprocentní!

Logo Green tyros

Torpedo zvládlo i druhý zápas ve 3.lize a proti favorizovanému Tyrosu vyhrálo zaslouženě 3:1. Hlavním důvodem však tentokrát byla neúčast jednoho hráče Green tyros v poli, což se přirozeně ukázalo jako klíčové. Ve 21.minutě se prosadil opět V.Chačaturov a vzápětí mohl přidat pojistku Šmied z penalty, ale tu mu kryl famózní gólman soupeře. Tak skončil i první poločas. Ve druhém se už tolik soupeř nebránil a snažil se vyrovnat, ovšem naopak dvakrát inkasoval po brankách R.Chačaturova a Šmieda. Tečku za utkáním dal soupeř, když se pěknou přízemní střelou prosadil brankář (!) Green tyros. Více k utkání zde.
 TORPEDO - Green tyros 3:1


31.08.2009
Vítězná premiéra ve 3.lize!

Logo Oratoř Kobylisy

Premiéra ve 3.lize proti starému známému soupeři - Oratoři Kobylisy dopadla skvěle a v souboji dvou jarních mistrů 4.lig (4.A ligy a 4.C ligy) jsme zvítězili po dvou slepených brankách Viktora Chačaturova v polovině druhého polačasu 2:0! Navíc nebyla uznána ještě další regulérní branka Roberta Chačaturova v závěru utkání. Prolomili jsme tak remízové prokletí na hřišti Hrabákova a se soupeřem z Kobylis teď máme vyrovnanou bilanci 1-1-1 při skóre 4:4. Více k utkání zde.
 TORPEDO - Oratoř Kobylisy 2:0


26.07.2009
Torpedo slaví 10 let!

Logo Torpedo Ohrobec

Dnes je to přesně 10 let, kdy bylo Torpedo přijato za člena Hanspaulské ligy organizované PSMF. Za tuto dobu se mu podařilo prokousat až do 3.ligy, kterou si zahraje letos na podzim. Za celých 20 sezon pouze jednou sestoupilo a to na podzim 2001 z šesté ligy do sedmé. Celkem tak odehrálo 220 ligových zápasů, z nichž přesně polovinu - 110 utkání vyhrálo, 39x remizovalo a 71x odešlo ze hřiště poraženo při celkovém skore 584:389, z nichž nejvíce v kolonce vstřelených má na svědomí nejlepší střelec ohrobecké historie, Viktor Chačaturov se 129 zásahy. K tomu můžeme připočít ještě 21 zápasů pohárových a nespočet utkání na různých turnajích a nebo jen čistě přátelských. Celkem nastoupilo v dresu Torpeda 54 hráčů, z nichž nejvíce ligových startů - 197 má jeho kapitán Lukáš Mašek (+19 pohárových).


26.07.2009
Prosba k soupeřům z 3.A ligy

Mapa stránek

Rádi bychom poprosili naše soupeře z 3.A ligy, aby přidávali výsledky na naše stránky - do tzv. ShoutBoardu. Celá naše skupina hrajeme většinu zápasů v pondělí a středu, takže se většinu výsledků dovídáme klidně až o 8 dní později. Je to i ve vašem zájmu, vidět aktuální tabulku a výsledky ostaních soupeřů dříve, než až na stránkách PSMF nebo v týdeníku Hanspaulka. Výsledky vkládejte viz. obrázek vlevo. Děkujeme za pochopení a vzájemnou pomoc.

SMS ve tvaru:
Výsledky lze také vkládat formou SMS a to ve tvaru:
SHOUT 79143 jméno vzkaz
(např.: SHOUT 79143 Lukas Torpedo Ohrobec-Vojenske Lesy 6:1)
na telefonní číslo: 736 300 202, cena jako za klasickou SMS dle Vašeho tarifu!


21.07.2009
Třetí ligu budeme hrát ve skupině "A"!

Znaky mix

Podle serveru sportovninoviny.cz budeme na jaře hrát ve skupině "A". Našimi soupeři budou Borussia Bubeneč, Borussia Dortšpunt "A", Oratoř Kobylisy, Green tyros, Hell´s boys, LFC Nova, GFC Regent, BFK Petrohradská, Pražská legie 2000, Ekonom WT a Trops 1.SK. Zajímavostí je, že i když jsme se už dříve se šesti týmy v lize utkali (s Novou a Oratoří dokonce 2x), ani v jednom z těchto utkání jsme nezvítězili, pouze 2x remízovali (právě s Novou a Oratoří), tudíž máme soupeřům co vracet. Bližší informace o všech týmech 3.A ligy naleznete v sekci soupeři.


19.07.2009
Torpedo na celorepublikovém PVP na děleném 9. až 12.místě

Logo ČMSMK

Torpedo na IV.ročníku Poháru vítězů Pohárů Českomoravského svazu malé kopané, který se konal 18.– 19.července 2009 v Měříně u Velkého Meziříčí, obsadilo děléné 9. až 12.místo. Po sobotních zápasech ve pětičlenné skupině jsme vyhráli (ve složení: Procházka - Chačaturov V., Šnajder - Cicala, Šmied - Suchánek) všechny zápasy a do nedělních bojů v nadstavbové skupině jsme tak vstupovali jako nasazený tým. Bohužel tam se nám už tolik nedařilo a v rozhodujím posledním zápase ve skupině o postup do vyřazovacích bojů jsme neuspěli a skončili tak na děleném 8. až 12. místě.


27.06.2009
Na Karštejně jsme vypadli už v osmifinále!

Memoriál Pepíčka Končely

Torpedu se na IX.ročníku prestižního turnaje na Karlštejně, Memoriálu Pepíčka Končely, opět nedařilo a skončio již v osmifinále. V úvodním kole nesmyslně prohrálo s místním týmem Karlštejn 3:4 gólem z poslední minuty, ve 2.zápase po nejlepším výkonu remizovalo s favorizovaným FC Bedna 2:2 a na závěr porazilo outsidera skupiny, mužstvo Repeťáci Praha hladce 3:0. Ve skupině jsme tak skončili třetí a v osmifinále na nás čekal další hanspaulský tým, druhý tým skupiny B, Kehar club. Po vyrovnaném průběhu nakonec soupeř vyhrál 2:0 a my jsme tak v turnaji skončili. Vítězem celého turnaje se stal celek E.F.C. Šubrt, v jehož středu hráli i ex-ligisté Pavel Pergl s Radkem Šourkem.


15.06.2009
Jiřího jesle zajišťují titul mistra!

Logo PAVAPA Motl

V posledním ligovém kole jsme se proti týmu PAVAPA Motl hodně natrápili a díky střele Jiřího Pětiokého mezi nohy hostujícího bránkáře z 60.minuty jsme zvítězili 3:2 a zajistili si tak titul mistra 4.A ligy! Předvedli jsme suveréně nejhorší výkon sezony a nutno dodat, že soupeř si dnes minimálně bod zasloužil. Dnešní zápas by měl být velkým ponaučením pro zápasy do 3.ligy, že takovýmhle výkonem se v této soutěži už hrát rozhodně nedá. V sezoně jsme tak získali 21 bodů, což se nám dosud ještě nepodařilo a od jara 2003 jsme konečně vybojovali v soutěži 1.místo! Více k utkání zde.
 TORPEDO - PAVAPA Motl 3:2


10.06.2009
Oslabené Torpedo podlehlo favorizovanému Deku!

Logo Deko

Torpedo Ohrobec dva dny po vítězství nad Vyzunkem, kdy si zajistilo účast ve 3.lize, nastoupilo ve 3.kole ligového poháru v hodně oslabené sestavě (dokonce bez možnosti střídání) proti favorizovaným týmem Deko z 2.ligy. Soupeř naplnil roli favorita a zaslouženě porazil oslabený Ohrobec 7:4, po poločase 5:2. Nutno dodat, že je to vůbec první porážka Torpeda v roce 2009. Více k utkání zde.

 TORPEDO - Deko 4:7


09.06.2009
Sen první generace Torpeda se stal skutečností!

Postupujeme!

Torpedo uspělo hned na první pokus a v dohrávce 3.kola porazilo Vyzunk po dramatickém průběhu po brankách Kozáka a Hrocha 2:1 a zajistilo si tak kolo před koncem premiérový postup do 3.ligy! Soupeř, který se mimochodem představil ve velmi slušném světle, tak definitivně sestupuje do 5.ligy. Více k utkání bude zde.
 TORPEDO - FM Vyzunk 2:1


03.06.2009
V derby porážíme i Pendulu - bod od postupu!

Logo Pendula Bona

S naším tradičním soupeřem jsme opět uspěli a v trochu nervózním utkání zaslouženě vyhráli po brankách R.Chačaturova, Suchánka a Šmieda 3:1, ačkoliv jsme v 10. minutě prohrávali 0:1. Skončila tak série bez obdržené branky na hodnotě 283 minut. Pouhopouhý bodík ze dvou posledních zápasů nám tak chybí k vysněnému postupu do třetí ligy! Více k utkání zde.
 TORPEDO - Pendula Bona 3:1


27.05.2009
273 minut bez obdrženého gólu aneb 3 body od postupu!

Logo BC Martini

Proti BC Martini jsme nenechali nic náhodě a po solidním výkonu vyhráli s přehledem 4:0. O branky se postarali V.Chačaturov, Suchánek, Hroch a Šmied. Brankář Ota "Roleta" Kovařík tak již 273 minut neinkasoval. Vzhledem k odečtu jednoho bodu Autobazaru Duo za nedelegování asistenta rozhodčího nám tak k postupu do 3.ligy stačí 3 body ze tří zbylých utkání. Více k utkání zde.

 TORPEDO - BC Martini 4:0


27.05.2009
Autobazaru Duo odečten 1 bod!

Duo - 1 bod

Týmu Autobazaru Duo "A" byl dle rozhodnutí STDK z 26.05. odečten 1 bod za nedelegování asistenta rozhodčího ze dne 24.05.. Pro nás to tedy znamená, že pokud získáme ze tří posledních utkání (proti Pendula Bona, Vyzunk a PAVAPA Motl) alespoň 3 body, máme jistotu postupu do 3.ligy! Matfyz se tak po vítězství nad Cvrčky stává prvním postupujícím.


