góly10.+ 37.+ 46. Stoch, 11.+ 33.+ 47.+ 51. Andrejko,
Herní podmínky (10 maximum)
Muž Torpeda v utkání Filip Šmied
Sestava Torpeda:
Nezbeda - Salašovič, Šmied - Kozák, Opočenský, Štefánek - Mašek (C), Suchánek

Jinonice Proti velkému favoritovi jsme se sešli v celkem slušné sestavě. Každopádně soupeři nechyběla jejich megastar - legionář a slovenský ex-reprezentant Miroslav Stoch.

Ilustrace

Do zápasu jsme nevstoupili vůbec zle. A dokonce první velkou šanci jsme měli my, kdy jsme se dostali do přečíslení, ale Suchánek místo střelby volil přihrávku a to se tedy vůbec nepovedlo. Pak už pomalu přebral iniciativu soupeř a v 10.minutě už se měnilo skore, kdy se právě bývalý hráč Chelsea, Twente a Fenerbahce zapisuje mezi střelce - 1:0. Po minutě už je to o dva góly a nad námi se pomalinku začíná smrákat. My ale zatím zbraně neskládáme a naopak z brejků se dostáváme do opravdu velkých šancí, ale v koncovce selžeme, a to povětšinou na skvělém brankáři Žulevičovi. Bohužel svalové zranění si obnovil Suchánek a ve fyzicky náročném zápase tak máme už jen jednoho na střídání. Krátce před půlí ještě jednou inkasujeme, když se z dálky krásně trefuje brankář Žulevič - 0:3. Vstup do druhé půle už máme, jak to říct, o poznání horší a po kardinálních individuálních chybách v naší obraně a po galapředstavení Falca je to brzy už 0:7. I my měli další šance, ale ta finální přihrávka! Až za hrozivého stavu 0:7 se konečně prosazujeme, kdy na konci pěkné akce je Opočenský a koriguje - 1:7. To ještě zdaleka nebylo vše a v poslední desetiminutovce ještě čtyřikrát inkasujeme a je z toho debakl 1:11. Co říci závěrem? Zkušenost skvělá, vzorová ukázka od soupeře, jak si nabíhat do prostoru a jak pracovat s fyzickým fondem. Toto bude potřeba aplikovat do dalších tří důležitých zápasů, kde bude potřeba urvat minimálně čtyři body, ideálně pět. Protože v posledním kole proti Andezitu, který Falcu natočil těžko uvěřitelnou desítku, asi moc bodů nevyválčíme.