18.05.2009
Výhra v zápase jara!

Logo Autobazar Duo

Jediný gól z 27.minuty z kopačky Viktora Chačaturova rozhodl o cenném, ale naprosto zaslouženém vítězství nad Autobazarem Duo! Soupeř zřejmě nenastoupil v nejsilnější sestavě, ovšem i nám chyběla hvězda posledního zápasu - Michal Suchánek. Díky výhře tak vystřídáme soupeře na postupové pozici a k jistému postupu nám stačí ze čtyř zbylých zápasů třikrát vyhrát. Potřetí po sobě se nám navíc podařilo neinkasovat a Oto Kovařík tak drží čisté konto již 213 minut! Více k utkání zde.

 TORPEDO - Autobazar Duo "A" 1:0


17.05.2009
Výhra v derby - spanilá jízda pokračuje !

Logo FC Cvrčci

V 7.kole jsme podali opět vynikající výkon a porazili v derby po premiérové brance Suchánka a další trefě Kozáka (již ve třetím utkání po sobě) FC Cvrčci zaslouženě 2:0. Podruhé po sobě jsme tak zvítězili i bez obdržené branky, brankář Kovařík tedy neinkasoval již více jak 150 minut. V příštím kole nás čeká zápas jara proti Autobazaru Duo - vítěz tohoto utkání bude mít velmi, velmi blízko k postupu do 3.ligy. Více k utkání zde.

 TORPEDO - FC Cvrčci 2:0


10.05.2009
Výhra ve šlágru kola !

Logo AC Ruzyně 1995

Vyrovnaný zápas na hodně nekvalitním hřišti ve Stodůlkách s AC Ruzyně 1995 jsme rozhodli třemi slepenými brankami v polovině 2.poločasu a díky tomuto vítězství a s ohledem na ostatní výsledky soupeřů z horní poloviny tabulky se tak pomalu rýsuje souboj o postup, a to pouze mezi Matfyzem, Autobazarem Duo a Torpedem Ohrobec. Více k utkání zde.

 TORPEDO - AC Ruzyně 1995 3:0


27.04.2009
SK Ujde to? Nešlo to!

Logo Ujde to 1980

Tým Ujde to tentokrát opravdu vůbec "nešel" - soupeř se dnes evidentně nesešel v ideální sestavě a výsledek 8:1 je ještě milosrdný, navíc když hrál od 7.minuty ve čtyrech v poli. O branky se dnes postarali Šmied a R.Chačaturov po dvou, po jedné pak Kozák, Hroch, Šnajder a V.Chačaturov. V příštím kole nás čeká jistě kvalitnější soupeř, kdy ve šlágru kola přivítáme ve Stodůlkách tým Ruzyně. Více k utkání zde.

 TORPEDO - SK Ujde to 1980 8:1


20.04.2009
Remíza s lídrem soutěže !

Logo Matfyz

V souboji dvou týmů, které neztratily ani bod jsme bohužel museli nastoupit bez několika opor (Chačaturov V. a Cicala nemoc, Suchánek zranění) a tak bychom před zápasem byli spokojeni i s bodem, který jsem nakonec získali. Soupeř se podle očekávání prezentoval defenzivní taktikou se smrtícími breaky. Do vedení jsme však tentokrát šli my, když se právě po výborně sehraném protiútoku prosadil přízemní střelou stoper Šnajder. Tak skončil i první poločas. Do druhého poločasu jsme vstoupili výborně a mohli náskok zvýšit, ovšem po 10 minutách si vzal slovo soupeř a po velkém tlaku se mu povedlo zaslouženě vyrovnat. Konec zápasu měl infarktový průběh, nejprve mohlo strhnout vedení na svoji stranu Torpedo, ale pak měl Matfyz dvě obrovské šance, ale dnes famózní Kovařík byl proti a tak můžeme být rádi za bod. Více k utkání zde.

 TORPEDO - Matfyz 1:1


06.04.2009
Na vítězné vlně!

Logo FC Bába

V 2.kole jsme nastoupili proti FC Bába prakticky v nejsilnějším složení, z obvyklé sestavy chyběl jen Jiří Pětioký, navíc s novou posilou - Michalem Suchánkem. Po úvodním oťukávání si vzal slovo soupeř a po naší zbrklé rozehrávce šel do vedení 1:0 a tak skončil i 1.poločas, přestože jsme si vytvořili 2 velmi nadějné šance. Do druhého poločasu však vlétlo Torpedo jako uragán a po vyrovnání Šmiedem přidal záhy druho branku z těžkého úhlu Kozák. Konečnou podobu skóre dal Cicala 3:1. Další zápas odehrajame až za 14 dní, neboť 3.kolo dohráváme až v červnu. Více k utkání zde.

 TORPEDO - FC Bába 3:1


01.04.2009
Kanonáda na úvod sezony!

Logo FC Sklenářka

V Běchovicích jsme nastoupili v letošní ligové premiéře proti týmu FC Sklenářka. Bohužel, jak už je pravidlem, jsme opět zaspali úvod zápasu a dostali hned ve 4.minutě gól. Naštěstí se nám hned za 2 minuty podařilo vyrovnat, kdy se krásnou dělovkou prosadil Hroch. Ve 25.minutě jsme se po brance R.Chačaturova již ujali vedení, které se v druhém poločase změnilo v exhibici. 2 branky zaznamenali bratři Chačaturovové, po jedné pak obránci Nezbeda s Maškem. Konečnou podobu skore pak dal soupeř po pěkné kombinaci - 7:2. Více k utkání zde.

 TORPEDO - FC Sklenářka 7:2


23.03.2009
Dvě posily do nové sezony!

Matěj a Suchy

Čtyřiadvacetiletý defenzivní hráč Mathieu Divine z Lucemburska a ofenzivně laděný sedmadvacetiletý záložník, Michal Suchánek, odchovanec Motorletu a kmenový hráč hanspaulského prvoligového klubu 1.FC Šumavan-Balkán, by měli být v nejbližších dnech registrováni do Torpeda Ohrobec! Přejeme jim v Torpedu hodně štěstí!


14.03.2009
Kanonáda ve 2.kole poháru!

Logo Black mamba

Naším soupeřem ve 2.kole poháru jsme se utkali s mužstvem Black mamba IBD, které vyřadilo osmiligový Banzai 2:1. Roli jasného favorita jsme však zvládli a soupeře rozdrtili hladce 8:0,a to i přesto, že jsme nastoupili bez střídání. Čistým hattrickem se blýskl kapitán Mašek, dva góly pak vsítili útočníci Pavel Hroch a Robert Chačaturov, a jednu branku vsítil Viktor Chačaturov. Ve 3.kole se utkáme s Dekem, které zdolalo Vozovnu Hloubětín A 10:2. Více k utkání zde.

 TORPEDO - Black mamba IBD 8:0


04.03.2009
Torpedo vyhlásilo cíl na sezonu!

Logo Torpedo Ohrobec

Postup do 3.ligy - takový je neskromný cíl Torpeda Ohrobec pro sezonu jaro 2009. Pokud se mužstvu budou vyhýbat zranění a hráči budou moci chodit na všechna utkání (ještě neznáme termíny čtyř utkání), je jistě v silách Torpeda posunout se o soutěž výš. Navíc mužstvo posílil v závěru podzimu Filip Šmied, který prokázal, že je pro tým velkou posilou. Naopak zranění Michaela Srpa se stále nedoléčilo a stále není jisté, kdy bude moci za Torpedo nastoupit.


28.02.2009
Tým Tus Pelotas nedorazil na zápas!

Logo Tus Pelotas

Soupeř 1.kola Tus Pelotas se k utkání vůbec nedostavil, a tak kontumačně vyhráváme 6:0 a postupujeme rovnou do 2.kola, které bude na programu o víkendu 14.-15.03. a kde se utkáme s týmem Black Mamba IBD (8.liga - nově založený tým), který vyřadil osmiligový Banzai po výsledku 2:1.

 TORPEDO - Tus Pelotas 6:0 k.


21.12.2008
U Oťase kralovala dvojice Mašek-R.Chačaturov

Mapa jak se dostat

Fotbálkový turnaj, který byl opět součástí rozlučky s fotbalovou sezonou, vyhrála tentokrát dvojice Lukáš Mašek - Robert Chačaturov, která ve finále porazila dvojici V.Chačaturov-Šnajder 8:6. Jelikož bylo tentokrát pouze 5 dvojic (cbyběla například největší fotbálková hvězda David Cicala), hrál dvojzápasově každý s každým již v základní skupině. Výsledky celého turnaje naleznete zde.


Konečná tabulka turnaje        

pořadí dvojice
1. Lukáš Mašek - Robert Chačaturov
2. Viktor Chačaturov - Andrej Šnajder
3. Jiří Pětioký - Ondřej Kozák
4. Pavel Kejř - Michael Srp
5. Ladia Nezbeda - Martin Zítek


11.12.2008
V zápase dvou rozdílných poločasů nakonec prohráváme

Logo LFC Nova

V posledním kole nás čeká již jistý postupující tým do 3.ligy, LFC Nova "A". Bohužel stejně jako při posledním měření sil jsme opět zaspali úvod utkání a naprosto zaslouženě prohráli poločas vysoko 0:3, ovšem do 2.půle nastoupilo Torpedo jako vyměněné a během 15 minut po dvou krásných brankách nejlepšího hráče utkání Šmieda snížilo na 3:2. Na víc už však nezbyly síly a tak jsme sezonu zakončili porážkou. Více k utkání zde.
 TORPEDO - LFC Nova "A" 2:3


20.11.2008
Výhra okořeněná dvěma jubileji !

Logo FC Sargas

Zasloužená vysoká výhra 6:0 nad nevýrazným Sargasem znamená téměř jistou účast Torpeda ve 4.lize i pro příští sezonu je zároveň jubilejním 100.vítězstvím Ohrobce v hanspaulské lize. Zároveň se konečně střelecky prosadil i Robert Chačaturov a zaznamenal tak svojí 100.ligovou branku ke které přidal i gól s pořadovým číslem 101. Třetí branku ve třetím utkání zaznamenal opět vynikající Filip Šmied, jednu branku si připsali i David Cicala, Ondřej Kozák a Viktor Chačaturov. Navíc desátou nulu vychytal František Týra. Více k utkání zde.
 TORPEDO - FC Sargas 6:0


13.11.2008
Po krásné bitvě získáváme důležité 2 body !

Logo Homogen

V 9.kole jsme se utkali s týmem 1.FC Homogen "B", který tak stále živil naději na postup do "trojky", takže nás nečekala žádná procházka růžovou zahradou. Naštěstí jsme měli famózní nástup do zápasu a po 10 minutách vedli po brankách V.Chačaturova a Šmieda 2:0. Soupeř bránil poměrně laxně a tak to vypadalo, že odjede z Proseka s debaklem. Ovšem z nevinné akce a zároveň z naší nedůslednosti snížil na 2:1 a chvíli poté jsme si zbytečně dali vlastní branku a bylo vyrovnáno. Tak skončil i 1.poločas. V tom druhém se hrál veklmi kvalitní fotbal s mnoha šancemi na obou stranách (i když přece jen víc mělo Torpedo) a když už to vypadalo na dělbu bodů, prošel krásně přes 3 hráče Filip Šmied předložil navrátilci do sestavy Jirkovi Pětiokému před prázdou bránu, a pro něj už nebyl problém rozhodnout o našem vítězství. Více k utkání zde.
 TORPEDO - 1.FC Homogen "B" 3:2


20.11.2008
Burda přestupuje do týmu 1.TF Motor!

Tomáš Burda

Hráč Tomáš Burda byl z blíže nespecifikovaných důvodů vyřazen z kádru Torpeda Ohrobec a již si našel nové angažmá v nově vzniklém klubu 1.TF Motor a bude tedy hrát až 8.ligu. Za Torpedo nastoupil k 23 ligovým a 5 pohárovým zápasům, ve kterých zaznamenal celkem 9 branek (8+1). Není vyloučeno, že by v případě, že bude početná marodka, mohl nastoupit, ale to z jeho strany zřejmě nepřichází v úvahu. Již proti Homogenu i Sargasu chyběl v zápise o utkání, nyní již chybí i na oficiální soupisce. Zde je jedno jeho prohlášení z jara 2008, ze kterého byl nyní vyvozen závěr, že je víceméně založen na pravdě a že bude s okamžitou platností akceptován.
Tomáši, děkujeme!


06.11.2008
Penaltový rozstřel zastavil Torpedo před branami finále

Logo Six devils

Až penaltový rozstřel zastavil Torpedo na cestě do finále ligového poháru. Ačkoliv jsme po celý zápas byli jasně lepším týmem než Six devils, přesto postupuje soupeř, který víceméně od začátku zápasu bránil remízu 0:0. Soupeř musí za postup děkovat neskutečnému výkonu svého mladého brankáře, který chytil tři stoprocentní šance a v penaltovém rozstřelu i umístěnou střelu Davida Cicaly. Jediným, kdo překonal brankáře z penalty, byl kanonýr Pavel Hroch. Více k utkání zde.
 TORPEDO - Six devils 0:0, 1:4 n.p.


06.11.2008
Delfínkům odečten 1 bod !

Delfínci mínus bod

Týmu Růžoví delfínci byl odečten 1 bod za nedelegování asistenta rozhodčího. Bylo tak rozhodnuto při jednání STDK ze 4.listopadu. Delfínci, kterým spadly do klína 2 body za vyloučení EKISu ze soutěže tak vzápětí o 1 bod přicházejí. Na aktuální tabulku se můžete podívat zde.


06.11.2008
EKIS vyloučen ze soutěže

Ekis přišel o body

Tým EKIS Praha "A" i podruhé neodpískal trojblok zápasů a po již předchozím odečtení 10 bodů byl po zásluze vyloučen ze souteže. Všechny jeho výsledky jsou kontumovány 0:6. Nejvíc na tom vydělají dva zachraňující týmy - FC Sargas a Růžoví delfínci, kteří jako jediní s Ekisem v průběhu soutěže zaváhali. Na aktuální tabulku se můžete podívat zde.


04.11.2008
Důležitý krok k záchraně!

Logo Růžoví delfínci

V 8.kole nás čekal jeden z klíčových zápasů v boji o záchranu proti Růžovým delfínkům, který jsme zvládli a připsali si drahocenné 2 body a přeskočili (i když po odstoupení EKISU asi zatím jen dočasně) našeho soupeře v tabulce. Obě branky padly až ve 2.poločase, o které se postaral Pavel Hroch po přihrávce Tomáše Burdy a druhou přidal Filip Šmied, který nastoupil v dresu Torpeda vůbec poprvé. Soupeř se prezentoval sympatickým výkonem, měl také mnoho vyložených šancí, ovšem naprosto selhal v koncovce, nebo ho vychytal dnes naprosto famózní Týra. Více k utkání zde.
 TORPEDO - Růžoví delfínci 97,2 2:0


27.10.2008
Filip Šmied posílil Torpedo!

Filip Šmied

Sedmadvacetiletý obránce Filip Šmied posílil Torpedo Ohrobec! Tento vysoký řízný hlavičkář přichází jako volný hráč ze zaniklého klubu "Béčko". Ve velkém fotbale působí v celku SK Sparta Košíře, hrající I.A třídu. Dnešním dnem byl tranfer z "Béčka" na svazu PSMF uzavřen a již příští pondělí proti Růžovým delfínkům může nastoupit v novém dresu s číslem 4. Přejme mu v Torpedu hodně štěstí!


27.10.2008
EKIS se k utkání nedostavil

Logo EKIS Praha

V 7.kole jsme měli nastoupit proti poslednímu týmu tabulky EKIS Praha "A", ovšem tým, který se již jednou nedostavil k utkání a za nepískání mu bylo odečteno 10 bodů, se k utkání vůbec nedostavil a tak nám spadly do klína 2 body a 6 gólů do kolonky "vstřelené góly". EKIS se tak definitivně stává prvním sestupujícím a jestli se ještě jednou nedostaví k utkání nebo neodpíská zbylý blok zápasů, které mu byly přiděleny, bude ze soutěže vyloučen a spadne až do 8.ligy. Více k utkání bude zde.
 TORPEDO - EKIS Praha A 6:0 kont.


22.10.2008
O finále hrajeme ve ST 5.11. na Pražačce !

Semifinále poháru

Dnes byly určeny termíny semifinále poháru Pavla Formáčka. Torpedo Ohrobec, které se střetne se Six devils ze 4.ligy, má svůj vzájemný duel na programu ve středu 5.listopadu od 19:00 na hřišti Pražačka 1, tedy na stejné hřišti, kde přemohla ve čtvrtfinále Ústavan. Druhý semifinálový zápas, SAS fans vs. Vojenské lesy je na programu 13.11. od 19:15 na hřišti Hrabákova 1.


19.10.2008
Krize vrcholí -prohráváme i s Pražskou legií

Logo Pražská legie 2000

V 6.kole nás čekal aktuálně třetí tým tabulky, mužstvo Pražská legie 2000. Bohužel jsme se tentokrát museli obejít bez největší hvězdy Viktora Chačaturova, kterého skolila angína. V 1.poločase jsme měli dvě vyložené šance, jedna, po individuální akci Burdy s končila na tyči, druhou šanci měl agilní Hroch, kdy si vysunul brankáře mimo pokutové území a po jeho prudkou střelu, která by skončila v brance, brankář rukou varazil, a protože byl mimo vápno, měl být po zásluze vyloučen, přesto dostal jen žlutou kartu. I soupeř měl několik větších šancí, které zlikvidoval famózní Procházka. Bohužel přesto smolně kapituloval ve 43.minutě, kdy se prosadil soupeř střelou přímo z rohu, kdy na bližší tyči zaspal obránce Karen Chačaturov. Druhá obdržená branka již vyústila ze snahy vrhnout vše do útoku. Konečnou podobu skore dal v předposlední minutě Pavel Hroch z penalty, která již víceméně nic neřešila. Pavel nastoupil ke svém jubilejnímu 100. ligovému zápasu v dresu Torpeda. Více k utkání zde.
 TORPEDO - Pražská legie 2000 1:2


13.10.2008
Dvě tyče = 0 bodů

Logo FC Cvrčci

Již potřetí během jednoho kalendářního roku jsme nastoupili k soutěžnímu utkání proti FC Cvrčci a poprvé jsme odešli ze hřiště s prázdnou. Bohužel tentokrát nás opsutilo trošku sportovní štěstíčko a po nepříliš povedeném prvním poločase jsme zaslouženě prohrávali 1:0. Ovšem druhou půli jsme byli lepším mužstvem, dvakrát jsem sice nastřelili brankovou konstrukci, ale gól se nám vsítit nepodařilo. Rád bych touto cestou vyzvedl fair-play gesto nejlepšího hráče utkání - Minaříka, který chvíli před koncem za našeho tlaku sportovně přiznal tečovaný balon, přestože rozhodčí ukázoval obráceně. Bravo! Kaňku nad pěkným zápasem udělal brankář Nezbeda, který z nepochopitelných důvodů dorazil na zápas až ve 12.minutě a to ještě způsobem, u kterého netřeba dalšího komentáře a je tak pro většinu hráčů Torpeda velkým zklamáním.. Více k utkání zde.
 TORPEDO - FC Cvrčci 0:1


02.10.2008
Střeleckým koncertem za prvními body!

Logo Pendula Bona

Na výborně odehraný pohárový zápas se nám povedlo navázat ještě lepším výkonem i v lize, a tak jsme nečekaně snadno smetli našeho již tradičního soupeře - AC Pendula Bona rozdílem třídy 7:1 a připsali si tak konečně první body do ligové tabulky. Dvě branky vsítili Viktor Chačaturov a Tomáš Burda, po jedné pak kapitán Mašek a střelec měsíce září Pavel Hroch. Soupeři děkujeme za pěkný zápas a až na drobnou výjimku ve sportovním duchu, jak to má být! Více k utkání bude zde.
 TORPEDO - Pendula Bona 7:1


29.09.2008
Po výborném výkonu do semifinále poháru!

Logo KK Ústavan 01

Čtyři branky Viktora Chačaturova rozhodly o naprosto zaslouženém postupu Torpeda do semifinále ligového poháru, kam se Ohrobec podívá poprvé v historii. Naším soupeřem v boji o finále bude tým Six devils, který stejně jako my hraje 4.ligu a se kterým jsme se jednou utkali v lize (podzim 2003) s výsledkem 0:0. Six devils vyřadili Palmeiras Prosek 6:3. Více k utkání zde.
 TORPEDO - KK Ústavan 01 4:0

Dvojice a postupující ze čtvrtfinále poháru       

číslo zápasu dvojice (liga) + výsledek
1. Chr. lokomotiva (5.) - SAS fans (4.) 1:1, 1:2 n.p.
2. Vojenské lesy (1.) - Tuscarora A (3.) 4:2
3. Torpedo Ohrobec (4.) - KK Ústavan 01 (5.) 4:0
4. Six devils (4.) - Palmeiras Prosek (5.) 6:3


25.09.2008
Smolný závěr nás připravil alespoň o bod

Logo BC Martini

Po ospalém začátku, kdy jsme dvakrát špatně ubránili soupeřům útok a prohrávali 0:2. Naštěstí hned z protiútoku se krásně prosadil ve velké formě hrající Pavel Hroch a dělovkou z úhlu snížil na 1:2.. Poté jsme převzali iniciativu a prakticky celý druhý poločas jsme táhli za delší provaz a odměnou za to byla další, vyrovnávající branka v síti soupeře. Ovšem závěr, kdy jsme doufali v dokonalý obrat, jsme nezvládli a 4 minuty před koncem dostali gól na 2:3, Ze snahy všechno vrhnout do útoku a pokusit se vyrovnat jsme nakonec inkasovali ještě jednu branku v závěrečných vteřinách utkání. Více k utkání zde.
 TORPEDO - Martini 2:4


21.09.2008
Druhá nejvyšší ligová porážka v historii!

Logo Medicína

V netradiční den - v neděli, a v ještě více netradiční čas - 8:45 a k tomu jako bonus v hodně netradiční sestavě (bez V.Chačaturova, Kozáka, Burdy, Týry, Cicaly a Srpa) jsme moc šancí na úspěch neměli. Bohužel v polovině 1.poločasu se k absentující šestici přidal zraněný Pětioký a dohrávali jsme bez střídání, což se s fyzicky vyspělým soupeřem projevilo na konečném skóre, které je tak druhou nejvyšší porážkou v naší historii (nejvyšší porážku utrpělo Torpedo od FC Vulcano v sestavě s ligistou Romanem Hogenem 0:12 na jaře 2001). Malou náplastí na tento výsledek je hattrick Pavla Hrocha. Více k utkání zde.
 TORPEDO - Medicína 3:11


04.09.2008
Nešťastný vstup Torpeda do sezony

Logo 1.WC

V 1.kole proti papírovému outsiderovi naší skupiny jsme nastoupili hned bez několika opor (Chačaturov V., Šnajder, Nezbeda, Mašek, Srp, Burda, Cicala) a tak se nadalo čekat nějaké exhibiční tempo, navíc když jsme po dlouhé době museli nastoupit i bez střídání (ve středu hřiště navíc nastoupil Karen Chačaturov, který svým věkem 54 let 8 měsíců 25 dní opět posunul těžko uvěřitelný rekord nejstaršího hráče, který kdy nastoupil za Torpedo k mistrovskému zápasu). Přesto jsme v 1.polačase měli mírnou převahu, kterou jsme korunovali v závěrečných sekundách gólem s kopačky Jirky Pětiokého (po výborně zahraném rohu Roberta Chačaturova)). Bohužel ve 2.půli jsme se nevyvarovali zbytečných chyb a během pár minut jsme dostali dvě branky, na které jsme již nedokázali odpovědět. Více k utkání zde.
 TORPEDO - 1.WC 1:2


18.07.2008
Důležité upozornění!

Maasha

Jelikož bude kapitám a webmaster Torpeda Ohrobec, Lukáš Mašek od 19.07.-27.07.2008 na dovolené v Albánii, nebudou po tuto dobu aktualizovány stránky.
Děkujeme za pochopení.


26.06.2008
Remízou ukončená sezona

Logo Bratři v triku

V posledním kole letošní 4.B ligy jsme se utkali s 8.týmem tabulky - Bratři v triku. I náš soupeř už měl jistotou účast ve 4.lize i na další sezonu, takže jsme si mohli zahrát bezstarostný fotbal. Bohužel u většiny hráčů dnes chyběl pohyb, důraz a nasazení. V první žádná branka nepadla, ovšem soupeř měl několik vyložených šancí, narozdíl od Torpeda. V druhé půli už soupeř začal trestat a šel 2x do vedení. Ovšem nám se vždy z breaku podařilo vyrovnat (2x Viktor Chačaturov). Více k utkání bude zde.
 TORPEDO - Bratři v triku 2:2


22.06.2008
Na turnaji na Karlštejně jsem nepostoupili ze skupiny

Memoriál Pepíčka Končela

Jedno vítězství nad FC Diody a tři porážky (s FC Bedna, s pozdějším celkovým vítězem turnaje, s Černošicema, za které nastoupil i hokejista NHL Marek Židlický a SeniorTeamem - taková je premiérová bilance na memoriálu Pepíčka Končela na hřišti TJ Karlštejn, kterého se zúčastnili všichni hráči kromě Michaela Srpa a Karena Chačaturova.
Přesto jsme na turnaji získali ocenění - pohár za 1.místo v soutěži fair-play. Tímto zdravíme, tým FC Cvrčci ! :-)


17.06.2008
Po dešti přišla oranžová gólová smršť !

Logo FC Typos

Čtyři góly do sítě ambiciózního Typosu v rozmezí 17 minut - takový je comeback po zranění Viktora Chačaturova, který naposledy nastoupil ve 2.kole. V 1.poločase bohatém na šance, šel soupeř do vedení ovšem od zhruba 35.minuty už vládlo na hřišti pouze Torpedo Ohrobec a po prudkém dešti sfouklo soupeře 4:1 a výrazně tak utvrdilo pořadí týmů na postupujících pozicích. Více k utkání zde.
 TORPEDO - FC Typos 4:1


13.06.2008
V podzimním čtvrtfinále s Ústavanem!

Soupeř ve čtvrtfinále

Naším soupeřem v podzimním čtvrtfinále poháru bude KK Ústavan 01, který porazil ve 3.kole Lynx v nervózním utkání 6:3.
KK Ústavan 01, 760.tým historické tabulky, skončil v letošní 5.F lize na 7.místě (s bilancí 11 zápasů 5-0-6 23:18 10 bodů), v loňské sezoně v 5.lize uhrál úctyhodných 16 bodů (11 8-0-3 35:15 16 b.), ovšem to stačilo pouze na nepostupové 3.místo. Vyšší než 5.ligu za svých 12 odehraných sezon v Hanspaulce nikdy nehrál. Ve 2.kole poháru vyřadil favorizovaný tým ze 3.ligy - Banana Chiquita 4:3.
Již teď je jisté, že vítěz duelu se utká v semifinále s lepším z dvojice Six devils (4.liga) / Palmeiras Prosek (5.liga).
Bližší informace o Ústavanu naleznete zde (v dolní části).

Dvojice a postupující ze 3.kola poháru       

číslo zápasu dvojice (liga) + výsledek
1. Chroustova lokomotiva (5.) - 1.FC Horst (3.) 4:3
2. SAS fans (5.) - Emperators (5.) 6:0 kont.
3. Vojenské lesy (1.) - Domácí potřeby (4.) 2:1
4. Tuscarora A (3.) - 1.FP Praha (5.) 3:1
5. Torpedo Ohrobec (4.) - FC Cvrčci (4.) 2:1
6. KK Ústavan 01 (5.) - Lynx (6.) 6:3
7. 1.FC Morová rána (4.) - Six devils (4.) 0:6 kont.
8. Palmeiras Prosek (5.) - Rokoska (5.) 6:1

Pozn.: Vítěz utkání č.1 hraje s vítězem utkání č.2, atd.
12.06.2008
ICC Plus druhý na Canon Cupu

Canon Cup

ICC Plus Import, náš hlavní sponzor, se s trojicí hráčů Torpeda - Karena, Roberta a Viktora Chačaturovovými zúčastnil turnaje Canon Cup, kde obsadil druhé místo. V rozhodujícím zápase nestačil na tým Systempartners a po stavu 1:1 po prodloužení prohrál na penalty 3:4.
10.06.2008
Postupujeme do čtvrtfinále!

Logo FC Cvrčci

V zápase jara proti FC Cvrčci jsme sice po většinu zápasu tahali za kratší provaz, nicméně fotbal se hraje na góly a těch jsme dali více my - jednu vsítil Jiří Pětioký, který mazácky ošálil obránce i gólmana soupeře (navíc je to jeho 5.pohárová branka teprve v šestém utkání) a druhou přidal Viktor Chačaturov, který nastoupil až na závěrečnou čtvrthodinku po dlouhém zranění kolena, a tak šťastně postupujeme do podzimního čtvrtfinále, kde se utkáme s lepším z dvojice KK Ústavan 01 / Lynx. Zároveň tak vyrovnáváme historický úspěch z roku 2002, kdy jsme rovněž došli mezi nejlepších osm. Více k utkání zde.
 TORPEDO - FC Cvrčci 2:1


04.06.2008
Gól v poslední minutě připravil Torpedo o bod

Logo FC Sargas

Ve velmi oslabené sestavě (chyběli V.+K.Chačaturovovi, Burda, Šnajder i oba možní brankáři Nezbeda s Týrou a do brány se tak musel postavit po hodně dlouhé době kapitán Mašek), navíc prvních 6 minut bez jednoho hráče v poli, jsme proti FC Sargas předvedli sympatický výkon, ovšem gólem z poslední minuty jsme nezískali ani bod, který bychom si za předvedenou hru jistě zasloužili. Dvěma krásnými góly se blýskl útočník Pavel Hroch, třetí přidal David Cicala. Porážka týmu S.T.R.U.P. s Bratry v triku (1:2) znamená definitivní záchranu Torpeda v soutěži. Více k utkání zde.
 TORPEDO - FC Sargas 3:4


27.05.2008
Vydřená ale zasloužená výhra

Logo S.T.R.U.P.

Ve večerním zápase jsme proti týmu - S.T.R.U.P. stále nemohli počítat s Viktorem Chačaturovem, navíc pracovní vytížení nedovolilo nastoupit Davidu Cicalovi a brankáři Týrovi, den před zápasem si zvrtnul kotník stoper Šnajder a tak se na poslední chvíli do sestavy vrátil Tomáš Burda. Soupeř naopak nastoupil s velmi širokým kádrem a od úvodu naznačil, že je trošku neoprávněně až na 10.místě tabulky. Na krásnou úvodní branku Jirky Pětiokého ještě soupeř stihl odpovědět, ovšem druhou branku, kterou vsítil až ve 2.poločase Pavel Hroch už nikoliv. Strupu jsme tak do puntíku Vrátili porážku 2:1 z podzimu 2001. Výhra tak znamená téměř jistou účast Torpeda ve "čtyřce" i pro příští sezonu. Více k utkání zde.
 TORPEDO - S.T.R.U.P. 2:1


22.05.2008
Jediný gól dělí Roberta Chačaturova
od "klubu stovkařů"!

Robert Chačaturov

Po dvou důležitých brankách proti Pendule chybí Robertu Chačaturovi jediný gól, aby jako druhý hráč v historii Torpeda Ohrobec pokořil magickou hranici sto ligových branek. Robert Chačaturov se děvětkrát stal nejlepším střelcem sezony Torpeda, v té úvodní, na podzim 1999, dal jako devatenáctiletý 14 branek, což je individuální klubový rekord. Ve 4.lize doposud nasázel rovných 20 branek. V poháru zatím zaznamenal 5 branek (ze hry).


22.05.2008
V zápase dvou rozdílných poločasů bereme bod!

Logo Pendula Bona

Po tradičně zaspalém úvodu jsme opět brzo inkasovali a nedostávali se do pořádné akce. Navíc v druhé polovině poločasu po zbytečné chybě na polovině jsme opět inkasovali a s nadějemi na zisk bodů to nevypadalo vůbec růžově. Ovšem do druhého poločasu jsme vlétli jako uragán a po nádherné přihrávce Ondry Kozáka dal kontaktní gól střelec Robert Chačaturov. Prakticky celý druhý poločas jsme hráli na soupeřově polovině a po poměrně nevinné akci technickou střelou z těžkého úhlu vyrovnal opět dnes velmi dobře hrající Robert Chačaturov, nejenže hýřil aktivitou, ale také jako jeden z mála udržel v závěru nervy na uzdě a u něj se to cení dvojnásob. I po vyrovnání soupeř stále tahal za kratší provaz a po zmatku v obraně Penduly jeden s hráčů evidetně tečoval míč rukou. Bohužel dnes velmi slabý (delegovaný!) rozhodčí penaltu neodpískal. Ovšem v závěru nutno dodat, že soupeř si za 1.poločas bod zasloužil a remíza je tedy asi spravedlivým vyjádřením sil na hřišti. Více k utkání zde.
 TORPEDO - Pendula Bona 2:2


13.05.2008
Krutá popohárová kocovina!

Logo Pašácí

Po famózním výkonu s Gambrinusem přišla krutá rána a pád na samé dno - s beznadějně posledními Pašáky jsme naprosto vyhořeli a zaslouženě prohráli 0:2. Chyběla bojovnost, rychlost, přesná přihrávka (nutno dodat, že tankodrom na Pankráci moc k technickému fotbalu nepřispíval). Snad se ze zápasu ponaučíma a za 9 dní proti Pendule to bude o něčem jiném. Více k utkání zde.
  TORPEDO - Pašáci 0:2


08.05.2008
Po penaltovém dramatu do 3.kola!

Logo VH Gambrinus

Ačkoliv Torpedu chybělo v utkání hned několik 5 hráčů (Viktor Chačaturov, František Týra, Michael Srp, Ondřej Kozák a Jirka Pětioký), předvedlo velmi bojovný výkon a po remíze 2:2 vyřadilo druholigový VH Gambrinus po dramatickém penaltovém rozstřelu 4:3 (Torpedo po 3.sérii prohrávalo 1:3!) a postupuje do 3.kola! Gól na 1:0 vsítil po akci Davida Cicaly Robert Chačaturov. Soupeři se pak podařilo otočit na 2:1, nicméně pak si vzal slovo Tomáš Burda a krásnou dělovkou z přímého kopu vyrovnal na 2:2. Famózní výkon předvedl opět brankář Ladia Nezbeda, který své vystoupení korunoval v penaltovém rozstřelu, kdy nejprve jednu penaltu sám proměnil a poté dva pokusy soupeře parádně vychytal. Ve 3.kole se tak utkáme s naším soupeřem ze 4.B ligy - FC Cvrčci, kteří senzačně vyřadili favorizované Deko 4:2. Více k utkání bude zde.
 TORPEDO - VH Gambrinus 2:2 4:3 na pen.


29.04.2008
Remíza s lídrem tabulky

Logo Oratoř Kobylisy

V 5.kole jsme nastoupili proti lídrovi tabulky, týmu Oratoř Kobylisy opět bez několika opor - Viktora Chačaturov s Michaela Srpa a brankáře Týry a opět na kvalitním chodovském hřišti Hrabákova. Začátek jsme podobně jako s LFC Nova trochu zaspali, naštěstí tentokrát bez obdržené branky a postupem času hru vyrovnali. Na začátku druhé půle nádherně potáhl balón po pravé straně Tomáš Burda a prudkou střelou nedal brankáři Kobylis šanci. Bohužel pak jsme se možná zbytečně zatáhli a soupeř trestal na konečných 1:1. Další ligový zápas hrajeme až v pondělí 12.05. Příští středu nás čeká 2.kolo poháru proti druholigovému VH Gambrinus. Více k utkání zde.
 TORPEDO - Oratoř Kobylisy 1:1


24.04.2008
Nádherná bitva se spravedlivou dělbou bodů

Logo LFC Nova

Po naprosto otřesném úvodu, kdy šel soupeř - LFC Nova "A" zaslouženě do vedení jsme se poměrně rychle oklepali a díky letošní premiérové brance znovuzrozeného střelce Roberta Chačaturova jsme se nakonec rozešli smírně - 1:1. Hrál se divácky velmi atraktivní zápas s mnoha šancemi na obou stranách, ovšem oba výborní brankáři byli proti jakékoliv změně skóre. Nám dnes navíc chyběla řada opor - Viktor Chačaturov, brankář Týra a obránci Šnajder se Srpem, o to více je remíza s tímto kvalitním, a nutno dodat i sympatickým soupeřem, úspěchem.. Více k utkání zde.
 TORPEDO - LFC Nova "A" 1:1


22.04.2008
Ze Zelené Lišky zmizely branky!

Zelená Liška bez branek

Na našem bývalém domácím stadionu TJ Zelená Liška - Green Fox Arena zmizely branky a plechová střídačka. Jestli se zde chystá rekonstrukce areálu nebo příprava na stavbu budovy Green Fox společností ING Real Estate, to se nám zatím zjistit nepodařilo. Více fotografií současného areálu naleznete v sekci stadion.


21.04.2008
Tvůrce hry minimálně na měsíc mimo hru!

Viktor Chačaturov

Likvidační zákrok na Viktora Chačaturova na začátku 2.poločasu utkání II.třídy 1999 Praha - TJ Praga (6:0) znamená pro našeho tvůrce hry nucenou pauzu minimálně na měsíc. Na začátku druhého poločasu hráči hostující Pragy neunesli stále se zvyšující skóre ve svůj neprospěch, výrazně přitvrdili hru a zaměřili se na tvůrce hry Viktora Chačaturova, který první ostrý zákrok ještě ustál, ale po dalším likvidačním faulu už musel hřiště opustit za asistence dvou spoluhráčů. V nejbližších dnech ho čeká důkladné vyšetření v nemocnici, ale již prohlídka u fyzioterapeuta prokázala, že se nebude jednat o krátkodobou záležitost.


14.04.2008
Slabý výkon s aspitrantem na postup!

Logo GFC Regent

Torpedo dnes bez svých dvou opor Viktora Chačaturova a Ondřeje Kozáka předvedlo výkon daleko za očekáváním. Soupeři se nevyrovnalo v technice, rychlosti ani bojovnosti a zaslouženě prohrálo. Jedinou branku vstřelil po jediné pohledné akci Torpeda David Cicala a to hned na začátku 2.polačasu. Pokud tento výkon předvede i v následných dvou zápasech může na postup zapomenout. Více k utkání zde.
 TORPEDO - GFC Regent "A" 1:2


09.04.2008
Torpedo v Pražském Deníku !

Torpedo v Deníku

Jeden z nejkvalitnějších a nejvěrohodnějších novin u nás - Deník, resp. Pražský Deník, by měl po dohodě s vedením klubu představit náš klub, a to ve sportovní příloze v pravidelné rubrice o Hanspaulce (na str. 23), a to 10.dubna 2008. Oskenovaný článek naleznete zde.


08.04.2008
Den otevřených dveří pod kontrolou Torpeda

Logo Dynamo Beránek

I Dynamu Beránek jsme vrátili porážku s posledního měření sil, i když tentokrát nastoupilo Dynamo s opoznání slabší sestavou a zaslouženě dostalo příděl 8:3. Dvě branky střelil opět Viktor Chačaturov, k tomu přidal zase dvě asistence a oslavil tak jubilejní 150.start, dále dvě branky vsítili nestárnoucí Karen Chačaturov a Tomáš Burda. Po jedné pak kapitán Lukáš Mašek s Pavlem Hrochem. Více k utkání zde.
 TORPEDO-Dynamo Beránek 8:3


02.04.2008
Galapředstavení Viktora Chačaturova!

Logo FC Cvrčci

2+2 - taková je vizitka playmakera Viktora Chačaturova v kanadském bodování z dnešního utkání, který zařídil výhru nad kvalitním soupeřem - FC Cvrčci na škvárovém hřišti na Pankráci, zároveň jsme tak vrátili soupeři 8 let starou prohru 0:3 z jara 2000. Výkon celého mužstva byl tentokrát hodně nadprůměrný - jedinou kaňkou bylo již už asi tradiční vystoupení Roberta Chačaturova, který odmítl střídat a za co může očekávat nepříjemný trest. Více k utkání zde.
 TORPEDO - FC Cvrčci 4:1


20.03.2008
Do nové sezony v nových dresech!

Nové dresy

Torpedo má od nové sezony novou sadu dresů! Jsou opět od firmy Jadberg a opět převládá klubová, oranžová barva, ovšem v bílé pruhované kombinaci. Na hrudi už nedominuje červený nápis Canon, který je umístěn na zádech pod číslem, ale logo firmy ICC Plus Import. Nad logem je vyobrazen znak Torpeda, který je i na trenýrkách a logo Hanspaulské ligy. Hráči mají na zádech mimo vybraných čísel i jmenovky. Barva trenýrek je bílá. Stulpny budou určitě v barvě oranžové. První zápas v nich odehrajeme po dohodě až ve 2.kole proti Dynamu Beránek na hřišti Angelovova, protože v 1.kole hrajeme na škváře, kde dostanou přednost dresy staré.


15.03.2008
Po 3 letech do 2.kola poháru !

Logo LPPF

Po dvou neúspěšných ročnících se nám konečně podařilo zvítězit v 1.kole poháru a postupujeme tak do 2.kola poháru, kde se utkáme s VH Gambrinus (viz. výše). V utkání plném nepřesností jsme rozhodli 10 minut před koncem, ovšem v zápětí byl viděn pěstní souboj Karena Chačaturova s jedním ze soupeřů, za který byl po právu náš nejstarší hráč vyloučen a dohrávali jsme ve čtyrech v poli. Navíc co předvedl za divadlo jeho syn Robert, nad jejho chovaním zůstává rozum stát. Naštěstí jsme již vedení ubránili a dá se říci, že zaslouženě postoupili. Více k utkání zde.
 TORPEDO - K.K.K. 3:2


04.03.2008
Budova Green Fox přišla o stavební povolení!

Budova Green Fox

Podle Pražského deníku budova investora ING Real Estate nazývaná Green Fox, která má stát na rozhraní ulic Na Strži, Neveklovské a Jankovské a tedy i místě, kde leží hřiště TJ Zelená Liška, přišla o stavební povolení. Stáhl ji investor na základě rozhodnutí magistrátu, který konstatoval, že stavební úřad Prahy 4 pochybil při výběru účastníků řízení. Do budoucna musí stavební úřad Prahy 4 zahájit řízení nové. Kdy to bude, radnice neuvedla. Investor, který má v plánu zrekonstruovat i škvárové hřiště, se ho chce zúčastnit se stejným záměrem. Návrat Torpeda na Zelenou Lišku je tak stále v nedohlednu.
(Pozn.: Níže uvedené fotky lze rozkliknout na vyšší rozlišení)
Budova Green Fox Budova Green Fox Budova Green Fox
Zdroj: Pražský deník a ING Real Estate


15.01.2008
Torpedo přihlášeno do Ligového poháru!

Pohár ligy logo

Torpedo bylo přihlášeno opět do Ligového poháru, neboli Poháru ligy, který je druhou nejvýznamnější soutěží malého fotbalu 5+1 pořádanou PSMF. Soutěž je pojmenována po Pavlu Formáčkovi, dlouholetém funkcionáři, osobnosti a hráči Hanspaulské ligy, který 21. dubna 2003 po těžké nemoci zemřel. Nepovinná soutěž se hraje celoročně, a to k.o. systémem (vyřazovacím). předkolo je na programu 1. a 2.3., 1. kolo 15. a 16.3.2008. (Toredo je nasazeno rovnou do 1.kola.) Ze začátku se tedy bude hrát jen o víkendech! Další kola se budou hrát až po zahájení jarní sezóny, soutěž vyvrcholí v podzimní sezóně. Do Ligového poháru Pavla Formáčka se nenasazuje, vylosuje se 1. kolo (případně předkolo) a potom se hraje podle „pavouka“ až do finále. Soutěž je zajímavá mj. tím, že se mezi sebou utkávají týmy z různých ligových úrovní. Navíc dva nejlepší týmy mají zajištěn postup do celostátního Poháru vítězů pohárů organizovaného od roku 2006 Českomoravským svazem malé kopané (hraje se jako víkendový turnaj obvykle v průběhu prázdnin následujícího roku).
(Zdroj: www.psmf.cz)


14.12.2007
"Dohráno" opět U Oťase

Mapa jak se dostat

"Dokopná" po podzimní sezoně proběhne již potřetí za sebou "na stejném hřišti" - ve vršovickém baru U Oťase a to ve středu 19.12. od 19:00. Tradičním zpestřením bude turnaj ve stolním fotbálku, dvojice budou tentokrát losovány pravděpodobně z dvou výkonostních košů, aby byl turnaj vyrovnanější než doposud.27.11.2007
Bez branek - bez postupu!

Autobazar Duo - znak

Historický zápas Ohrobce jmse nedotáhli do vítězného konce, a ačkoliv jsme v 2.poločase měli blíže k vítězství než soupeř, utkání skončilo bez branek 0:0. V největší šanci utkání zhruba 10 minut před koncem nastřelil zblízka tyč Robert Chačaturov, když mu ideálně poslal míč jeho mladší bratr Viktor. Více k utkání bude zde.

NUvidíme TORPEDO - Autobazar Duo 0:0


20.11.2007
Spanilá jízda za nadějí!

Ujde to 1980 - znak

Na oblíbeném hřišti na Pražačce jsme předvedli velmi povedený výkon a zslouženě vyhráli 5:2. Přestože jsme prohrávali 0:1, během tří minut v polovině prvního poločasu jsme vsítili 3 branky a došli si pro zasloužené vítězství. Pochvalu zaslouží celý tým za kolektivní a zodpovědný výkon. A jelikož Eurolines porazili Sebranku, rozhodne o postupujícím poslední kolo, v kterém si to o přímý postup rozdají Autobazar Duo s Torpedem Ohrobec! Více k utkání zde.

Yesssss ! TORPEDO - SK Ujde to 1980 5:2


15.11.2007
"Nečekaně" remíza s remízovým králem !

Šachta UK - znak

Jak už se po několikáté Torpedo přesvědčilo, nedokáže hrát pod tlakem. Hned v prvním zápase ze tří, které potřebovalo vyhrát a zajistit si tak postup bez ohledu na výsledky soupeře, zaváhalo a remízovalo s "remízovým králem" - Šachtou UK 1:1. V prvním poločase předvedl Ohrobec výkon, který rozhodně není hoden boji o postup do 3.ligy, druhý však již byl o poznání lepší, ovšem s velkého tlaku vytěžil jen jeden gól z kopačky Ondřeje Kozáka. Více k utkání zde.

Ne ne a ne ! TORPEDO - Šachta UK 1:1


30.10.2007
Taktickou parádou za vítězstvím v derby

FC Sebranka - znak

S takticky vyspělým výkonem jsme v derby porazili libeňskou Sebranku a vracíme se do boje o postup! Celý tým předvedl nadstandartní výkon a ačkoliv bez 2 opor přehrál ambiciózný tým Sebranky 4:2. Dvěma brankami se blýskl střelec Robert Chačaturov, zejména ta druhá stála za to - z voleje patičkou přes hlavu. Více k utkání zde.

Je to tam! TORPEDO - FC Sebranka 4:2


25.10.2007
Styx vyloučen z 2.ligy!

Styx

Druholigový Styx byl za opětovné nepískání vyloučen z 2.B ligy! Tým, který má za sebou i působení v 1.hanspaulské lize a který má mimo jiné ve svém kádru i takové hvězdy jako Tomáše Hunala (současný hráč prvoligového Dynama České Budějovice) nebo Tomáše Obermajera (bývalý brankář FK Chmel Blšany) počtvrté za sebou nedelegoval rozhodčí a proto byl po zásluze vyloučen z probíhající soutěže. Pro nás to znamená jediné: minimálně jeden tým ze 4.ligy bude postupovat ze třetího místa!


23.10.2007
Vítězná divoká přestřelka!

Resslovka - znak

Přestože jsme hráli bez brankářské dvojice Týra-Nezbeda a tvůrce hry Viktora Chačaturova, utkání s Resslovkou jsme zvládli a zaslouženě zvítězili po přestřelce 5:4. V zápase, ve kterém jsme dvakrát vedli o dva góly, jsme rozhodli 7 minut před koncem pěknou kombinací, kterou zakončil Tomáš Burda. V tomto kole prohrála překvapivě i Pražačka, takže stále žije naděje postupu do trojky. Více k utkání zde.

je to tam! TORPEDO - Resslovka 5:4


16.10.2007
Vysněný postup do 3.ligy se rozplývá !

Pražačka - znak

V zápase sezony jsme prohráli 3:4, což téměř jistě znamená konec nadějí na vysněný postup do 3.ligy. Do zápasu jsme nevstoupili vůbec dobře a po 15 minutách prohrávali 0:2, naštěstí druhá část první půle už byla o něčem jiném a po brankách Hrocha a R.Chačaturova jsme zaslouženě vyrovnali. Bohužel druhý poločas začal podobně jako první a na vedení soupeře 4:2 jsme dokázali už jen jednou odpovědět krásnou kombinací, kterou zakončoval Viktor Chačaturov. Více k utkání bude zde.

je to v píče! TORPEDO - Pražačka 3:4


02.10.2007
Opět nešťastná remíza!

Orgasmico - znak

V důležitém utkání s L.S.D. Orgasmico jsme vyválčili remízu, přestože jsme byli o něco lepším týmem. Bohužel, stejně jako proti Domácím Potřebám jsme nezvládli auty soupeře, ze kterých padly oba góly. Naštěstí jsme alespoň na oba góly dokázali rbrzy dpovědět. Nádhernou brankou na 1:1 se prezentoval Michael Srp. Remíza naštěstí nic zásadního neřeší, ovšem příště proti Pražačce by to chtělo naplno bodovat. Snad už tentokrát nastoupí největší hvězda Torpeda - Viktor Chačaturov. Více k utkání zde.

je to tam! TORPEDO - L.S.D. Orgasmico 2:2


28.09.2007
Vydřená výhra oslabeného Torpeda!

Křídla Ďáblic - znak

Proti Křídlům z Ďáblic jsme nastoupili bez několika opor, přesto jsme předvedli kvalitní výkon a vydřeli cenné vítězství 2:1. Velmi povedený zápas předvedla nová akvizice v dresu Ohrobce - Tomáš Burda, který nejprve nahrál na vyrovnávající gól a na konečných 2:1 rozhodl sám střelou do šibenice.. Více k utkání zde.

je to tam! TORPEDO - Křídla Ďáblic 2:1


22.09.2007
Tomáš Burda posílil Torpedo!

Burryno

Čtyřiadvacetiletý univerzál Tomáš Burda se stal definitivně hráčem Torpeda Ohrobec. Stává se tak nejmladším a se svými 190 cm i nejvyšším hráčem současného kádru a zároveň je i nejdražším přestupem v historii Torpeda Ohrobec, neboť musel být "vykoupen" z již nefungujícího "zadluženého" hanspaulského klubu - ATVS Palestra.


17.09.2007
Nešťastná remíza na Junioru

Domácí potřeby - znak

Proti Domácím Potřebám jsme konečně nastoupili s největší hvězdou - Viktorem Chačaturovem, který se podílel na remíze 2:2 oběma góly. Měli jsme poměrně slušný vstup do utkání a ujali se vedení, ovšem na konci poločasu jsme dvakrát vyhořeli při standartkách a dostali dva podobné góly. Druhý poločas jsme soupeři přitlačili na vlastní polovinu a 8 minut před koncem jsme zaslouženě vyrovnali.. Více k utkání zde.

je to tam! TORPEDO - Domácí potřeby 2:2


11.09.2007
Famózní Šnajder v bráně - 2 body!

Dodo´s - znak

V druhém kole na strašnickém Junioru jsme vyběhli v hodně oslabené sestavě proti Dodo´s kings - chyběl brankář Malec, jeho náhradník Nezbeda nemohl pro zranění ruky do brány, dále tvůrce hry V.Chačaturov a oba koncoví útočníci R.Chačaturov-Hroch. Do brány se tak vůbec poprvé za Torpedo postavil Andrej Šnajder a hned vychytal po famózním výkonu čisté konto. Jedinou branku, která znamenala dva body zaznamenal 12 minut před koncem stoper Nezbeda pro precizně zahraném rohu Kozáka. Více k utkání zde.

je to tam! TORPEDO - Dodo´s kings 1:0


04.09.2007
Prohrou zahájená sezona!

Eurolines - znak

Premiéra v nové sezoně se nám nepovedla a na modřanské "Angelovce" jsme odešli poraženi přesvědčivě 1:4. Jedinou branku zaznamenal Ondra Kozák, který korigoval na začátku 2.poločasu na 1:2. Opět se prokázalo, co znamená absence největší hvězdy ohrobeckých - Viktora Chačaturova. Poslední zápas jako "svobodný" odehrál kapitán Mašek, který za 4 dny vstupuje do svazku manželského. Více k utkání zde.

špatenka TORPEDO - B.E.I.-Eurolines 1:4


05.09.2007
Ukončena dobrovolná propagace pivovaru Braník

Pivovar Braník

Jelikož pivovar Braník už není to, co býval a navíc není produkován ve svém branickém pivovaru a tudíž nemá s Braníkem nic společného, byla ukončena jeho dobrovolná propagace na našich stránkách. Přesto mu tímto děkujeme a na jeho původní vyváženou chuť nikdy nezapomeneme.


26.08.2007
Na Warriors cupu až 13.-16.místo!

WarriorS Cup

Na letním turnaji "Warriors Cup" se nám nedařilo jako loni a z mnohem těžší skupiny než minulý rok se nám nepodařilo postoupit a na turnaji jsme nakonec z 19 účastníků obsadili až dělené 13.-16.místo. Ve skupině "D" jsme měli za soupeře FC Real Team Praha (2.třída futsal), který jsme porazili brankou Pětiokého 1:0, dále 1.FFS Úžas (5.hansp.liga) , který nás porazil 2:0 stejně jako Bianconeri (přebor futsal). V "loosersbreak" čtvtfinále jsme opět odešli poraženi - 0:2. Více informací naleznete na stránkách WarriorS.


20.06.2007
U Oťase kralovala dvojice Cicala-V.Chačaturov

Mapa jak se dostat

Fotbálkový turnaj, který byl opět součástí rozlučky s fotbalovou sezonou, vyhrála tentokrát favorizovaná dvojice David Cicala - Viktor Chačaturov, která ve finále porazila dvojici Mašek-Srp dvakrát 7:5. Loňští vítězové tentokrát nehráli spolu, Robert Chačaturov společně s Martinem Zítkem obsadil 3.místo, naopak Andrej Šnajder s "nováčkem" Fandou-SuperPéťou Týrou obsadil až poslední 6.místo.


Konečná tabulka turnaje        

pořadí dvojice
1. David Cicala - Viktor Chačaturov
2. Lukáš Mašek - Michael Srp
3. Robert Chačaturov - Martin Zítek
4. Jiří Pětioký - Adéla Fajdová
5. Ladia Nezbeda - Pavel Kejř
6. Andrej Šnajder - Petr Malec


14.06.2007
Prohrou uzavřená sezona

autoDuo - znak

Poslední zápas sezony se zachraňujícím Autobazarem Duo se nám nepovedl, a přestože jsme o poločase vedli 2:1, nakonec jsme odešli poraženi 3:5. Tento výsledek zanmená, že třetím sestupujícím jsou Démoni. Nejvíc mrzí to, že se nám nepodařilo porazit tým, jehož jeden hráč by se snížil k něčemu tak ubohému, že by chtěl o poločase v případě nepříznivého vývoje přijít se "zajímavou nabídku". Nicméně soupeř nás svojí bojovností jednoznačně převyšoval a dnes vyhrál naprosto zaslouženě. Ke svému jubilejnímu 100.zápasu nastoupil veterán Karen Chačaturov. Více k utkání zde.

špatenka TORPEDO - Autobazar Duo 3:5


08.06.2007
Představujeme našeho příštího soupeře:AUTOBAZAR DUO "A"

umístění podzim´06: 3.liga (11.místo)
umístění jaro´06: 2.liga (11.místo)
umístění podzim´05: 2.liga (10.místo)
umístění jaro´05: 2.liga (9.místo)
umístění podzim´04: 3.liga (1.místo)
umístění jaro´04: 3.liga (3.místo)
počet sezón: 19
nejvyšší soutěž: 2.liga
počet ligových zápasů: 209
ligová bilance a skore: 98-35-76 484:398
bodů v historické tabulce: 1014 bodů
umístění v historické tabulce: 240.místo
tip na umístění: 1.místo
internetové stránky: nemá
Znak Autobazar Duo

Tento tým byl před sezonou pasován na největšího favorita 4.C, hlavně proto, že ještě loni na jaře hrál 2.ligu. Ovšem svoje předpoklady nepotvrdil a hraje jen v dolní polovině tabulky. V této sezoně podává hodně nevyrovnané výkony - prohrál s posledními Emperators 1:4, naopak rozstřílel třeba EKIS 6:1. (ostatní výsledky z pohledu Autobazaru: Batalion 3:2, Bakera 3:4, Démoni 1:1, Traktor 2:5, Bratři v triku 1:7, Delfínci 1:0, Oratoř 2:1, dnes (8.6.) hreje v dohrávce o důležité body s Hell´s boys). "B" tým loni nedokončil sezonu v 8.lize a nyní už nefiguruje v žádné soutěži.


05.06.2007
Představujeme našeho příštího soupeře:BATALION 91 "A"

umístění podzim´06: 4.liga (9.místo)
umístění jaro´06: 4.liga (6.místo)
umístění podzim´06: 3.liga (10.místo)
umístění jaro´06: 3.liga (7.místo)
umístění podzim´06: 3.liga (8.místo)
umístění jaro´06: 3.liga (7.místo)
počet sezón: 62
nejvyšší soutěž: 2.liga
počet ligových zápasů: 668
ligová bilance a skore: 253-124-291 1444:1498
bodů v historické tabulce: 2508 bodů
umístění v historické tabulce: 39.místo
tip na umístění: 12.místo
internetové stránky: zde
Batalion-týmové foto

Nejstarší tým soutěže, bude hrát už 63.sezonu. Dříve se jmenoval 91.Batalion Vinohrady. Na podzim se zachránil jen díky tomu, že měl lepší vzájemnou bilanci než nakonec sestupující FC Lipodur. Přesto ještě na podzim´03 si zahrál 2.ligu, kde obsadil 11.místo se 6 body. V této sezoně se mu zatím příliš nedaří, porazil pouze poslední Emperators 2:1 a Bakeru 3:2, remizoval s Traktorem 3:3, a ostatní zápasy prohrál (Autobazar Duo 2:3, Bratři VT 0:2, Démoni vysoko 1:5, Delfínci 1:3, Oratoř rovněž 1:3 a Hell´s boys 0:3). S námi tedy bude hrát o poslední šanci zachránit se ve "čtyřce".


01.06.2007
Představujeme našeho příštího soupeře:EMPERATORS

umístění podzim´06: 4.liga (3.místo)
umístění jaro´06: 5.liga (2.místo)
umístění podzim´05: 4.liga (10.místo)
umístění jaro´05: 4.liga (8.místo)
umístění podzim´04: 4.liga (8.místo)
umístění jaro´04: 4.liga (4.místo)
počet sezón: 14
nejvyšší soutěž: 4.liga
počet ligových zápasů: 154
ligová bilance a skore: 81-26-47 402:335
bodů v historické tabulce: 600 bodů
umístění v historické tabulce: 442.místo
tip na umístění: 3.místo
internetové stránky: zde
Emperators-týmové foto

S tímto týmem jsme se utkali na jaře 2006 a to hned dvakrát. V poháru jsme ostudně prohráli 2:11, o měsíc poté v lize jsme uhráli remízu 0:0. Před touto sezonou jim údajně odešel brankář, který se navíc staral o management týmu, což se asi projevilo nejvíc. Jak je vidět, současná bilance v lize 1-0-7 hovoří za vše. Emperators v této sezoně jsou rádi, když se vůbec sejdou v dostatečném počtu na utkání a to se pak těžko může myslet na bodový zisk. Jediné vítězství si připsali proti Autobazaru Duo (4:1), jinak vše prohráli (EKIS 1:7, Batalion 1:2, Bratři v triku 2:7, Delfínci 3:5, Oratoř 0:4, Bakera 0:3, Démoni 1:6). Přesto má ve svém kádru několik velmi šikovných fotbalistů, kteří by při své kvalitě mohli hrát uplně někde jinde než se současní Emperators nacházejí. Na jaře 2002 šťastně postoupili ze 3.místa ze 7.ligy a pak po dvou sezónách v "šestce" postoupili do 5.ligy, kterou hned jako nováček, v sezoně podzim´03, vyhráli. Historicky nejlepší sezonu měli, stejně jako my, loňský podzim, kdy obsadili 3.místo ve 4.lize.


29.05.2007
Představujeme našeho příštího soupeře:ORATOŘ KOBYLISY

umístění podzim´06: 3.liga (10.místo)
umístění jaro´06: 3.liga (3.místo)
umístění podzim´05: 3.liga (6.místo)
umístění jaro´05: 3.liga (8.místo)
umístění podzim´04: 4.liga (2.místo)
umístění jaro´04: 4.liga (4.místo)
počet sezón: 20
nejvyšší soutěž: 3.liga
počet ligových zápasů: 222
ligová bilance a skore: 126-34-62 653:414
bodů v historické tabulce: 1280 bodů
umístění v historické tabulce: 167.místo
tip na umístění: 2.místo
internetové stránky: nemá
Znak Oratoř Kobylisy

Oratoř Kobylisy je výsledkově zatím za očekáváním, ovšem předvedenou hrou ukazuje, že patří k aspirantům na postup. S bilancí 4-1-3 (porazil Hell´s boys 1:0, EKIS 3:2, Emperators 4:0 a Batalion 3:1, remizoval s Démony 1:1 a prohrál s Traktorem po boji 4:5, s Bratry v triku 2:4 a Delfínky 0:2) jí zatím patří průběžné 5.místo. V posledních 5 letech hrál jen jednou nižší soutěž než 4.ligu, a to když na jaře 2003 s 10 body smolně spadl do 5.ligy. Tu však s 18 body a při impozantním skore 33:5 vyhrál a vrátil se zpět. Od jara 2005 hrál 3.ligu, ze které tento podzim opět smolně spadl. Nutno také dodat, že tento tým se prezentuje poměrně trvdou hrou. (v minulé sezoně: 2x ČK a 4x ŽK, čtvrtý nejvíc z celé hanspulky! a i letos již nasbíral 4 ŽK)21.05.2007
Představujeme našeho příštího soupeře:RŮŽOVÍ DELFÍNCI 97,2

umístění podzim´06: 5.liga (2.místo)
umístění jaro´06: 5.liga (5.místo)
umístění podzim´05: 5.liga (4.místo)
umístění jaro´05: 6.liga (1.místo)
umístění podzim´04: 5.liga (12.místo)
umístění jaro´04: 5.liga (9.místo)
počet sezón: 16
nejvyšší soutěž: 4.liga (nováček)
počet ligových zápasů: 176
ligová bilance a skore: 96-34-46 516:285
bodů v historické tabulce: 565 bodů
umístění v historické tabulce: 463.místo
tip na umístění: 10.místo
internetové stránky: nemá
Znak Růžoví delfínci

Tento tým hrál stabilně od jara 2003 5.ligu, na jednu sezonu, po odečtení 6 bodů, v sezoně jaro 2004 spadl do 6.ligy, ze které postoupil hned zpět do "pětky" s bilancí 8-3-0 a skore 35:8. Růžoví delfínci jsou podle mnohých zatím největším překvapením soutěže. Přestože jsou úplný nováček, tak jim po 7.kole patří zatím druhé, postupové místo. Prohráli pouze s Ekisem 1:3, remizovali s Hell´s boys 1:1 a čtyřikrát zvítězili (porazili Emperators 5:3, Bratři v triku 2:1, Batalion 3:1 a Oratoř 2:0). Partnerem Růžovích delfínků je asi nejhorší rádio na světě - Zlatá Praha 97,2. :o)14.05.2007
Představujeme našeho příštího soupeře:BRATŘI V TRIKU

umístění podzim´06: 5.liga (1.místo)
umístění jaro´06: 5.liga (6.místo)
umístění podzim´05: 4.liga (10.místo)
umístění jaro´05: 4.liga (3.místo)
umístění podzim´04: 4.liga (9.místo)
umístění jaro´04: 4.liga (5.místo)
počet sezón: 23
nejvyšší soutěž: 4.liga
počet ligových zápasů: 253
ligová bilance a skore: 122-45-86 577:435
bodů v historické tabulce: 886 bodů
umístění v historické tabulce: 293.místo
tip na umístění: 9.místo
internetové stránky: nemá
Znak BVT

Bratři v triku se dlouhodobě pohybují na rozmezí 4. a 5.ligy. Na jednu sezonu (jaro 2003) spadl do 6.ligy, ze které se hned vrátil zpět.Tým se v této sezoně zatím podle předpokladů pohybuje v klidném středu tabulky. Porazil podprůměrné Emperators 7:2, Batalion 2:0 a překvapil vítězstvím 4:2 nad Oratoří. Třikrát odešel ze hřiště poražen, s Růžovími delfínky 1:2, EKISem 2:4 a Hell´s boys rovněž 2:4.30.04.2007
Představujeme našeho příštího soupeře:EKIS PRAHA "A"

umístění podzim ´06: 4.liga (7.místo)
umístění jaro ´06: 4.liga (5.místo)
umístění podzim ´05: 4.liga (7.místo)
umístění jaro ´05: 4.liga (8.místo)
umístění podzim ´04: 5.liga (1.místo)
umístění jaro ´04: 5.liga (7.místo)
počet sezón: 14
nejvyšší soutěž: 4.liga
počet ligových zápasů: 154
ligová bilance a skore: 76-21-57 464:375
bodů v historické tabulce: 608 bodů
umístění v historické tabulce: 436.místo
tip na umístění: 7.místo
internetové stránky: nemá
Znak EKISu Praha

Tým, který nese v názvu svého sponzora - Ekologické a inženýrské stavby, je aktuálně trochu překvapivě lídrem 4.C ligy. V posledním utkání prohrál ve šlágru kola s ambiciózní Oratoří Kobylisy 2:3. Všechna předchozí utkání v této sezoně však vyhrál (porazil Delfínky 2:1, Bratry v triku 4:2 a Emperators, kteří však hráli ve čtyřech v poli, 7:1). 4.ligu hraje stabilně od jara 2005 a vždy se pohyboval okolo 6 místa. "B" tým EKISu se zatím trápí v 8.G lize s bilancí 0-0-3.24.04.2007
Představujeme našeho příštího soupeře:HELL´S BOYS

umístění podzim 06: 4.liga (5.místo)
umístění jaro 06: 4.liga (3.místo)
umístění podzim 05: 4.liga (4.místo)
umístění jaro 05: 5.liga (1.místo)
umístění podzim 04: 5.liga (3.místo)
umístění jaro 04: 5.liga (9.místo)
počet sezón: 22
nejvyšší soutěž: 4.liga
počet ligových zápasů: 242
ligová bilance a skore: 115-42-85 544:446
bodů v historické tabulce: 819 bodů
umístění v historické tabulce: 320.místo
tip na umístění: 4.místo
internetové stránky: zde
Hell´s boys-týmové foto

Hell´s boys zatím se svojí bilancí 1-1-1 jsou za očekáváním, zejména po remíze s Růžovými delfínky, neboť po třech sezónách po sobě, kdy se umístili do 4.místa ve 4.lize byli pasováni na jednoho z favoritů 4.C ligy. V minulém kole navíc ve šlágru kola nestačili na Oratoř Kobylisy 0:1.15.04.2007
Představujeme našeho příštího soupeře:TRAKTOR PRAHA "A"

umístění podzim 06: 4.liga (9.místo)
umístění jaro 06: 4.liga (5.místo)
umístění podzim 05: 4.liga (6.místo)
umístění jaro 05: 4.liga (9.místo)
umístění podzim 04: 4.liga (7.místo)
umístění jaro 04: 4.liga (6.místo)
počet sezón: 52
nejvyšší soutěž: 2.liga
počet ligových zápasů: 568
ligová bilance a skore: 238-106-224 1411:1347
bodů v historické tabulce: 2777 bodů
umístění v historické tabulce: 24.místo
tip na umístění: 11.místo
internetové stránky: zde
Démoni-týmové foto

Jediný tým, se kterým jsme se utkali loni na podzim, a vyprovodili jsme ho debaklem 9:0, tentokrát se asi sejde v lepší sestavě. Je nejvýše ze všech týmu v historické tabulce hanspaulské ligy, vstupuje už do své 53.sezony. 4.ligu hraje nepřetržitě od podzimu 2003, kdy sestoupil ze 3.ligy. Přestože je podle mnohých kandidátem na sestup, zejména kvůli svému vysokému věkovému průměru, zatím prokazuje pravý opak: hned ve svém 1.vystoupení v nové sezoně (ve 2.kole) porazil jednoho z favoritů, Oratoř Kobylisy 5:4.06.04.2007
Představujeme našeho příštího soupeře:DÉMONI

umístění podzim 06: 5.liga (1.místo)
umístění jaro 06: 5.liga (4.místo)
umístění podzim 05: 5.liga (4.místo)
umístění jaro 05: 5.liga (3.místo)
umístění podzim 04: 5.liga (9.místo)
umístění jaro 04: 5.liga (4.místo)
počet sezón: 13
nejvyšší soutěž: 4.liga (nováček)
počet ligových zápasů: 143
ligová bilance a skore: 79-25-39 330:212
bodů v historické tabulce: 591 bodů
umístění v historické tabulce: 448.místo
tip na umístění: 8.místo
internetové stránky: nejsou
Démoni-týmové foto

Historicky nejmladší tým v soutěži a zároveň úplný nováček 4.ligy. Posledních 7 sezon strávil v 5.lize - a až po několika 4.místech a jednom 3.místě se mu konečně podařilo postoupit do "vysněné čtyřky", kde by se rád zabydlel. Svojí premiéru ve 4.lize si odbyl tuto středu a proti jednomu z favoritů 4.C, Oratoři Kobylisy, získal cenný bod za remízu.22.03.2007
Představujeme našeho příštího soupeře:BAKERA

umístění podzim 06: 4.liga (5.místo)
umístění jaro 06: 3.liga (12.místo)
umístění podzim 05: 2.liga (12.místo)
umístění jaro 05: 2.liga (10.místo)
počet sezón: 36
nejvyšší soutěž: 2.liga
počet ligových zápasů: 396
ligová bilance a skore: 177-82-137 1008:928
bodů v historické tabulce: 2204 bodů
umístění v historické tabulce: 57.místo
                                            Starší články zde.      ---- Kádr Podzim 2006 ----
Horní řada: Máša (C), Michel, SuperPéťa, Roba, Andre
Dolní řada: Ladia, Víťa, David, Pavlik
      ---- Kádr Podzim 2005 ----
Horní řada: David, Víťa, Jiří, Koza, Roba
Dolní řada: Máša (C), Prochy, Láďa, Pavlik
      ---- Kádr Jaro 2005 ----
Horní řada: Jirka Pětioký, Ondřej Kozák, Robert Chačaturov, David Cicala
Dolní řada: Pavel Kejř, Lukáš Mašek (C),Láďa Nezbeda, Viktor Chačaturov
      ---- Kádr Podzim 2004 ----
Horní řada: Honza Kmoch, Jiří Pětioký, Jirka Čelák, Viktor Chačaturov, Karen Chačaturov
Dolní řada: Lukáš Mašek (C), Robert Chačaturov, Láďa Nezbeda, Pavel Kejř
      ---- Kádr Jaro 2003 ----
Horní řada: Jirka Pětioký, Lukáš Mašek (C), Robert Chačaturov, Jirka Čelák, Honza Kmoch 
Dolní řada: Viktor Chačaturov, Láďa Nezbeda, Karen Chačaturov
Google
Copyright Torpedo Ohrobec 2003 Webmaster: Lukáš Mašek e-mail: Lukas.Masek@seznam.cz